Güneşi Beklerken izle, Güneşi Beklerken 13. bölüm izle, Güneşi Beklerken 13. bölüm fragmanı izle, Güneşi Beklerken canlı izle

Güneşi Beklerken 13. Bölüm Fragmanı, Gunesi Beklerken 13. Bolum Fragman, Gunesi Beklerken 13 Bolum Fragmani izle Güneşi Beklerken 13. Bölüm Fragmanı (22 Eylül Pazar)

Güneşi Beklerken 13. Bölüm Fragmanı, Gunesi Beklerken 13. Bolum Fragman, Gunesi Beklerken 13 Bolum Fragmani izle Güneşi Beklerken 13. Bölüm Fragmanı (22 Eylül Pazar)

Güneşi Beklerken'de Cihan, Zeynep'in kızı olduğu gerçeğine çok yaklaştı... Melis ölümden döndü... Kerem ise en zor zamanında Zeynep'in yanında oldu... Salı günleri yayınlanan Güneşi Beklerken'in günü de değişti...

GÜNEŞİ BEKLERKEN 13.BÖLÜM FRAGMANI - 22 EYLÜL PAZAR

Güneşi Beklerken'de Kerem, Zeynep ve Cihan Hoca arasındaki bağı öğrenmek üzere... Zeynep acı gerçekle yüzleşiyor... Kerem ise onu bu zor zamanında yalnız bırakmıyor... Melis babasının gerçeklerini öğrenmesini engellemek için büyük bir çılgınlık yapıyor...


Güneşi Beklerken 12.Bölümde Zeynep annesi Demet'e çok pis patladı.. Babasının Tayfun Kaptan olmadığını öğrenen Zeynep, annesine kandırıldığı yılların hesabını sordu. Bağrış çağrış içinde ve gözyaşlatıyla annesine kızan Zeynep'e annesi kem küm etti, çeşitli bahaneler sundu ama babasının kim olduğunu söyleyemedi. Bunun üzerine Zeynep madem öyle işte böyle diyerek evi terketti. Demet ve Jale onu durdurmaya çalıştı ama başatılı olamadı. Çünkü biliyorlar ki asi kızları Zeynep kafasına bi'şey koydu mu yapar. Nereye gideceğini de bilemeyen Zeynep, Kerem ile her zaman buluştukları deniz kenarına gider. Bundan kimsenin haberi yoktur ama Kerem tahmin ederek oraya gider ve Zeynep'in gece vakti başına bişey gelmesini engeller ve eve götürür. 

ZEYNEP GECEYİ KEREMLER'DE GEÇİRİR

Kerem'in kendi evine götürdüğü Zeynep o kadar yorgundur ki Kerem'in yatağında uyuyakalır. Kerem ise ona bakarak iç geçirir ve aşık olmaya devam eder. Sabah olduğunda Barış, Keremlere gelir. Kerem de tam o sırada duştan çıkmaktadır, her zamanki gibi kaslı vücudu gözüksün diye belden aşağısında havlu vardır. Zeynep de Kerem'in yatağında yatmaktadır. Bu sahneyi gören Barış, boynuzlandığını düşünür. 40 yılın başı bir kzı sevmiştir onu da Kerem mi elinden alacaktır. Kerem hemen durumu izah eder ve Barış'ı ikna eder.

KEREM KISKANÇLIK KRİZİNDE

Kerem ile Barış bu mevzu hakkında konuşurlar ve tatlıya bağlarlar. O sırada Zeynep gelir. Barış koşa koşa Zeynep'e sarılır. Kerem yine başını çevirir. Bu arada Kerem'in kaslı vücudu neredeyse her bölüm izleyicinin gözüne gözüne sokuluyor. Genç kızların beğenisini kazanan Kerem bir tek Zeynep'i tavlayamadı. Aksine onun bu kaslı vücudu yüzünden Zeynep, Kerem'e ''Öküz'' lakabını taktı!..

GÜNEŞİ BEKLERKEN CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Melis babası Cihan Hoca'ın Zeynep'inde babası olduğunu kimsenin öğrenmesini istemiyor.Bu durumu öğrenen Kerem'i öldürmekle tehdit eden Melis'in psikolojisi oldukça bozuldu. Ve intihara kalkıştı.

