Güzel Çirkin 12.Bölüm fragmanı izle, Güzel Çirkin son bölüm izle, Güzel Çirkin tek parça izle, Kanal D izle..

Güzel Çirkin 12. Bölüm, Güzel Çirkin 12. Bölüm izle, Şenol yine Lena’yla başını belaya sokar. Güzel Çirkin'de neler olacak? Güzel Çirkin 12.Bölüm fragmanı - 16 Eylül 2013

16 Eylül 2013

Güzel Çirkin 12.Bölüm -  Güzel Çirkin 12.bölümü ile 16 Eylül pazartesi akşamı Kanal D kanalında kaldığı yerden yeni bölümüyle izleyicisiyle buluşmaya devam edecek. Sevilen dizi Güzel Çirkin 12.bölüm fragmanını yayınlandığında haberin sonunda seyredebilirsiniz. Web sitemizde sadece tanıtım amaçlı fragmanlar yayınlamaktadır.

“Güzel Çirkin 12.Bölüm Fragmanı izle 16 Eylül Pazartesi”

KAMERA ARKASI FOTOĞRAFLARI

Başrollerini Naz Elmas ve Ali Sunal’ın paylaştıkları sevilen polise-macera dizisi “Güzel Çirkin” heyecan ve macera dolu bu bölümle ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde; Murat ve Nazlı, bir futbol kulübünde işlenen cinayetin peşine düşüyor.
Şenol yine Lena’yla başını belaya sokar. Lena’nın söylediği yalanlar, Murat ve Şenol’u çok zor yerlere getirmiştir ve Şenol duyduklarına inanamayacaktır. Futbol kulübünde işlenen cinayetin peşine düşen Murat ve Nazlı, yine profesyonellikle cinayeti aydınlatırlar. Aydan’ın psikolojisi oldukça bozulmuştur ve Zeliha’nın bu konuda aklına gelmeyen kalmaz. Murat ve Şenol, Lena’nın bulaştırdığı beladan kurtulmak için narkotikle birlikte görev yaparlar. Yine bir cinayette görevli olan Murat ve Nazlı, kendilerini herkesi şaşırtacak olayların içerisinde bulurlar.

Güzel Çirkin 12.bölüm fragmanı İZLE, 16 eylül  Pazartesi gecesi neler olacak, Güzel Çirkin kamera Arkası Fotoğraflarıgüzel çirkin 12.bölüm, 16 eylül 2013, güzel çirkin dizisi izle,güzel ve çirkin güzel çirkin, güzel çirkin dizisi izle, güzel ve çirkin izle, güzel ve çirkin hd izle, güzel çirkin hd izlegüzel ve çirkin,yeni dizi,11.bölüm, 16 eylül pazartesi,fragmanlar,yeni bölüm,izle,seyret,Naz Elmas,Ali Sunal,Gözde Türkpençe,Kemal Uçar,Cahit Gök,Mehmet Çevik,Ali İpin,Gizem Denizci,Nazan Diper,Mihriban Er, güzel ve çirkin,yeni dizi,12.bölüm yeni ,16.09.2013, pazartesi,yeni bölüm.. Güzel Çirkin 12.bölüm fragmanı İZLE, 16 eylül Pazartesi gecesi neler olacak? &  Güzel Çirkin kamera Arkası Fotoğrafları


YORUMLAR