Güneşi beklerken son bölüm izle, Güneşi Beklerken 3. Bölüm, Kanal D, yeni dizi bomba gibi patladı!

Güneşi Beklerken 3. bölüm fragmanı nihayet yayınlandı. Güneşi Beklerken dizisi yeni bölüm fragmanı burada. Güneşi Beklerken 3. bölüm salı akşamı kanal d'de. Güneşi Beklerken 3. bölüm Kanal D izle

 Güneşi Beklerken rating rekorları kırmaya devam ediyor!!! Yeni gençlik dizisi “Güneşi Beklerken” bir günde 1 milyon 389 bin 764 kez izlenerek rekor kırdı.

Kanal D’nin yeni gençlik dizisi, “Güneşi Beklerken”in Salı akşamı ekrana gelen bölümü, kanald.com.tr’de sadece bir günde 1 milyon 389 bin 764 kez izlenerek rekor kırdı.

"En büyük aşklar kavgayla başlar" İşte marjinal bir aşk hikâyesi..

Güneşi Beklerken kendi kitlesini oluşturdu.. Güneşi Beklerken izleyicileri Güneşi Beklerken'i Bekleyenler diye grup bile oluşturdu.. Diziyi bazı klişe espirilerinden dolayı(üzerine boya fırlatıp gülmeler)  Amerikan dizilerine benzetenler de olmadı değil ama büyük çoğunluk diziyi sahiplendi.  Hatta izleyicilerin çoğu dizinin orjinal versiyonu Kore yapımı "Boys over Flowers" izlemeye bile başladı ve karşılaştırmalar ortaya çıktı.

"Önceleri hiç ayrılmayacağımıza inanıyordum… Sonraları bir daha karşılaşmayacağımıza… İkisinde de yanılmışım işte.. "

Kore yapımı "Boys over Flowers" dizisine benzetilen Güneşi Beklerken dizisi reytinglerde istenilen oranı tutturdu..Bakalım Güneşi Beklerken dizisi  Lise Defteri ve Hayat Bilgisi gibi bir fenomene dönüşebilecek mi? Bir Aşk Hikayesi adlı diziyle aynı gün aynı saatte yayınlanan dizi bakalım birinci olacak mı? Şu an için görünen o ki (reytinglerin gösterdiği) Güneşi beklerken Bir Aşk hikayesinin bir adım önüne geçti.

Cihan öğrencisini karşına alır! İşte Güneşi Beklerken 3.bölüm fragmanı:

 Kanal D'nin yeni dizisi, boys over flowers, güneşi beklerken,kanal d,güneşi beklerken 3.bölüm fragmanı izle,güneşi beklerken,yeni bölüm izle,güneşi beklerken Seyret,16 temmuz 2013 izle,son bölüm,en son bölüm,geçlik dizisi,lise defteri,hayat bilgisi

Usta oyuncu Emre Kınay'ın iyi bir okulda beden eğitimi öğretmeni "Cihan" karakteri ile karşımıza çıktı. Dizi bütününe bakıldığı zaman; mütevazı yaşamlarını bırakıp İstanbul'a gelmek zorunda kalan bir anne-kızın, yeni hayatlarında başlarına gelenler konu edinmiş. Dizide; saklanan sırlar, karşılıksız aşklar, hain tuzaklar, hayal kırıklıkları ve beklenmedik yakınlaşmalar daha ilk bölümden yaşandı bile. Yeni Dizi ‘Güneşi Beklerken' güçlü senaryosu ve genç oyuncu kadrosu ile ekrana farklı ve taptaze bir soluk getirdi.

“Güneşi Beklerken”de başrolleri; Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bursin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Aykaç, Gökçe Yanardağ, Simay Küçük Tuna, Hasan Şahintürk, Ece Dizdar, Deniz Türker, Merve Hazer ve Hale Akınlı paylaşıyor. Usta oyuncu Emre Kınay’ın iyi bir okulda beden eğitimi öğretmeni “Cihan” karakterini canlandırdığı dizide, mütevazı yaşamlarını bırakıp İstanbul’a gelmek zorunda kalan bir anne- kızın, yeni hayatlarında başlarına gelenler konu ediliyor. Dizide; saklanan sırlar, karşılıksız aşklar, hain tuzaklar, hayal kırıklıkları ve beklenmedik yakınlaşmalar öne çıkıyor.

Güneşi beklerken setten en son kareler:

Güçlü senaryosu ve genç kadrosu ile ekrana farklı ve taptaze bir nefes getiren dizinin yapımını D Productions, yapımcılığını E. Ayşe Durmaz’ın üstlenirken, yönetmenliğini Altan Dönmez’in yapıyor, senaryosunu ise Gökhan Horzum, Ayşin Akbulut, Deniz Dargı ve Cüneyt Bolak kaleme alıyor. Yediden yetmişe herkeste tiryakilik yaratacak dizinin ilk bölümünün konusu ise şöyle; Demet, kızı Zeynep’e hem babalık hem de annelik yapan fedakar bir kadındır. Ancak, anne-kızın Gölyazı’da kurdukları mütevazı yaşam, Demet’in işlettiği dükkanın iflası ile altüst olur. Maddi sıkıntıya düşen ve bu durumu Zeynep’ten saklayan Demet’e yardım eli en yakın arkadaşı Jale’den gelir. Jale, İstanbul’un en prestijli kolejlerinden biri olan Özel Sayer Koleji’nin müdürüdür. Demet’e ve Zeynep’e reddedemeyecekleri bir teklifte bulunur.

Güneşi Beklerken 3. Bölüm Kanal D İzle  Zeynep, Kerem'e Karşı


YORUMLAR