Güneşi beklerken son bölüm 12 ocak 28. bölüm fragmanı Güneşi beklerken son bölüm izle

Güneşi Beklerken Son Bölüm izle, 27. bölüm kesintisiz izle, Güneşi Beklerken Son bölüm Tek Parça izle, Kanal D Güneşi Beklerken 28. bölüm fragmanı 12 ocak.

07.01.2014 08:37

Güneşi Beklerken 27. bölüm Zeynep ile Melis birlikte otururken Kerem'in onların yanına gemesi ile final yaptı. Güneşi Beklerken, yeni bölümüyle Pazar 20:00'de! Güneşi Beklerken hayranları neler konuşuyor? İşte onlardan bir kaç tanesi.. 

- Bu Zeynep'le Kerem teknenin içinde öpüşüyor dışarıya çıkıyorlar öpüşüyor birden coştular.

-  Bu güneş keremin öldü dedikleri abisi cıkmasın bide ?

-  ama artık kalksın engeller canım öğrensin millet gerçeği kaç hafta bekleyeceğiz daha birazda zeyker aşkını izleyelim ayrı yeten 1 buçuk saat süren dizide zeynep ve keremin yanyana geldikleri dakika toplasan 10 dk yok lütfen burdan ilgililere duyurulur...

- Güneş bence zeynebin kardeşi çıkcak..cihan hoca sarhoşken oldu diycekler .müdürenin oğlu ..oda intikam alcak falan

- Ya ben demetin tayfunla evlenmesini yani onunla olmasini istiyorum. Cihan zaten evli bu zamana kadar da demeti hic umursamadi. Karisiyla aralarini düzeltmeye cabaliyordu. Demeti sevdigine bile inanmiyorum. Demeti cihan degil tayfun hakediyor.
Zeyker'se cok tatli bayiliyorum onlara Asklari cok dogal ve masum

-  Baba ve Oğul ne kadar igrenc,ayni hayvanlar gibi.Kadin kitliği var.Ayni kadini,,,tövbe,tövbe.Ne kadar geniş mezhepliler,çok kötü bir örnek...

Güneşi Beklerken son bölümde neler oldu?

Güneşi Beklerken son bölümde Kerem ile Aksel arasında yine büyük bir çekişme yaşandı. Kerem Aksel'in tehditlerinden kurtulmak için onun bir açığını bulmak için vargücü ile çalıştı. Aksel ise Zeynep'ide etkisi altına alarak, Kerem'le duygusal bir ilişkisini olduğunu Melis'e itiraf etmesini istedi. Akse'in baskısı ile Zeynep birkaç kez bu durumu Melis'e anlatmak istesede bunu yapamadı..

Güneşi Beklerken son bölümde Kerem, Barış'ın büyük yardımı ile Aksel'in büyük bir açığını yakaladı. Barış, Aksel'in babasının kız arkadaşı ile bir ilişkisi olduğunu öğrendi ve onu gizlice kameraya çekti. Barış bu görüntüleri Kerem'e getirdi. Kerem bu görüntüleri görünce çok mutlu oldu. Çünkü Aksel belasından tamamen kurtulacaktı..

Kerem, Aksel'in bu yasak ilişkisini öğrendikten sonra, soluğu doğru Aksel'in yanında aldı. Aksel, Kerem'i karşısında görünce büyük bir şok yaşadı. Ancak yinede ipleri tamamen Kerem'in eline vermedi. Aksel, bildiklerini Zeynep'e söylediğini ve onuna bu durumu Melis'e söyleceğini Kerem'e söyleyince, Kerem yine büyük bir şok yaşadı. Hemen Zeynep'i arayan Kerem, ondan Melis'e hiç birşey anlatmamasını istedi.

Güneşi Beklerken dizisinde bu arada.. Melis, Kerem'in yatağında Zeynep'i küpesini buldu. Ancak Melis onun Zeynep'in küpesi olduğunu bilmiyordu.. Melis'te Kerem'in kendisini aldattığını düşünürek, Zeynep'in yanında gözyaşları döktü.. Bu arada Melis'in elindeki küpenin bir eşide Zeynep'in kulağında duruyordu.

Öte yandan Güneşi Beklerken son bölümde Güneş isimli yeni bir karakter diziye girdi. Gizemli bir şekilde ekranlara yansıyan Güneş'in kim olduğu , dizideki dengeleri nasıl değiştireceği şimdiden büyük bir merak konusu oldu.

 

-  ya barisa bak sen zeynepi kacirdi hic bir sey yapmadi simdi begum dayak dedi diye akselin pesine dustu

- melis olayını artık yok edin gençlere inançlarımıza ahlakımıza çok yanlış tamam bilmiyor olabilirler ama ama siz bu yolu artık düzeltin alah hiçbir kimseye gerçekte bile yaşatmasın...yanlış örnek olmayın onlar kardeş.......aksel olayı ise dizinizin yüzkarası ..başatan başladıgınız dizinizin güzelligine dönün....sevenler yolunda dogru ilerlesin.

- bu dizideki keremlerin ve güneşin evi "son" dizisindeki çok önemli aksiyonların geçtiği evler...doğal olarak izlerken aynı evi görünce bir andaki dizide kopup "son" dizisine atlıyor hafıza,koca istanbulda başka ev mi yok aynı evler kiralanıyor.

-  Acaba bu günes, keremin "ölen" abisi olabilirmi? Hani belki Jale ve Cihan onu o eve saklayip ismini degistirmis olabilirler herkes onu ölmüs bilsin diye.

-  Ne kadar saçmadır adam zeyneple kırıştırıp melis ede biz seninle beraberiz diyor barış aşk acısı çekiyor. Kardeşim dediği yıllardır içtiği ayrı gitmediği kardeşinin sevdiği kızı nerdeyse becerecek bizde zeyker isteriz diye bağırıyoruz ergen hali olsa gerek sevgili erkek arkadailarım sizlerde kankalarınızın kızarkadaşlarıyla iş çeviriyormusunuz bu bu akşamki sorum.

 GÜNEŞİ BEKLERKEN 27. BÖLÜM İÇİN TIKLAYINIZ

 GÜNEŞİ BEKLERKEN 28. BÖLÜM 1. VE 2. 3. FRAGMANLARI

Güneşi Beklerken 28. bölüm fragmanı izle ne zaman (güneşi beklerken 12 ocak) - Güneşi Beklerken 28. bölüm fragmanı izle bekleniyor. Güneşi Beklerken 28. bölüm fragmanı izle henüz çıkmadı. Güneşi Beklerken 28. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz burda olacak. Bu arada Güneşi Beklerken son bölüm yine nefesleri kesti. Güneşi Beklerken 28. bölüm fragmanı izle haberi ve Güneşi Beklerken son bölümde yaşananlar burda.

Kanal D ekranlarının fenomen Gençlik Dizisi Güneşi Beklerken 28. bölüm fragmanı izle heyecanla bekleniyor. Güneşi Beklerken 28. bölüm fragmanı Kanal D ekranlarında yayınlanır yayınlanmaz Güneşi Beklerken hayranları için sitemizde olacak..

 Güneşi Beklerken 28. yeni bölüm fragmanı 12 Ocak Pazar

Güneşi Beklerken--Kerem, Zeynep öpüşmesi ve devamında çalan şarkı

 Güneşi Beklerken'den bir kare: 


YORUMLAR