Güneşi Beklerken izle, 10.Bölüm, Güneşi Beklerken en son ve en yeni bölüm, 3 Eylül Salı , Güneşi Beklerken setten kareler

Güneşi Beklerken tek link ve tek parça sorunsuz izle, (Güneşi Beklerken izle,Güneşi Beklerken hd izle,3 EYLÜL günü,güneşi beklerken 10. bölüm izle,10.bölüm izle,3 eylül Salı,2013,Güneşi Beklerken )

HAYRANLARININ ''SALIYI BEKLERKEN'' DİYE LANSE ETTİĞİ DİZİ:

Ekranlara bir yaz dizisi olarak başlayan Güneşi Beklerken  öyle görülüyor ki bu sene sezonun en iddialı dizisi olacak. Aslında bir Kore dizisi olan ''Boys over flowers''tan uyarlama olan dizi tam olarak bir gençlikl dizisi. Ama 7'den 70'e herkese de hitap ediyor. 

Güneşi Beklerken'in başrol karakterlerini seyirci benimsedi.. 

Zeynep karakteri güleryüzü ve pozitifliğiyle beğenildi. Bursa'nın Gölyazı ilçesinde mütevazı bir hayat yaşarken, annesiyle beraber İstanbul'da, İstanbul'un zengin ailelerinin çocuklarının okuduğu bir okula gelen Zeynep hiç değişmedi ve kendinden hiç taviz vermedi. Tabi Zeynep'in bilmediği bir çok şey var. Bunlardan en önemlisi yeni geldiği okuldaki beden öğretmeninin yani Cihan Hoca'nın öz mü öz babası olduğu. İşin kötü yanı Cihan Hoca'nın kızı Melis bunu çoktan öğrendi ve tabir-i caizse Zeynep'e tam anlamıyla kafayı taktı. 

Kerem karakteri yani Zeynep tarafından konulan ismiyle ''Öküz'' okul sahibinin oğlu. Aynı zamanda tek kardeş olduğu için o güne kadar her dediği yapılarak gelmiş şımarığın teki. Aslında küçük yaşlarda belki de bu yüzden ailesi tarafından Amerika'ya gönderilmiş ve uzun yıllar orada okuduğu için aksanı kaymış. Kerem de Zeynep'e ilk gıcık kapan kişiydi. Kendi okulunda istediği gibi borusunu öttüren Kerem, Zeynep'i dışladı, onu ezmeye çalıştı, laf soktu , oyunlar oynadı, ama Zeynep kendinden ödün vermedi ve onu alt etti. Sonunda Kerem istem dışı O'na aşık oldu. Hatta Barış'ın doğum günü gecesi kimse yokken Zeynep ile havuza düşüp uzun bir öpüşme yaşadılar. Tabi bundan sonra Zeynep ona daha da gıcık olmaya başladı. fakat nafile Kerem artık sülük gibi yapıştı bir kere Zeynep'e. 

 Güneşi Beklerken 10.Bölüm izle:

 

 
 
 

Barış karakteri oldukça naif ve iyimser. Küçük yaşta ailesini bir trafik kazasında kaybetmiş olan Barış annanesi tarafından büyütülmüş. Trafik kazası denilen olayın iç yüzü ise ilerleyen bölümlerde çıkacak. Çünkü Barış'ın dediğine göre bu planlanmış bir cinayetti. Kerem'in babası ise Barış'ı  çok sever. Hatta bu üstü kapalı trafik kazasında bir parmağı olduğuna inanılan bu adam Barış'a doğumgününde son model bir araba almıştır fakat fettan karısı arabayı geri göndertir. Nedeni ise çok basittir. ''Ya şirketin başına geç, ya da benim istediğim olur'' diyip resti çeker.

Melis karakteri okuldaki en havalı ve sinir bozucu kızdır. Öyle ki okulda küçük dağları ben yarattım havasında gezmektedir. Fakat Zeynep gelince bütün havası söner. Aslında Kerem'a aşık olan Melis, aşktan yana da çok dertlidir çünkü Kerem ona hiç yüz vermemektedir. İşin kötü tarafı, Barış da Melis'den hoşlanmaktadır ama , Melis de Barış'a hiç yüz vermez. Barış da adeta sen misin yüz vermeyen diyerek Zeynep'e açılır. Böylece Barış yıllarca hoşlandığı kızı bırakıp , bir kaç ayda tanıdığı Zeynep ile çıkmaya başlar. Ayrıca son bölümde görülmektedir ki Melis Blumia hastalığına mı tutulmuştur. (Kaynak: Gazetea24.com)

KAMERA ARKASI FOTOĞRAFLARI 

Güneşi Beklerken son 3.Bölüm: 

Güneşi Beklerken 9.Bölüm:

 

 
 
 
 
 

 Güneşi Beklerken 8.Bölüm:

 

 
 
 
 

Güneşi Beklerken 7. bölüm:


 

 

 


YORUMLAR