Güneşi Beklerken yeni bölüm izle, Güneşi Beklerken 17.Bölüm fragmanı izle - Kanal D

Kanal D - Güneşi Beklerken bu hafta yayınlanacak mı, Güneşi Beklerken 17. Bölüm Ne zaman?, Güneşi Beklerken 17. bölüm Fragmanı İzle

 Güneşi Beklerken, Pis Yedili'yi geride bırakırken geçtiğimiz hafta dizinin neden yayınlanmadığı merak konusu oldu. güneşi beklerken, Beyaz Show'a katıldı ama kendi yayınlanmadı...

Güneşi Beklerken Pis yedili'yi geride mi bıraktı? Show Tv ile Kanal D'nin Gençlik dizisi kavgası nasıl ilerliyor? Gençlik dizilerinin önde gelenleri haline gelen Güneşi Beklerken dikkatleri çekmeye devam ediyor. Güneşi beklerken 16. bölüm fragmanı yayınlandı izle. Güneşi Beklerken son bölüm fragman izle. 13 Ekim 2013... Kanal D Ekranlarının sevilen dizisi Güneşi beklerken 16. bölüm fragmanı yayınlandı izle. Güneşi Beklerken son bölüm fragman izle. 13 Ekim 2013. 13 Ekim Pazar akşamı yayınlanacak dizide Zeynep merakla babasını arıyor. Cihan tahlil sonuçlarını öğreniyor heyecan artacak. Güneşi Beklerken 16. son bölüm fragmanı izle. Güneşi Beklerken fragman.. 

Kanal D Ekranlarının sevilen dizisi Güneşi Beklerken'in bu hata yayınlanacak olan bölümü yine merakla bekleniyor. Güneşi Beklerken 16. bölm fragmanıda yayınlandı fragman takiplerini sitemizden öğrenebilirsiniz. 13 Ekim Pazar günü yayınlanacak olan diziye bu hafta Kerem ie Zeynep'in amansız aşkı damgasını vuracak. Özellike yayınlanan 15. bölümden sonra seyirci iyiden iyiye heyecanlanmış durumda. Ayrıntılar sitemizde. Güneşi Beklerken 16. bölümde neler yaşanacak?

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Zeynep babasını araya dursun, Cihan sonuçların peşine düşssün. Cihan Zeynep ile yaptırdıkları tahlil sonuçlarını öğrenir. Cihan'ın davranışlarından hoşnut kalmayan demet tahlil sonuçlarını kendi elleriyle Cihan'a verir. Güneşi Beklerken 16. bölm son bölüm fragmanı sitemizde. Kerem, Zeynep ve Melis sinemaya giderler olmicak şeyler başlarına gelir. Güneşi Beklerken yayınlanacak olan bölümünde Kerem yeni bir karar alır. Güneşi Beklerken yeni bölümde; Kerem aldığı karar üzerine Zeynep' e kötü davranır. Zeynep bu durumdan hiç hoşnut değildir. Güneşi Beklerken 15. bölümde en büyük hayal kırıklığını Barış yaşamaktadır. Ailesinin katilinin peşine düşer ve hapisaneye amcasını ziyarete gider.

Güneşi Beklerken dizisinin 16 Ekim Pazar günü yayınlanacak 16. bölüm fragmanlarını buradan full izleyebilir, internet özel videolarını buradan takip edebilirsiniz. Kerem, kardeş gibi sevdiği, hayatta en çok güvendiği kişi olan Barış’ı üzmemek için, Zeynep’i kendinden tamamen uzaklaştıracağını düşündüğü bir çılgınlık yapıyor.

Kerem ile Melis’in flört etmeye başlaması okulda büyükyankı yaratır. Buna en çok şaşıranlar ise Barış ve Zeynep olur. Aşıkları her yerde el ele, kol kola görmek ikisini de rahatsız etmeye başlar. Zeynep’in kendi kızı olmadığını DNA sonuçlarından öğrenen Cihan çok buna çok üzülür. Üstelik bir de kendini Demet’e karşı çok zor duruma düşürmüştür. Tülin ise zor günler geçirmektedir. Cem sürekli elindeki görüntüyü kullanarak onunla buluşmaktadır. Ayrıca Tülin’e daha da yakın olmak için kızı Melis’i de kullanır.

İşle ilgili Melis’in de çok hoşuna gidecek bir teklif ortaya atar. Jale’nin durumu pekiyi değildir. Kemoterapi sonrası çok halsiz ve moralsizdir. Zeynep ona pasta yapmaya karar verir. Malzemeleri alması için Eminönü’ne gitmesi gerekmektedir.

Barış ise amcasını görmeye karar vermiştir, o nedenle Zeynep’e yardım etmesi için Kerem’i arar. Kerem istemeye istemeye Zeynep ile alış verişe çıkar. Sonrasında da Melis ile buluşmasını unutur ve Jale Hoca’nın pastasını yapmak için Zeynep’e yardım eder. İkili birlikte çok güzel vakit geçirir. Amcası ile görüşen Barış’ın kafası karışık, Kerem tarafından ekilen Melis’in ise morali bozuktur. Yaptığı hatayı anlayan ve Zeynep’ten uzak durmaya çalışan Kerem, Melis’i sinemaya götürür. Ancak Zeynep orda da karşısına çıkar. Kardeşi gibi sevdiği, hayatta en çok güvendiği Barış’ı üzmemek adına Kerem, Zeynep’i kendinden tamamen uzaklaştıracak bir çılgınlık yapar.


YORUMLAR