Güneşi Beklerken izle, Güneşi Beklerken 10.bölüm izle, Bütün bölümler tek parça burada, (HD 1080p Sorunsuz)

Güneşi Beklerken izle.. Güneşi Beklerken yeni bölüm izle.. Güneşi Beklerken tek parça izle.. Kanal D & Setten kareler 1'den 10'a kadar tüm bölümler

Bir Twitter geyiği: "Tam Kuzey Güney bitti Kıvanç Tatlıtuğ'dan kurtulduk derken şimdi de başımıza Güneşi Beklerken'in Kerem'i çıktı." Sosyal medya kullanıcılarından en büyük tepki Kerem'e geliyor. Kerem, Zeynep'e babanı bulacağım diye oyun oynarken ona bilemden yakınlaştı ve aşık oldu. Ama yüm olanların ardından hala ağzından baklayı çıkartamıyor!..

GÜNEŞİ BEKLERKEN TÜM BÖLÜMLER İZLE

Kerem iyice zıvanadan çıktı zeynep'in peşini bırakmıyor, sülük gibi yapıştı! 'Boys over flowers'ın türkiye versiyonu gençlük dizisi tüm heyecanıyla devam ediyor.güneşi beklerken yeni bölümü ile salı 20.00'de kanal d'de.. Sosyal medya salıyı beklerken diye lanse edilen dizi her hafta sevenleriyle buluaşuyor. Güneşi beklerken bütün bölümler full izle... Kanal d'nin yeni fenomen dizi güneşi beklerken gönülleri fethetmeye devam ediyor. İlk 3 bölümle kısa sürede kendini sevdiren ve uzun soluklu bir iş olacağının sinyallerini veren dizi fenomen olmaya aday durumda. Güneşi beklerken 1., 2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9., ve 10.bölümler. Birinci, ikinci, üçüncü, dördüncü, beşinci, altıncı, yedinci, sekizinci, dokuzuncu ve onuncu bölümler

İşte ben de bu yarışta varım hem çok güçlü bir şekilde diyerek gençlik dişzisi kulvarında bir çığır açan dizinin salı günü ekrana gelen bütün bölümleri. Şimdiden iyi seyirler.

Güneşi Beklerken 10.Bölüm 3 Eylül Salı:

 

 

 

10.bölümde olanlar:

Güneşi Beklerken dizisi bu hafta geçmiş bölümlerine nazaran daha düşük tempolu bir bölümle ekranlara geldi. %70'ini Barış'ın doğumgünü partisi sahnelerinin oluşturduğu dizi boş sahnelerin çokluğu nedeniyle neredeyse hiç tat vermedi. Hele hele Kerem ve Zeynep'in Barış'a aynı hediyeyi aldığı klişe bölümde seyirciler iyiden iyiye sıkıldı.  Özellikle Barış'ın doğumgünü gecesinde, Kerem'in Zeynep'e bir türlü duygularını açamaması ve Zeynep'in barış ile git gide yakınlaşması heyecan ile izlendi. Tam gece bitmiş herşey son ermiş derken, Zeynep, Keremler'in evinde cep telefonunu unutur ve geri döner. Kerem de bu fırsatı iyi değerlendir. İkili kazayla havuza düşerler, havuzdan dudak dudağa çıkan Zeynep ve Kerem öpüşmektedirler. Kerem, Zeynep'e nasıl suni teneffüs yapılacağını öğretmektedir. Zeynep onu itelemekte ama Kerem'e karşı koyamamaktadır. İkili uzun bir süre öpüştükten sonra Kerem, Zeynep'i bırakır. Kerem zorla öptüğü için mutlu, Zeynep ise neredeyse ağlayacaktır.

ZEYNEP İLE KEREM YİNE GECEYE DAMGA VURDU: İŞTE ÖPÜŞTÜKLERİ O SAHNE

YOLDA GİDERKEN ŞARKILAR SÖYLEDİLER

 annesi Demet ve Cihan Hoca'nın şehir dışına koşuya katılmaya beraber giderler. Sanki bir aile saadetiyle yola çıkan üçlü, yolda şarkılar söyleyerek gitti. Vardıkları otelde konakladılar beraber yemekler yediller. Bütün bunlar olurken Cihan Hoca'nın karının ve kızının hiç bir şeyden haberi yoktu. Demet ve Cihan eski aşıklar oldukları için tekrar yakınlaştılar. Ne de olsa ateş ile barut yan yana durmaz. Koşu bittikten sonra tam Demet, Cihan'a Zeynep'in onun kızı olduğunu söyleyecekken birden Cihan Hoca'nın karısı ve kızı MElis çıkagelir. Demet'in topladığı cesaret de kül olur gider.

KUMRULAR GİBİ ZAMAN GEÇİRDİLER

Kerem hayatında ilk kez bir kız için süper bir jest hazırladı ve Zeynep'e ona kolyesini vereceğini söylereyek kandırıp sahile çağırdı. Barış da tesadüfen Zeynep'i aradı, nerdesin , napıyosun derken ben de geliyorum sahile dedi ve aynı kafeye gitti. Kerem kafeye gidince bir de ne görsün Barış ile Zeynep karşılıklı kumrular gibi oturuyorlar. O sırada Kerem'in hazırladığı havaii fişekler patlayınca oluşan romantik ortamı kaçırmayan Barış golü attı ve Zeynep'e açıldı. Elele tutşan sevgilileri gören Kerem neye uğradığını şaşırdı.

Güneşi Beklerken Kamera Arkası Fotoğrafları:

Dizi Bölümleri:

Güneşi Beklerken 9.Bölüm: 27 Ağustos Salı

 

 
 
 
 
 

 Güneşi Beklerken 8.Bölüm 20 Ağustos Salı:

 

 
 
 
 
 
 

Güneşi Beklerken 7. bölüm:


 

 

 

Güneşi Beklerken 6. bölüm:

 

 

 

 

 

 

Güneşi Beklerken 5. bölüm:

 

 

 

 

Güneşi Beklerken 4. bölüm:

 

 

 

 

Güneşi Beklerken 3.Bölüm 

 

Güneşi Beklerken 2.Bölüm

 

Güneşi Beklerken 1.Bölüm

Güneşi Beklerken aşağıda fotoğrafı olan Boys of Flowers'ın Türk versiyonu:

 


YORUMLAR