Güneşi Beklerken son 5. bölüm izle Full tek parça izle Kanal D dizi izle

Güneşi Beklerken 5. bölüm izle, Güneşi Beklerken tek parça izle, Güneşi Beklerken son bölüm izle, bu yazın fenomen dizisi Güneşi Beklerken yeni bölümü ile Kanal D'de dizi izle.

Gençlik dizisinin son bölümde Melis, Zeynep ile kardeş olduklarını öğrenince artık iyiden iyiye Zeynep'e karşı tavır almıştır. Her bulduğu fırsatta Zeynep'in üstüne yürümekte ve kavga çıkarmaktadır. Zeynep ise olan bitene bir anlam veremez. Öte yandan Çılgın Kerem ailesinin de isteği doğrultusunda Amerika'ya gönderilmeye karar verilir. Beni 8 yaşında gönderdiniz, diyerek duygu sömürüsü yapar fakat nafile, Kerem'in annesi bir kez karar vermiştir artık. Zeynep bu olayı duyunca çok üzülür ve Kerem'e acır. Kerem artık acınacak haldedir.

06.08.2013

GÜNEŞİ BEKLERKEN 6.BÖLÜM FRAGAMANI - 06 Ağustos Salı

Güneşi Beklerken dizisi dün akşam #cihanvedemet hastagiyle sosyal medyada rekorlar kırdı.. Güneşi Beklerken 6.Bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız. 

 Güneşi Beklerken 6. bölüm fragmanı:

 

Melis, Zeynep ile kardeş olduklarını sonunda öğrendi. Baklım şimdi nasıl davranacak? Melis'e karşı yumuşayacak mı, yoksa daha da mı acımasız olacak? Bu arada Kerem'in kendini dövdürdüğü ortaya çıktı, görüntüler Kerem'in annesinin eline geçti ve annesi Kerem'i kendi okulundan kovdu. Cihan Hoca'yı hemen geri arayıp özür dileyip geri çağırdılar.Fakat Cihan Hoca geri dönmemeye karardlı.

"En büyük aşklar kavgayla başlar" İşte marjinal bir aşk hikâyesi..

 

Güneşi Beklerken kendi kitlesini oluşturdu.. Güneşi Beklerken izleyicileri Güneşi Beklerken'i Bekleyenler diye grup bile oluşturdu.. Diziyi bazı klişe espirilerinden dolayı(üzerine boya fırlatıp gülmeler)  Amerikan dizilerine benzetenler de olmadı değil ama büyük çoğunluk diziyi sahiplendi.  Hatta izleyicilerin çoğu dizinin orjinal versiyonu Kore yapımı "Boys over Flowers" izlemeye bile başladı ve karşılaştırmalar ortaya çıktı.

Zeynep'le Kerem'in ilk karşılaşması - TIKLA İZLE

"Önceleri hiç ayrılmayacağımıza inanıyordum… Sonraları bir daha karşılaşmayacağımıza… İkisinde de yanılmışım işte.. "

Kore yapımı "Boys over Flowers" dizisine benzetilen Güneşi Beklerken dizisi reytinglerde istenilen oranı tutturdu..Bakalım Güneşi Beklerken dizisi  Lise Defteri ve Hayat Bilgisi gibi bir fenomene dönüşebilecek mi? Bir Aşk Hikayesi adlı diziyle aynı gün aynı saatte yayınlanan dizi bakalım birinci olacak mı? Şu an için görünen o ki (reytinglerin gösterdiği) Güneşi beklerken Bir Aşk hikayesinin bir adım önüne geçti.

Dizi bütününe bakıldığı zaman; mütevazı yaşamlarını bırakıp İstanbul'a gelmek zorunda kalan bir anne-kızın, yeni hayatlarında başlarına gelenler konu edinmiş. Dizide; saklanan sırlar, karşılıksız aşklar, hain tuzaklar, hayal kırıklıkları ve beklenmedik yakınlaşmalar daha ilk bölümden yaşandı bile. Yeni Dizi ‘Güneşi Beklerken' güçlü senaryosu ve genç oyuncu kadrosu ile ekrana farklı ve taptaze bir soluk getirdi.

“Güneşi Beklerken”de başrolleri; Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bursin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Aykaç, Gökçe Yanardağ, Simay Küçük Tuna, Hasan Şahintürk, Ece Dizdar, Deniz Türker, Merve Hazer ve Hale Akınlı paylaşıyor. Usta oyuncu Emre Kınay’ın iyi bir okulda beden eğitimi öğretmeni “Cihan” karakterini canlandırdığı dizide, mütevazı yaşamlarını bırakıp İstanbul’a gelmek zorunda kalan bir anne- kızın, yeni hayatlarında başlarına gelenler konu ediliyor. Dizide; saklanan sırlar, karşılıksız aşklar, hain tuzaklar, hayal kırıklıkları ve beklenmedik yakınlaşmalar öne çıkıyor.

Kamera Arkası Fotoğrafları:

Güçlü senaryosu ve genç kadrosu ile ekrana farklı ve taptaze bir nefes getiren dizinin yapımını D Productions, yapımcılığını E. Ayşe Durmaz’ın üstlenirken, yönetmenliğini Altan Dönmez’in yapıyor, senaryosunu ise Gökhan Horzum, Ayşin Akbulut, Deniz Dargı ve Cüneyt Bolak kaleme alıyor.

Yediden yetmişe herkeste tiryakilik yaratacak dizinin ilk bölümünün konusu ise şöyle; Demet, kızı Zeynep’e hem babalık hem de annelik yapan fedakar bir kadındır. Ancak, anne-kızın Gölyazı’da kurdukları mütevazı yaşam, Demet’in işlettiği dükkanın iflası ile altüst olur. Maddi sıkıntıya düşen ve bu durumu Zeynep’ten saklayan Demet’e yardım eli en yakın arkadaşı Jale’den gelir. Jale, İstanbul’un en prestijli kolejlerinden biri olan Özel Sayer Koleji’nin müdürüdür. Demet’e ve Zeynep’e reddedemeyecekleri bir teklifte bulunur.

Zeynep ile Kerem'in ormanda yakınlaştıkları an:

Güneşi Beklerken 3. Bölüm Kanal D İzle  Zeynep, Kerem'e Karşı

 güneşi beklerken 6.bölüm fragmanı, kanal d, 6 ağustos salı 2013,  güneşi beklerken 6.bölüm izle,güneşi beklerken son bölüm,yeni bölüm izle,güneşi beklerken geçlik dizisi,lise defteri,hayat bilgisi,komedi,draUsta oyuncu Emre Kınay'ın iyi bir okulda beden eğitimi öğretmeni "
güneşi beklerken 6.bölüm fragmanı,kanal d,6 ağustos,güneşi beklerken 6.bölüm izle,güneşi beklerken son bölüm,yeni bölüm izle,güneşi beklerken Seyret,6 ağustos 2013 izle,son bölüm,en son bölüm,geçlik dizisi,lise defteri,hayat bilgisi, melis, cihan hoca , kerem, barış


YORUMLAR