Kerem taşları yavaş yavaş taşları oturttu. Önce Zeynep'in babası olduğu iddia edilen Tayfun ile konuşan sonra da Melis'in şüpheli hallerinden işkillenen Kerem herşeyi konuşmak için Zeynep'in annesi ile buluştu. Ancak beklenmedik bir sürpriz ile karşılaştı.

ZEYNEP GERÇEKLERİ ÖĞRENDİ

Zeynep babasının o hayallerindeki insan olmadığını böyle öğrendi. Zeynep babasının Tayfun Kaptan olmadığını öğrendiği o anda yanında Kerem vardı. Zeynep Tayfun Kaptan'ın yanından koşarak kaçarken Kerem'in de onun peşinden koşuşu ve neredeyse Zeynep'i yakalayacak kadar iyi bir performans göstermesi eleştiri konusu oldu. Zeynep bir koşucu iken Kerem'in bu performansı göstermesi garip karşılandı.

KEREM'E SIĞINDI

 Zeynep hayranı olduğu Barış ile çıkmaya başladı ama en üzüldüğü anlarda Kerem'e sığınmaya da devam ediyor. Bu durum Barış ile Kerem'in arasının açılmasına yol açar mı? Tayfun Kaptan'ın babası olmadığını öğrenen Zeynep yine Kerem'e sığındı. Onun omzunda teselliyi aradı.

İŞTE GÜNEŞİ BEKLERKEN'İN MEŞHUR ETTİĞİ USB - FOTO GALERİ

İLAÇ OLDU

Kardeşim dediği Barış'ın kız arkadaşı Zeynep'e delicesine aşık olan Kerem, Zeynep'in üzüntüsüne ilaç olmak, onun gerçek babasını ortaya çıkarmak isterken daha büyük bir soruna neden oldu. Zeynep hayalindeki babası Tayfun'un bir yalan olduğunu bizzat kendisi öğrendi. Kerem gerçeği yani Cihan Hoca'nın zeynep'in gerçek babası olduğunu öğrendi. Peki ama Kerem bu gerçeği Zeynep'e söyleycek mi? Şimdi neler olacak? Melis'in psikolojik hastalığı hastanede uzun bir süre yatmasına mı sebep olacak?

Kanal D'nin Salı akşamları reyting listelerini alt üst eden dizisi Güneşi Beklerken bu hafta seyircilere büyük sürpriz yaptı.

Boys Over Flowers Türk Versiyonu "Güneşi Beklerken" kafalardaki "kesin bu dizi uzatılır, saçma sapan koşturmacalar içerisine sokulur" düşüncesini salı akşamı ekrana gelen bölümü
ile yok etti.

Cihan Zeynep'in kızı olduğunu öğrendi
Artık herşey çorap söküğü gibi gelecek. Cihan büyük ihtimal önce Demet ile konuşacak. Demet bu durumu yalanlarsa bile herşey 1-2 bölüm içerisinde Zeynep Cihan'ın babasıolduğunu öğrenir gibi gözüküyor. Tabi eğer Cihan'ın başına veya annesinin başına bir şey gelmez ise...

FANLARININ ''SALIYI BEKLERKEN''  DİZİSİ

Güneşi Beklerken Facebook ve Youtube galerileri:

 

 GÜNEŞİ BEKLERKEN'İN EN ŞIMARIK ÖĞRENCİSİ KEREM
Kerem karakteri yani Zeynep tarafından konulan ismiyle ''Öküz'' okul sahibinin oğlu. Aynı zamanda tek kardeş olduğu için o güne kadar her dediği yapılarak gelmiş şımarığın teki. Aslında küçük yaşlarda belki de bu yüzden ailesi tarafından Amerika'ya gönderilmiş ve uzun yıllar orada okuduğu için aksanı kaymış. Kerem de Zeynep'e ilk gıcık kapan kişiydi. Kendi okulunda istediği gibi borusunu öttüren Kerem, Zeynep'i dışladı, onu ezmeye çalıştı, laf soktu , oyunlar oynadı, ama Zeynep kendinden ödün vermedi ve onu alt etti. Sonunda Kerem istem dışı O'na aşık oldu. Hatta Barış'ın doğum günü gecesi kimse yokken Zeynep ile havuza düşüp uzun bir öpüşme yaşadılar. Tabi bundan sonra Zeynep ona daha da gıcık olmaya başladı. fakat nafile Kerem artık sülük gibi yapıştı bir kere Zeynep'e.

