Güneşi Beklerken izle, Güneşi Beklerken 26. Bölüm izle, Güneşi Beklerken 26. Bölüm hd izle, Güneşi Beklerken online izle, 29 Aralık

Güneşi Beklerken izle, Güneşi Beklerken 26.Bölüm fragmanı hd izle, Güneşi Beklerken 25.Bölüm son bölüm, Güneşi Beklerken 29 aralık 2013 izle.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 26. BÖLÜM FRAGMANI 29 ARALIK PAZAR

Güneşi Beklerken yeni bölümü heyecanla bekleniyor. Geçen bölüm izlediğimiz gibi Aksel'in kızkardeşi Barış'ın peşinde koşup durmaktadır. Kız ağaçık BArış'a abayı yakmıştır fakat BArış hala Zeynep'i unutamamış, kendi kendine tribe girp efkarlanmaktadır. Barış, Kerem'in mekanında takılırken Aksel'in kardeşi de oraya gelir vbe ona aşık olduğunu söyler. Tam aralarında birşey oldu olacaktı ki Aksel oraya damlar ve ikiliyi ayırır sonra da baklayı ağzından çıkarır. Kerem'in oana büyük bir kazık atacağını ve kardeşim dediği adamı iyi tanıması gerektiğini söyler.

BARIŞ DAĞ EVİNİ BASIYOR: Bunun üzerine Barış Kerem'den hesap sormaya gider ama Kerem çoktan gitmiştir bile hizmetçiye haftasonu gelmeyeceğini söylemiştir. Hizmetçiden haberleri alan Barış,Sedat'ı da alarak Can'ların dağ evine gider.  Fakat ortada ne Zeynep ne de Kerem vardır . Çünkü Zeynep ve Kerem o sırada ormanın içinde bir başka kulübede mahsur kalmışlardır. 

Zeynep'in hileri ve mantığı da birbine girer :Güneşi Beklerken'de Zeynep Kerem’e olan duygularını kabul etmeye henüz hazır değil çünkü bunu kendine bile zor itiraf etti... 

26. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Güneşi Beklerken 26. bölüm, Güneşi Beklerken 26. bölüm fragmanı izle, Güneşi Beklerken 26. bölüm full hd izle, Güneşi Beklerken 26. bölüm tamamını seyret, Güneşi Beklerken son bölüm izle, kanal d dizi izle, Güneşi Beklerken yeni bölüm izle, Güneşi Beklerken 26. son bölüm izle,Güneşi Beklerken 26.full tek parça izle, Güneşi Beklerken 26. son bölüm izle, Güneşi Beklerken 26. yeni bölüm izle... Güneşi Beklerken Yeni Son fragmanı heüz yayınlanmadı..  Bölüm İzle Tek Parça Full HD kanal d izle.

Güneşi Beklerken 1. 2., 3. fragman,fragman izle,Güneşi Beklerken 26.bölüm 3.fragmanı izle,canlı,Güneşi Beklerken izle,kanal d,Güneşi Beklerken tek parça izle,dizi,sinema,kerem,barış,melis,kore dizisi seyret.

 Güneşi Beklerken 26. bölüm 1. fragmanı:

26. BÖLÜM NE ZAMAN?

Kanal D'nin efsane gençlik dizisi Güneşi Bekelrken 26. Bölüm 29 aralık 2013 Pazar Günü yayınlanacak. Güneşi Beklerken 26. bölüm fragmanı ve Güneşi Beklerken 26. bölümü yayınlandığında KANAL D ile birlikte aynı anda gazetea24.com dan da  izleyebileceksiniz. Kerem kırk yılın başı aşık oldu. Babasıyla arası kötü olan Kerem bu sayde içini babasına döküyor. Zeynep'e olan aşkı içini kemiriyor ve bunun önüne geçemiyor. Eee kolay değil, daha 21 yaşında olan ve ilk defa aşık olan bir lise öğrencisi o.

 GÜNEŞİ BEKLERKEN 25. BÖLÜM İÇİN TIKLAYINIZ

Öte yandan Demet ve Cihan'ın gitgide yakınlaştığını sezen Tülin bu duruma artık bir dur demek ister ve Demet ile Tayfun'u baş göz etmeye karar verir. Gider ve Tayfun'u doldueruşa getirmeye başlar. BAkalım Tayfun bu gaza gelip Demet'e evlenme teklif edecek mi? Barış'ın ananesini  (1941 doğumlu usta tiyatrocu Hale Akınlı) Barış'ın canının çok sıkkın olduğunu Kerem'in babasına anlatır ( 5 Ekim 1967 doğumlu Hasan Şahintürk). Ona yardım etmesini söyler. Ve Bu konunun aralarında sır kalmasını ister.

 

 


YORUMLAR