Hadise Samet'i neden seçti, Hadisenin ilkokul arkadaşı Samet, Oses Türkiye, O Ses Türkiye'de Hadise ilkokul arkadaşı için savaştı

O Ses Türkiye Filiz Aydın Mehmet Bilgi ve Samet Nohut “Kor” Düellosu, Hadise ilkokul arkadaşını karşısında görünce izle, Mehmet Bilgi - Filiz Aydın - Samet Nohut Düellosu O Ses Türkiye

 Star Tv ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışması yine ilginç anlara sahne oldu. O Ses Türkiye'ye dün akşam Hadise'nin takımından Filiz, Mehmet ve Samet'in performansı damgasını vurdu. Bülent Ersoy'un "Zor" şarkısını seslendiren üçlü jüri üyelerini de şaşırtırken, Murat Boz Hadise'ye bu üçlüyü bir araya getirmesindeki nedeni sordu. Hülya Avşar ise "Bu üçlüden kimse gitmemeli, bu üçlüyü aramızda paylaşalım " diyerek performansı çok beğendiğini dile getirdi.

Bu müthiş performanstan sonra Hadise seçimini Samet oldu. Ancak Hadise'nin Samet'i seçmesi akıllarda soru işareti yaratacak cinsten. Çünkü Hadise Samet'i eski arkadaşı olduğunu dile getirmişti. İşte Hadise'nin o sözleri:

"Üçünüzüde çok farklı seviyorum. Mehmet beni elemelerde ağlatan bir yarışmacı olarak tarihe geçti. Zaten bunu sana provalarda da söylemiştim 20-30 sene geçsede O Ses Türkiye diyince kendi kendime mutlaka aklıma geleceksin. Sen kalbimdesin zaten. Gerçekten öyle. Ben sana bunu piyano provamızdan sonra söyledim. Filiz o kadar tatlı ki, biliyorum çok farklı yansıttı kendisini elemelerde gelip zaten benden bin kez özür diledi.Bende unut gitsin dedim hepimiz birşeyler yapabiliyoruz. Kameralar seyirci, dört jüri üyesi o sırada birden bir hakerette bulundun. Olsun. Ben unuttum gitti. Bu yüzden için rahat olsun. Sen takma takafana...Samet'te aynı şekilde gerçekten çok etkiliyor beni sesi çok güzel çok sağlam okuyorsun Samet. Samet zaten benim ilkokul arkadaşım ama biz zaten sonra yıllarca görüşmedik. Hatta hiç görüşmedik. Belçika'da iki sene önce işte bir düğünde karşılaştık. Organizasyonlarda düğünlerde sahne alıyor kendi orkestrasıyla o zaman karşılaştığımızı hatırlıyorum. Yani sürekli görüşmüyoruz onu da şimdi belirtmek istiyorum" dedi.

İŞTE O ANLAR:

O Ses Türkiye dün akşam eski arkadaşların karşılaşmasına sahne oldu. Star TV'de yayınlanan O Ses Türkiye programında jüri üyesi olan Hadise'nin ilk okul arkadaşı olan Samet Nohut performansıyla jüri ekibini birbirine düşürdü. Samet'i takımında isteyen Murat Boz ve Hadise'nin atışması güne damgasını vurdu. Sezen Aksu'nun 'Keskin Bıçak' isimli şarkısıyla izleyenlerinde beğenisini toplayan Samet Nohut Hadise'nin takımını seçti.

 

O Ses Türkiye programına Belçika'dan katılan Samet Nohut, dört jüri üyesini döndürmeyi başaran tek isim oldu. Jüri üyelerinden farklı yorumlar alan Samet Nohut, takım koçunu seçinceye kadar kahkaha dolu anlar yaşandı. Hadise'nin doğum gününde yarışmaya katılan Samet'in de birgün sonra doğum günü olması Hadise'yi heyecanlandırdı ve Hadise Samet'i yemeğe davet etti.


YORUMLAR