güneşi beklerken son bölüm izle, HD güneşi beklerken izle

Bursa'da mütevazi bir şekilde yaşayan Demet ve kızı Zeynep'e, İstanbul'dan bir dost eli uzanır.

Demet'in çocukluk arkadaşı Jale, Zeynep'in daha güzel bir eğitim alması için onları İstanbul'a taşınmaya ikna eder. Aslında Jale'nin anne kız için başka planları vardır. Zeynep yeni okuluna ve çevresine alışmaya çalışırken, her şey farklı bir boyut kazanacaktır. Güneşi Beklerken 6. Bölüm 720p izle, Güneşi Beklerken 6. Bölüm altyazılı izle, Güneşi Beklerken 6. Bölüm son bölüm izle, Güneşi Beklerken 6. Bölüm tek part seyret, Güneşi Beklerken 6. Bölüm online izle, Güneşi Beklerken 6. Bölüm canlı izle, Güneşi Beklerken 6. Bölüm son bölüm seyret Güneşi Beklerken 6. bölümde sürpriz yakınlaşma - İZLE ! Star Gazete - 7 saat önce Kanal D'nin Salı akşamlarına damgasını vuran, başrollerini Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bursin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur ... Güneşi Beklerken 6. Bölüm Fragmanı İzle - Kanal D Star Gazete - 1 gün önce Güneşi Beklerken 6. Bölüm 6 Ağustos Salı Kerem, Zeynep'e aşık mı oluyor! Milliyet - 2 gün önce Güneşi Beklerken 6. Bölüm Fragmanı İzle - Kanal D - Güncel - Star ...Güneşi Beklerken yeni bölüm izle, Güneşi Beklerken 6. Bölüm Fragmanı İzle 6 ağustos 2013, Güneşi Beklerken son bölüm hakkındaki detaylar. Güneşi Beklerken Dizisi: Güneşi Beklerken izle | Güneşi Beklerken 6 ... www.gunesibeklerkendizisi.com/ Güneşi Beklerken 6. Bölüm. Kerem yaşadığı zor günlerde Zeynep'ten aldığı desteğe nasıl karşılık verecek? Güneşi Beklerken sürpriz dolu yeni . İyi Diziler - Güneşi Beklerken 6. Bölüm online izle - My Opera my.opera.com/iyidiziler/blog/.../gunesi-beklerken-6-bolum-online-izle Güneşi Beklerken 6. Bölüm online izle. Tuesday, August 6, 2013 12:08:31 PM. Bursa'da mütevazi bir şekilde yaşayan Demet ve kızı Zeynep'e, İstanbul'dan bir ... Dizici - Güneşi Beklerken 6. Bölüm tek part izle - My Opera my.opera.com/dizici/blog/2013/.../gunesi-beklerken-6-bolum-tek-part-iz... 3 saat önce - Bölüm dizi sitesinde seyret, Güneşi Beklerken 6. Bölüm 1080p seyret ... Bölüm son bölüm izle, Güneşi Beklerken 6. Bölüm son bölüm izle, ... Diziler İzle - Güneşi Beklerken 6. Bölüm hd izle - My Opera my.opera.com/nettedizilerizle/blog/.../gunesi-beklerken-6-bolum-hd-izle 3 saat önce - Bölüm tek parça halinde izle, Güneşi Beklerken 6. Bölüm bedava izle ... Bölüm türkçe altyazılı seyret, Güneşi Beklerken 6. Bölüm tek bölüm izle, ... HD Dizi İzlesene - Güneşi Beklerken 6. Bölüm tek part izle - My Opera my.opera.com/hddiziizlesene/.../gunesi-beklerken-6-bolum-tek-part-izle Güneşi Beklerken 6. Bölüm tek part izle. Tuesday, August 6, 2013 12:08:31 PM. Bursa'da mütevazi bir şekilde yaşayan Demet ve kızı Zeynep'e, İstanbul'dan bir ...

