Güneşi Beklerken son bölüm izle, Güneşi Beklerken 12. bölüm izle, Kanal D izle, full HD izle, Güneşi Beklerken 1080p kalitesiyle izle

Güneşi Beklerken 12. Bölüm (İnternet Özel) Fragmanı İzle.. Güneşi Beklerken 12. Bölüm (İnternet Özel) Fragmanı İzle Güneşi Beklerken 12. Bölüm fragmanı izle, Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı izle, Güneşi Be

Kanal D'nin amiral gemisi olarak nitelendirilen Güneşi beklerken yine bomba bir bölümle dizinin hayranlarını ekrana kilitleyecek! 12. bölümle Salı akşamı ekranlara gelecek dizi ilk günden bu yana reyting rekorlarını alt üst etti. 12. bölüm izlemek için sayfamız aracılığıyla Kanal D'den bölümlerin özetlerini izleyebilirsiniz.

Güneşi Beklerken 12. Bölüm (İnternet Özel) Fragmanı İzle.. Güneşi Beklerken 12. Bölüm (İnternet Özel) Fragmanı İzle Güneşi Beklerken 12. Bölüm fragmanı izle, Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı izle, Güneşi Beklerken yeni fragmanı izle, fenomen dizi Güneşi Beklerken 12. Bölüm fragmanı seyret, Kanal D dizi izle. Güneşi Beklerken, yeni bölümü ile 17 Eylül Salı 20.00’da Kanal D ekranlarında.

Güneşi Beklerken 11. Bölümde Yaşananlar

Zeynep ile Barış flört ediyor. Bu duruma çok bozulan Kerem ise kıskançlık krizlerine giriyor. Zeynep ile Barış’ın yakınlaşması Kerem’in canını çok sıkar ama yapabileceği hiçbir şey yoktur. Bu durum Melis için de şaşırtıcı olur. Jale ise Dr. Murat sayesinde hayata dört elle tutunmaya başlar. Demet de Jale’ye destek verir. Ancak bu durum Demet ile Cihan’ın sık sık bir arada olmalarına neden olur. Kerem ise Tayfun’un peşini bırakmaz ve onunla yalnız buluşmaya gider. Hikayenin ondan dinlediği kısmı Kerem için tam bir sürpriz olur.

Kerem ile konuşan Tayfun, Demet ile konuşmaya karar verir. Karşısında Tayfun’u gören Demet şaşkındır. Ondan bu sırrı saklamasını ister. Okuldan Ömer evinde bir parti verir. Barış partiye biraz geç kalır. Zeynep’e o gelene kadar Kerem eşlik eder. İkili Kerem’in kızları tavlama konusundaki yeteneği üzerine bahse girer. Barış’ın gelişi ile Kerem iyice huysuzlanıp, gerginlik yaratır. Zeynep ile Barış bu duruma anlam veremez. Demet, gerçekleri öğrenme riskini Zeynep’ten uzaklaştırdığını düşünse de, Kerem bu işin peşini bırakmaz. Kafasındaki şüpheleri doğrulatmak üzere Melisler’in evine gider. Ancak telefonunu Barış ve Zeynep’in yanında unutur. 

Ekranların reyting canavarı dizilerinden birisi olan Güneşi Beklerken yeni bölümüyle yine izleyenleri ekrana kilitledi. Güneşi Beklerken Dizisinin bu haftaki bölümüne Zeynep ile Barış arasındaki duygu fırtınası damga vurdu.

Güneşi Beklerken 11. bölüm izle. Güneşi Beklerken 11. bölüm full izle. Güneşi Beklerken 11. bölüm seyret. Güneşi Beklerken 11. son bölüm izle Kanal D dizi izle... Güneşi Beklerken 11. bölüm izle, Güneşi Beklerken tek parça izle, Güneşi Beklerken son bölüm izle, fenomen dizi Güneşi Beklerken yeni bölümü ile Kanal D'de dizi izle...

Güneşi Beklerken'de Kerem, flört etmeye başlayan Zeynep ve Barış'ı görünce büyük acı çekiyor. Ne yapacağını bilemez halde olan Kerem Zeynep'e olan duygularını bastırmaya çalışıyor ancak başarılı olamıyor. Demet sürpriz bir misafirle şaşkına...

Güneşi Beklerken 11. Bölüm Fragmanı Güneşi Beklerken 11. bölüm izle, Güneşi Beklerken 11. bölüm full izle, Güneşi Beklerken 11. bölüm seyret, Güneşi Beklerken 11. son bölüm izle, Kanal D dizi izle, Güneşi Beklerken 11. bölüm izle, Güneşi Beklerken izle, Güneşi Beklerken son bölüm izle, Güneşi Beklerken yeni bölümü izle..

