Güneşi Beklerken izle, Güneşi Beklerken 21.Bölüm hd izle, Güneşi Beklerken 21.Bölüm son bölüm, Güneşi Beklerken 24 Kasım 2013

Güneşi Beklerken 21.Bölüm fragmanı izle, Güneşi Beklerken fragman izle

  24 Kasım Güneşi Beklerken 21.bölüm fragmanı izle - Kanal D'nin büyük beğeniyle izlenen dizisi Güneşi Beklerken bu akşam 20.bölüm ile izleyicinin karşısına çıkacak. Merakla beklenen 20.bölüm'de neler yaşanacak? Hafta boyunca Güneşi Beklerken 1. 2. ve 3. fragmanlarını izleyip izleyip meraklanan kanal D Güneşi beklerken dizi izleyicileri bu akşam saat 20:00'da nihayet aradıkları soruların cevabını bulacaklar. Güneşi Beklerken 20.bölüm izlemek için tıklayınız.

20.bölüm'de neler yaşanacak?

Güneşi Beklerken 20 bölümde yaşanacaklardan habersiz olan Kerem tetikçinin peşindedir. Ama kerem'in hesaba katmadığı bir şey vardır çünkü tetikçi de aldığı emri uygulamak için çoktan harekete geçmiştir. Bir diğer karakterimiz Ufuk ise Ahmet Bey’in yanına konuşmaya gider ama neler olacağı Güneşi Beklerken son bölümde ortaya çıksa da . 

Bilinen o ki; Ufuk Ahmet Bey'e, Kerem’in Zeynep’e yardımcı olmak için cinayet ile ilgili şüpheli bir adamı takip ettiğini açıklar. Bil bilgiyi alan ve tetikçiyi arayan Ahmet tatsız gelişmeleri önlemek adına harekete geçer. Barış'ın Güneşi Beklerken'in keyifle seyredilecek yeni bölümde Ahmet Bey'den gazeteye haber olan meçhul kişi ile ilgili bilgi alma çabaları da boşa çıkacaktır.

Yağmur'un dümenlerinden bunalan ve kerem ile Barış arasında ne yapacağını iyiden iyiye şaşıran Zeynep ise Güneşi Beklerken bu akşam yayınlanacak bölümünde; annesinin suçlandığı cinayetle ilgili olarak delillerin annesini göstermesi nedeniyle üzgündür. Güneşi Beklerken 20. bölüm fragmanlarında ortaya çıkan sürpriz gelişmelerden biri de Melis ile ilgilidir. 

Çünkü; Zeynep’e en dar zamanında en büyük yardım Melis'ten Gelir. Fakat ne Zeynep ne de Melis Güneşi beklerken 20. bölümde bu yardımın kerem tarafından ayarlandığından haberdar değildir.
hiç ummadığı destek Kerem’in sayesinde Melis’ten gelir. İlk kez Zeynep ile Melis arasındaki buzlar kırılmaya başlar. Güneşi Beklerken 20. Bölüm fragmanı izle, Güneşi beklerken 20. bölüm izle veya seyret videoları ama illa ki gazetea24.com'da izle.

 GÜNEŞİ BEKLERKEN 20.BÖLÜM FRAGMANI 

 

Bütün hafta Güneşi Beklerken hayranlarının beklediği 20.bölüm bu akşam nihayet izleyici karşısına çıkyor. 20.bölüm'de merakla beklenen konular cevaplarına kavuşacak. 

GÜNEŞİ BEKLERKEN 20.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 Güneşi Beklerken 20. Bölüm izle Güneşi Beklerken 20. Bölüm dizi izle Güneşi Beklerken 20. Bölüm dizisini izle Güneşi Beklerken 20. Bölüm hd izle Güneşi Beklerken 20. Bölüm altyazılı izle Güneşi Beklerken 20. Bölüm türkçe dublaj izle.Güneşi Beklerken 20. Bölüm 3d seyret, Güneşi Beklerken 20. Bölüm tek bölüm seyret, Güneşi Beklerken 20. Bölüm 720p izle, Güneşi Beklerken 20. Bölüm online izle, Güneşi Beklerken 20. Bölüm 1080p seyret, Güneşi Beklerken 20. Bölüm türkçe dublaj seyret, Güneşi Beklerken 20. Bölüm full dizi seyret.

ZEYNEP'İN GÜNLÜĞÜ


YORUMLAR