Güneşi Beklerken yeni bölüm izle.. Güneşi Beklerken 6.Bölüm izle.. Güneşi Beklerken son bölüm izle.. Güneşi Beklerken 06 Ağustos 2013 Kanal D izle.. Güneşi Beklerken

 Güneşi Beklerken 6. Bölüm izle Güneşi Beklerken 6. Bölüm dizi izleKerem söylediği yalanın bu şekilde ortaya çıkmasının şokunu yaşar. Hiç beklemediği bu durum karşısında Kerem içindeki tüm öfkesini kusar. Demet, Jale’ye yıllar sonra Cihan ile olan karşılaşmalarını anlatır. Eve çıkan Jale aslında hiç de iyi değildir ve bunu Demet’ten saklar. Demet’in çizimleri ile ilgili modaevinde sürpriz bir gelişme yaşanır. Kimsenin kendisini sevmediğini düşünen Kerem, Amerika’ya temelli gitmeye karar verir. Ama gitmeden önce her şeyin sorumlusu olarak gördüğü Zeynep’in evine gider. Genç kızı gece vakti zorla arabasına bindirip ıssız bir yere götürür. Neye uğradığını şaşıran ve çok korkan Zeynep, Kerem’in daha önce hiç görmediği bir yüzünü görür.

-GÜNEŞİ BEKLERKEN-

Kanal D’nin Salı akşamlarına damgasını vuran, başrollerini Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bursin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Aykaç , Gökçe Yanardağ, Simay Küçük Tuna, Hasan Şahintürk, Ece Dizdar, Deniz Türker, Gökhan Atalay, Merve Hazer ve Hale Akınlı’nın paylaştıkları sevilen dizisi “Güneşi Beklerken”in bu akşam, saat 20.00’de ekrana gelecek yeni bölümüne; Kerem ve Zeynep’in sürpriz yakınlaşması damgasını vuracak.

BilgilerTürler: Aile Dizileri
Yapım Yılı: 2013İçerik 
Konusu: Bursa’da mütevazi bir şekilde yaşayan Demet ve kızı Zeynep’e, İstanbul’dan bir dost eli uzanır. Demet’in çocukluk arkadaşı Jale, Zeynep’in daha güzel bir eğitim alması için onları İstanbul’a taşınmaya ikna eder. Aslında Jale’nin anne kız için başka planları vardır. Zeynep yeni okuluna ve çevresine alışmaya çalışırken, her şey farklı bir boyut kazanacaktır.

 YENİ BÖLÜMDE KİMBİLİR NELER OLACAK?
Bu bölümde; Cihan Hoca’ya kurduğu tuzak nedeniyle ailesi tarafından Amerika’ya gitmesine karar verilen Kerem, bütün bunların sorumlusu olarak gördüğü Zeynep’ten hesap sormaya gider. Onu yine ıssız ve yüksek bir tepeye götüren Kerem, içindeki bütün kini kusarken, Zeynep ilk kez onu böyle görür. Kendini daha fazla tutamayan Kerem, onu üzen her şeyi ilk kez başka birine açık yüreklikle itiraf eder. Nefret ettiği kıza artık farklı bir gözle bakmaya başlayan Kerem ile Zeynep arasında beklenmedik bir yakınlaşma yaşanır.

MELİS'İN ZORUNA GİDER

Zeynep'in, Cihan Hoca çin imza toplması Melis'in zoruna gider ve Zeynep ile kavga eder. Zeynep bu işe bir anlam veremez. Tam o esnada Zeynep'in telefonu çalar ve Melis telefonun üzerindeki resimde Zeynep'in annesinin aradığını görünce beyninde yıldırımlar çakar. Çünkü Demet'in resmi telefonda çıkmıştır ve Melis bu kadını babasının eski fotoğrafları arasında görmüştür zaten. Melis, Demet ile babasının aralarında bir şey olduğunu sezer.  Zeynep'in arkadaşı ise hala annesinin okulda hademe olduğunda utanmakta ve okul içinde ondan köşe bucak kaçmaktadır. Bu kız bakalım daha ne kadar annesinden utanacak?

 Bu arada Melis'in sivri zekalı kankası, Zeynep'in ağzından Cihan Hoca'ya bir aşk mektubu yazar ve Kerem'i de bu mektubu annesine vermesi için gaza getirir. Lâkin son anda Melis yetişir, Kerem'in elinden mektubu alır ve babasını rezil olmaktan kurtarır. Çünkü o mektup Kerem'in annesinin eline geçseydi Cihan Hoca ve ailesi de kötü bir iftiraya uğrayacaklardı.

 Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşi Beklerken 6. yeni bölümüyle 6 Ağustos Salı akşamı ekranlarda olacak.

 

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Güneşi Beklerken yeni hafta da neler yaşanacak?

Güneşi Beklerken'de Cihan'la Demet yıllar sonra karşı karşıya geliyor... 

GÜNEŞİ BEKLERKEN 5.BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

 Taşra'dan kalkıp hiç bilmedikleri İstanbul'a gelen bir anne ve kızının hikayesinin anlatıldığı dizinin 5. bölümünde Zeynep Cihan Hocayı okula döndürmek için imza kampanyası başlatma kararı alır.. İlk önce hiç kimse imza vermek istemezken daha sonra kahraman Barış ve basketbol takımının da desteğiyle imza kampanyası çığ gibi büyür ve koca okulda Kerem ve kurmayları dışında herkes imza verir. Toplanan imzalara rağmen Cihan Hoca okula geri gelmeyeceğine emindir. Çünkü mesele sadece imza meselesi değildir. Okulun sahibi, yani Kerem'in anası, Cihan Hoca'nın Kerem'i güm pat dövdüğüne inanmaktadır.

 

 

GÜNEŞİ BEKLERKEN GENEL KONU

Bursa’da mütevazi bir şekilde yaşayan Demet ve kızı Zeynep’e, İstanbul’dan bir dost eli uzanır. Demet’in çocukluk arkadaşı Jale, Zeynep’in daha güzel bir eğitim alması için onları İstanbul’a taşınmaya ikna eder. Aslında Jale’nin anne kız için başka planları vardır. Zeynep yeni okuluna ve çevresine alışmaya çalışırken, her şey farklı bir boyut kazanacaktır

.

Güneşi Beklerken kamera arkası fotoları:

Güneşi Beklerken'in genç başrol oyuncuları:


Aile tarzında olan Güneşi Beklerken 5. Bölüm full izleyebilirsiniz.İlgili İçerikler: 
Güneşi Beklerken 5. Bölüm izle Güneşi Beklerken 5. Bölüm dizi izle Güneşi Beklerken 5. Bölüm dizisini izle Güneşi Beklerken 5. Bölüm hd izle Güneşi Beklerken 5. Bölüm altyazılı izle Güneşi Beklerken 5. Bölüm türkçe dublaj izle.Güneşi Beklerken 5. Bölüm 3d seyret, Güneşi Beklerken 5. Bölüm tek bölüm seyret, Güneşi Beklerken 5. Bölüm 720p izle, Güneşi Beklerken 5. Bölüm online izle, Güneşi Beklerken 5. Bölüm 1080p seyret, Güneşi Beklerken 5. Bölüm türkçe dublaj seyret, Güneşi Beklerken 5. Bölüm full dizi seyret.güneşi beklerken 5.bölüm izle, son bölüm, yeni bölüm, Güneşi Beklerken 5. bölüm İZLE, Güneşi beklerken 5.bölüm, güneşi beklerken yeni bölüm, güneşi beklerden son bölüm. 30 temmuz salı,5. bölüm,son,Güneşi Beklerken 5.bölüm tek parça izle, kanal d, güneşi beklerken 5.bölüm izle,güneşi beklerken son bölüm,yeni bölüm izle,güneşi beklerken Seyret,30 temmuz 2013 izle,son bölüm,en son bölüm,geçlik dizisi,lise defteri,hayat bilgisi,komedi,Güneşi Beklerken 5. bölüm İZLE, güneşi beklerken yeni bölüm, Güneşi beklerken son bölüm,tanıtım,30 temmuz 2013,CİHAN HOCA,demet,aşk,cihanvedemet,emre kınay,emine ün,kerem,zeynep,Yaz,dizi,İlaç,Zeynep,eskiden,Kanal D,Kampanya,Kanal D,boys over flowers, kore dizisi, hande doğandemir, hande doğandemir kimdir?


YORUMLAR