17 Nisan 2014 Perşembe
   27.10.2013 22:50:15

Güneşi Beklerken fragmanı 18.Bolum full izle, Güneşi Beklerken 18.Bolum Tek Parca, Güneşi Beklerken 18.Bolum Tek Parca izle, Güneşi Beklerken son bolumu seyret

Güneşi Beklerken 18.Bölüm Fragmanı (03 kasım cuma) izle, Güneşi Beklerken 18.bölümü ile 3 Kasım 2013 pazar akşamı Kanald ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Kanal D Canlı-Güneşi Beklerken 17. bölüm İzle Güneşi Beklerken yeni bölölüm canlı İzle.Güneşi Beklerken yeni bölüm canlı yayın İzle.Güneşi Beklerken 17. yeni bölümde kerem ile barış yine karşıkarşıya geliyor.Güneşi Beklerken 17. bölüm İzle,Güneşi Beklerken İzle,Güneşi Beklerken yeni bölüm özeti,Güneşi Beklerken yeni bölüm canlı İzle,Güneşi Beklerken 17. yeni bölümde Zeynep'in öpücüğü açık arttırmada.Güneşi Beklerken 17 yeni bölüm canlı yayın Kanal D İzle...

Kerem ile Barış bir kez daha karşı karşıya geliyor. Kerem, Hafize’nin kovulması için düğmeye basar. Barış, Nalan’ın ve onun yanında gördüğü kişinin peşindedir. Jale tedavi için Amerika’ya gitme kararı verir. Bu karar başta Melda olmak üzere herkesi şaşırtır. Zeynep’in zaman zaman Tayfun ile buluşup dertleştiğini öğrenen Cihan bu duruma çok bozulur. Tülin’i yanında tutmaya kararlı olan Cem, defile bahanesi ile Melis’i de işin içine katar. Tülin, Cem’i kızından uzak durması için uyarır.

Okulda yemeklerden zehirlenme vakası yaşanır. Olaya Sevim Hanım müdahale etmek zorunda kalır. Fatura, Hafize’ye kesilmek üzeredir. Annesi okuldan atılırsa Yağmur’un da orada eğitimine devam etmesi imkansızdır. Zeynep, Kerem’i durdurmak için harekete geçer. Kerem bir şartla Hafize’nin kalmasını kabul eder. İkili anlaşırlar. Ancak anlaşmanın şartını yerine getirmek Zeynep için çok zordur. Bütün okul Zeynep’i konuşmaya başlayınca devreye Barış girer. Kerem ile Barış bir kez daha karşı karşıya kalırlar.

GENÇLİK DİZİSİ GÜNEŞİ BEKLERKEN 17.BÖLÜM FRAGMANI. BU HAFTA NELER OLACAK ? Güneşi Beklerken 17.böülm fragmanı izle. Güneşi Beklerken izle. Güneşi Beklerken 17. yeni bölümde Kerem, Hafize'nin kovulması için harekete geçer. Bu arada Barış, Nalan'ın ve onun yanında gördüğü kişinin peşine düşmüştür. Jale tedavi için Amerika'ya gitme kararını verir. Bu karar başta Melda olmak üzere pek çok kimseyi şaşırtır. Detaylar ve Güneşi Beklerken 17.bölüm fragmanları haberimizde.

Güneşi Beklerken 17. bölüm 27 Ekim Pazar günü yani yarın Kanal D'de ekrana geliyor. Reytinglerin en güçlü dizilerinden biri olan, son zamanların en popüler dizisi Güneşi Beklerken, internette de en çok aratılan dizilerin başında geliyor. Çoğu zaman yeni bölüm yayınlanır yayınlanmaz Güneşi Beklerken hayranları bir sonraki bölümde neler olacağını öğrenmek için merakla yeni bölümün özetini ve fragmanlarını arıyorlar. Güneşi Beklerken 17. bölüm için de Kanal D izleyicilerle 2'si internete özel olmak üzere 4 fragman ve Güneşi Beklerken yeni bölüm özetini paylaştı.

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Güneşi Beklerken 17. yeni bölümde Kerem, Hafize'nin kovulması için harekete geçer. Bu arada Barış, Nalan'ın ve onun yanında gördüğü kişinin peşine düşmüştür. Jale tedavi için Amerika'ya gitme kararını verir. Bu karar başta Melda olmak üzere pek çok kimseyi şaşırtır. Zeynep'in ara ara Tayfun Kaptan ile buluşup dertleştiğini öğrenen Cihan bu duruma epey bozulur. Tülin'i yanında tutmakta ısrarcı olan Cem ise defile bahanesi ile Melis'i de işin içine katar ki Tülin, Cem'i kızından uzak durması için ciddi bir şekilde uyarır.

Güneşi Beklerken 17.bölüm fragmanı izle hd (Kerem ile Barış kanald) Güneşi Beklerken 17. bölümde olanlar olacak? Güneşi Beklerken 17.bölüm fragmanı izle.Güneşi Beklerken 17.bölüm fragmanında neler olacak? 

Kerem ile Barış karşı karşıya geliyor

Kerem ile Barış bir kez daha karşı karşıya geliyor.Kerem, Hafize’nin kovulması için düğmeye basar.Barış, Nalan’ın ve onun yanında gördüğü kişinin peşindedir. Jale tedavi için Amerika’ya gitme kararı verir. Bu karar başta Melda olmak üzere herkesi şaşırtır.Zeynep’in zaman zaman Tayfun ile buluşup dertleştiğini öğrenen Cihan bu duruma çok bozulur.Tülin’i yanında tutmaya kararlı olan Cem, defile bahanesi ile Melis’i de işin içine katar. Tülin, Cem’i kızından uzak durması için uyarır.Okulda yemeklerden zehirlenme vakası yaşanır. Olaya Sevim Hanım müdahale etmek zorunda kalır. Fatura, Hafize’ye kesilmek üzeredir. Annesi okuldan atılırsa Yağmur’un da orada eğitimine devam etmesi imkansızdır.

Zeynep, Kerem’i durdurmak için harekete geçer. Kerem bir şartla Hafize’nin kalmasını kabul eder. İkili anlaşırlar. Ancak anlaşmanın şartını yerine getirmek Zeynep için çok zordur. Bütün okul Zeynep’i konuşmaya başlayınca devreye Barış girer. Kerem ile Barış bir kez daha karşı karşıya kalırlar.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!