Güneşi Beklerken izle, Güneşi Beklerken 6. Bölüm izle, Güneşi Beklerken 6. Bölüm hd izle, Güneşi Beklerken online izle, Güneşi Beklerken Kanald izle

Güneşi Beklerken yeni bölüm izle, Güneşi Beklerken 6. Bölüm Fragmanı İzle 6 ağustos 2013, Güneşi Beklerken son bölüm hakkındaki detaylar sitemizde.

KANAL D ekranlarında kaldığı yerden izleyicisiyle buluşmaya devam edecek. Kerem, söylediği yalanın bu şekilde ortaya çıkmasının şokunu yaşar. Üstelik, anne – babası onu Amerika’ya gönderme kararı alırlar. Hiç beklemediği bu durum karşısında Kerem içindeki tüm öfkesini kusar. kendisini sevmediğini düşünen Kerem, Amerika’ya temelli gitmeye kara verir. Ama gitmeden önce her şeyin sorumlusu olarak gördüğü Zeynep’in evine gider. Güneşi Beklerken 6.bölüm fragmanını haberin sonunda seyredebilirsiniz. Sitemizde sadece tanıtım fragmanları yayınlamaktadır.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 6. BÖLÜM ÖZET

Barış’ın yalanını ortaya çıkardığı Kerem’i ailesi Amerika’ya göndermeye karar veriyor. Kerem de gitmeden önce Zeynep’e bir veda sürprizi hazırlıyor. Kerem, söylediği yalanın bu şekilde ortaya çıkmasının şokunu yaşar. Üstelik, anne babası onu Amerika’ya gönderme kararı alırlar. Hiç beklemediği bu durum karşısında Kerem, içindeki tüm öfkesini kusar. Anne – babasını, onu başlarından atmakla suçlar ve evden çıkar. İlk hedefi, görüntüleri annesine veren Barış’tır. Melis ise ne yapacağını şaşırır. Sinirini önce annesinden çıkartır. Ardından da babasının okula dönmeme kararını destekler.

Melis’teki bu ani değişime Tülin ve Cihan hiçbir anlam veremezler. Demet, Jale’ye yıllar sonra Cihan ile olan karşılaşmalarını anlatır. Eve çıkan Jale aslında hiç de iyi değildir ve bunu Demet’ten saklar. Demet’in çizimleri ile ilgili modaevinde sürpriz bir gelişme yaşanır. Kimsenin kendisini sevmediğini düşünen Kerem, Amerika’ya temelli gitmeye karar verir. Ama gitmeden önce her şeyin sorumlusu olarak gördüğü Zeynep’in evine gider. Genç kızı gece vakti zorla arabasına bindirip ıssız bir yere götürür.

Neye uğradığını şaşıran ve çok korkan Zeynep, Kerem’in daha önce hiç görmediği bir yüzünü görür. Melis’i merak eden Barış onu arar ve sesi hiç de iyi gelmeyince yanına gider. Gözyaşlarına boğulan Melis’i teselli etmeye çalışan Barış, bir yandan da ne olduğunu öğrenmeye çalışır. Kerem’in Amerika’ya gideceği haberi ise okulda bomba etkisi yaratır. Ancak bavulları hazırlanan Kerem ortalarda yoktur. Kendisine bir zarar vermesinden korkan Zeynep ve Barış birlikte Kerem’i ararlar. Cihan Hoca’nın da devreye girmesi ile olaylar hiç beklenmedik bir şekilde gelişir.

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Güneşi Beklerken yeni hafta da neler yaşanacak?

Güneşi Beklerken'de Cihan'la Demet yıllar sonra karşı karşıya geliyor...

GÜNEŞİ BEKLERKEN 5.BÖLÜM

Güneşi Beklerken 4. bölümünde Zeynep enson Kerem'den nasıl intikam alacağını düşüyordu. Taşra'dan kalkıp hiç bilmedikleri İstanbul'a gelen bir anne ve kızının hikayesinin anlatıldığı dizinin 5. bölümünde Zeynep Cihan Hocayı okula döndürmek için imza kampanyası başlatma kararı alır.. İlk önce hiç kimse imza vermek istemezken daha sonra kahraman Barış ve basketbol takımının da desteğiyle imza kampanyası çığ gibi büyür ve koca okulda Kerem ve kurmayları dışında herkes imza verir. Toplanan imzalara rağmen Cihan Hoca okula geri gelmeyeceğine emindir. Çünkü mesele sadece imza meselesi değildir. Okulun sahibi, yani Kerem'in anası, Cihan Hoca'nın Kerem'i güm pat dövdüğüne inanmaktadır.

MELİS'İN ZORUNA GİDER

Zeynep'in, Cihan Hoca çin imza toplması Melis'in zoruna gider ve Zeynep ile kavga eder. Zeynep bu işe bir anlam veremez. Tam o esnada Zeynep'in telefonu çalar ve Melis telefonun üzerindeki resimde Zeynep'in annesinin aradığını görünce beyninde yıldırımlar çakar. Çünkü Demet'in resmi telefonda çıkmıştır ve Melis bu kadını babasının eski fotoğrafları arasında görmüştür zaten. Melis, Demet ile babasının aralarında bir şey olduğunu sezer.  Zeynep'in arkadaşı ise hala annesinin okulda hademe olduğunda utanmakta ve okul içinde ondan köşe bucak kaçmaktadır. Bu kız bakalım daha ne kadar annesinden utanacak?

 Bu arada Melis'in sivri zekalı kankası, Zeynep'in ağzından Cihan Hoca'ya bir aşk mektubu yazar ve Kerem'i de bu mektubu annesine vermesi için gaza getirir. Lâkin son anda Melis yetişir, Kerem'in elinden mektubu alır ve babasını rezil olmaktan kurtarır. Çünkü o mektup Kerem'in annesinin eline geçseydi Cihan Hoca ve ailesi de kötü bir iftiraya uğrayacaklardı.

BilgilerTürler: Aile Dizileri
Yapım Yılı: 2013İçerik
Konusu: Bursa’da mütevazi bir şekilde yaşayan Demet ve kızı Zeynep’e, İstanbul’dan bir dost eli uzanır. Demet’in çocukluk arkadaşı Jale, Zeynep’in daha güzel bir eğitim alması için onları İstanbul’a taşınmaya ikna eder. Aslında Jale’nin anne kız için başka planları vardır. Zeynep yeni okuluna ve çevresine alışmaya çalışırken, her şey farklı bir boyut kazanacaktır.

 

GÜNEŞİ BEKLERKEN GENEL KONU

Bursa’da mütevazi bir şekilde yaşayan Demet ve kızı Zeynep’e, İstanbul’dan bir dost eli uzanır. Demet’in çocukluk arkadaşı Jale, Zeynep’in daha güzel bir eğitim alması için onları İstanbul’a taşınmaya ikna eder. Aslında Jale’nin anne kız için başka planları vardır. Zeynep yeni okuluna ve çevresine alışmaya çalışırken, her şey farklı bir boyut kazanacaktır

.


YORUMLAR