Halk TV canlı yayın izle.. Ankara Kızılay meydanı canlı yayın izle.. İstanbul Taksim ve Beşiktaş Meydanı canlı yayın izle.. İzmir Canlı yayın izle

Ankara İzmir İstanbul Gezi Parkı eylemler canlı izle.. Halk TV canlı yayın izle.. Taksim'de Habertürk protestosu! Ankara'da son durum.. İzmir'de son durum.. Taksim'de son durum!

Taksim Meydanında protestolar sürüyor..  Meydanda para toplayan grublar topladıkları parayı Habertürk binasının kapısının önüne bıraktı.Taksim meydanında toplanan grublar Başbakan'ın Habertürk'te Fatih Alyaylı'ya konuk olmasından sonra Habertürk binası önünde protestolara başladı.Ankara'da ise halk direnişine devam ederken polis'in müdehalesi sonucunda çok sayıda kişi yaralandı.

Meydanda toplanan onbinlerce kişi meydanı tam bir şenlik havasına çevirdi.

Sosyal Medya aracılığı ile yapılan 'Seni Taksim'e bekliyoruz' çağrısından sonra onbinlerce İstanbullu eylemin altıncı gününde yine Taksim Meydanı'nda.

Halk TV canlı yayın izle

Yüzlerce kişinin de ellerinde poşetlerle meydana gelip protestolar sırasında ortaya çıkan çöpleri topladıkları görülüyor.

Olaylar sırasında gözaltına alınan 184 kişinin tamamı serbest bırakıldı.

Taksim Meydanı ve Gezi Parkı'nda sabaha kadar bekleyen kalabalık sabah saatlerinde başlayan yağmurun da etkisiyle meydandan ayrıldı ancak öğle saatlerinden itibaren gruplar yeniden meydanda toplanmaya başladı.

Bazı eylemciler meydanda ve parkta ellerinde poşetlerle çöpleri toplarken, bazı gruplar da slogan atarak protestoya devam ediyor. Binlerce İstanbullu'nun buluştuğu Taksim Meydanı'nda şenlik havası var; halaylar çekiliyor, şarkılar söyleniyor. 184 KİŞİ SERBEST Bu arada dün gözaltına alınan 184 kişi ifadelerinin ardından serbest bırakıldı. BARİKAT KURULDU Dün polisin çekilmesiyle Taksim Meydanı'na giren protestocular, polisin olası bir müdahalesine karşı daha önce polislerin kullandığı demir bariyerlerle ve belediyeye ait inşaat perdeleriyle Taşkışla ve Gümüşsuyu'nda barikat kurdu.

 

Tıkla CANLI İZLE 


YORUMLAR