Güneşi Beklerken 11.Bölüm 

 Hazal Kaya ile Çağatay Ulusoy’un 3 sezona damgasını vuran “Adını Feriha Koydum” senaristler tarafından çok sevilmiş olacak Güneşi Beklerken’in 10. Bölümünde böyle bir hikâye karşımıza çıktı.

ZEYNEP ZİRVEYE DOĞRU

Kanal D’nin reyting listelerini alt üst eden dizisi Güneşi Beklerken, Zeynep’in zirveye giden yolunda yaşadıklarını anlatırken çevresinde kurulan hikâyelerde dikkatleri çekiyor.

"FEDAİ CAN" AŞIK OLDU

En dikkat çeken hikâye annesi okuduğu okulda hademelik yapan Yağmur’un hikâyesi oldu. Kerem evinde Barış’ın 18. Doğum gününe özel bir parti verdi ve bu partiye Yağmur’da katıldı. Kerem’in tüm kirli işlerinde fedailiğini yapan Can da Yağmur’a partide ilgi duymaya başladı. Gecenin sonunda Can, Yağmur’u evine bırakmak isteyince olanlar oldu. Tıpkı ‘Adını Feriha Koydum’ dizisinde olduğu gibi Can, Yağmur’u başka bir apartmanın önünde bıraktı ve orada oturduğunu düşünmeye başladı. (Ece Altuneli / Cihan Yaman)

Güneşi Beklerken ilgili galeriler:

 Bu arada, Kerem, Zeynep için gerçekleri bulmaya kararlı ve Tayfun'un peşini bırakmıyor.. Kerem neden Zeynep'in babasının peşine düştü. Sosyal Medya'da konuşulan geyiklerden birisi de Kerem, Zeynep'in babasını arıyor çünkü onu babasından isteyecek oldu.

Kerem Bursin  Güneşi Beklerken'de kendi ismiyle oynuyor..

 

Güneşi Beklerken takipçileri şimdi Kerem, Barış ve Zeynep arasındaki aşk üçgeninde neler yaşanacağını merak ediyor. Bu akşam (10 Eylül Salı) saat 20:00'da Kanal D'de yayınlanacak olan Güneşi Beklerken dizisinde Kerem bir yandan giderek Zeynep'e daha da aşık olurken en yakın dostu Barış ile Zeynep'in yakınlaşmasına dayanmakta zorlanıyor ama yapabileceği bir şey yoktur. Güneşi Beklerkendizisinin yeni bölümünü internetten izlemek isterseniz yayın saatinde sayfa sonundaki Kanal D canlı yayın bağlantısına tıklamanız yeterli. Ayrıca yayın öncesinde Güneş Beklerken 11. bölüm için hazırlanmış tüm fragmanları da haberimizden izleyebilir ayrıca yeni bölümün özetini okuyabilirsiniz.

 


Güneşi Beklerken Yeni Bölüm Özeti:Barış'ın Zeynep'e açılması,Zeynep'in bundan çok mutlu olması ve ikilinin yakınlaşması Kerem'in canını çok sıkmaktadır ama yapabileceği hiçbir şey yoktur. Bu duruma Melis de şaşırır. Dr. Murat sayesindeJale dehayata dört elle sarılmaya başlar. Demet de Jale'ye destek verir ancak bu durum Demet'le Cihan'ın sık sık bir araya gelmelerine sebep olur. Kerem ise Tayfun ile yalnız buluşmaya gider. Öykünün ondan dinlediği kısmı Kerem için büyük bir sürpriz olur. Kerem ile konuşan Tayfun, Demet ile görüşme kararı alır. Karşısında Tayfun'u gören Demet şaşkına döner. Ondan bu sırrı açık etmemesini ister. Okuldan Ömer evinde bir parti verir ama Barış partiye biraz geç kalınca o gelene kadarZeynep'eKerem eşlik eder. İkili Kerem'in kızları tavlama konusundaki yeteneği üzerine bahse tutuşurlar. Barış'ın gelişi ile Kerem iyice huysuzlanır ve gerginlik çıkartır. Zeynep ile Barış ise bu duruma bir anlam veremezler. Demet, gerçekleri ortaya çıkma riskini azalttığını düşünse de, Kerem işin peşini bırakmaz. Kafasındaki şüpheleri doğrulatmak üzere Melislerin evine gider fakat telefonunu Barış ile Zeynep'in yanında unutur.

 


YORUMLAR