 

ZEYNEP'İN EN BÜYÜK DÜŞMANI MELİS
Melis karakteri okuldaki en havalı ve sinir bozucu kızdır. Öyle ki okulda küçük dağları ben yarattım havasında gezmektedir. Fakat Zeynep gelince bütün havası söner. Aslında Kerem'a aşık olan Melis, aşktan yana da çok dertlidir çünkü Kerem ona hiç yüz vermemektedir. İşin kötü tarafı, Barış da Melis'den hoşlanmaktadır ama , Melis de Barış'a hiç yüz vermez. Barış da adeta sen misin yüz vermeyen diyerek Zeynep'e açılır. Böylece Barış yıllarca hoşlandığı kızı bırakıp , bir kaç ayda tanıdığı Zeynep ile çıkmaya başlar. Ayrıca son bölümde görülmektedir ki Melis Blumia hastalığına mı tutulmuştur. (Kaynak: Gazetea24.com)

Zeynep ile Barış’ın yakınlaşması Kerem’in canını çok sıkar ama yapabileceği hiçbir şey yoktur. 

KANAL D'DE YAYINLANAN GÜNEŞİ BEKLERKEN YOUTUBE’TAN İZLENEBİLİR Mİ?
Teorik olarak herhangi bir diziyi popüler video izleme sitesi dünyanın bir numarası youtube’tan izlemek mümkün. Fakat, youtube telif haklarına saygı duyduğu için yayıncılardan gelen talepleri göz önünde bulundurarak çoğu zaman dizi yayınlarını otomatik olarak sunucularından kaldırıp, sadece yapımcı veya yayıncı firmanın hesap paylaşımlarına izin veriyor.

GÜNEŞİ BEKLERKEN FRAGMANI İZLEMEK DİZİNİN BÜYÜSÜNÜ KAÇIRIR MI?
Bundan 4-5 yıl önce Güneşi Beklerken gibi çok tutulan ve yeni sezon başlangıcı bölümleri için hazırlanan bölüm fragmanları özensizce hazırlandığında çoğu zaman dizinin en heyecanlı yeri de fragmanda aktarılabiliyordu. Fakat artık Güneşi Beklerken’in tüm bölümlerinde yapımcı firma bu konuya büyük özen gösterdiğinden fragmanları izlemek tam tersine daha da meraklandırıyor.

DİZİ İZLEMEK İLE GÜNEŞİ BEKLERKEN FRAGMAN İZLEMEK ARASINDA NE FARK VAR?
Birinin özet diğerinin ise geniş olması açısından büyük farklar var elbet. Fakat özellikle sosyal medyanın da devr eye girmesiyle birlikte dizi izlemese dahi sadece sosyal medya sohbetleri için popüler dizilerin fragmanlarını izlemek isteyen geniş bir kitle oluşmuş durumda.

GÜNEŞİ BEKLERKEN DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜNÜ İNTERNETTEN NASIL İZLEYEBİLİRİM?
Yayıncı kanalın canlı yayınlarıyla birlikte telif haklarını ihlal etmek koşuluyla diziyi yayınlayan pek çok site yer alıyor. Bu sitelere de Güneşi Beklerken 12. Bölüm 720p izle, Güneşi Beklerken 12. Bölüm full izle, Güneşi Beklerken 12. Bölüm hd izle, Güneşi Beklerken 12. Bölüm tek parça izle,Güneşi Beklerken 12. Bölüm tek part izle sorgularıyla ulaşmak mümkün.

 güneşi beklerken 12.BÖLÜM izle,güneşi beklerken 12.bölüm fragmanı,güneşi beklerken facebook,güneşi beklerken youtube,kerem güneşi beklerken,güneşi beklerken yeni bölüm,güneşi beklerken dizi,güneşi beklerken son bölüm,güneşi beklerken facebook, youtube

 


YORUMLAR