Güneşi Beklerken fragman izle, Güneşi Beklerken 23.bölüm fragmanı izle

Güneşi Beklerken 22.bölüm izle, Güneşi Beklerken 23.bölüm fragmanı izle, Güneşi Beklerken son bölüm izle, Güneşi Beklerken son bölüm fragmanı izle.

Güneşi Beklerken fragman izle, Güneşi Beklerken 23.bölüm fragmanı izle, Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı izle, Güneşi Beklerken son bölüm fragmanı izle,Güneşi Beklerken 23.bölüm fragmanı burada!

 

 Güneşi Beklerken izle, Güneşi Beklerken yeni bölüm izle, Güneşi Beklerken son bölüm izle, Güneşi Beklerken tek parça izle, Güneşi Beklerken tek part izle, Güneşi Beklerken hd izle, Güneşi Beklerken online izle, Güneşi Beklerken son bölüm izle, Güneşi Beklerken full hd izle, Güneşi Beklerken 22.bölüm izle, Güneşi Beklerken 22.bölüm hd izle, Güneşi Beklerken 22.bölüm online izle, Güneşi Beklerken 22.bölüm tek link izle, Güneşi Beklerken 22.bölüm indirmeden izle, Güneşi Beklerken 22.bölüm 1080 p izle, Güneşi Beklerken 22.bölüm 720 P izle, Güneşi Beklerken online izle, Güneşi Beklerken 24 Kasım izle, Güneşi Beklerken tüm bölümlerini izle..

 Güneşi Beklerken bu akşam izleyicilerinin karşısına bomba gibi bir bölümle geliyor. Güneşi Beklerken izlemek için tıklayınız. Yeni bölümünde full aksiyon dolu sahnelerle bu akşam saat 20:00'da Kanal D'de ekranlara gelecek olan Güneşi Beklerken dizisini sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz. 

Güneşi Beklerken 22.Bölüm izle 1 Aralık 2013,Güneşi Beklerken izle, Güneşi Beklerken yeni bölüm izle, Güneşi Beklerken 22.Bölüm izle, Güneşi Beklerken 22.Bölüm tek part izle, Güneşi Beklerken 22.Bölüm hd izle, Güneşi Beklerken 22.Bölüm 1 Aralık 2013 izle.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 22.BÖLÜM'DE NELER OLACAK?

Zeynep'in planları terse döndü!

Zeyneb'in kurmuş olduğu plan bir anda tersine döndü. Aksel'e içine ilaç attığı içeceği içirmek isteyen Zeyep'in planları Aksel'in içeceğin ilaçlı olduğunu fark etmesi sonrasında suya düşüyor. Aksel içeceğin ilaçlı olduğunu anladıktan sonra, çaktırmadan ilaçlı içeceği Zeynebe içiriyor. Daha sonrasında ise Zeynep ve arkadaşlarını bir konteynere kapatıp Barış'ı arıyor. Kerem ve Barış, Aksel'in olduğu yeri öğrendikten sonra giteseler bile kötü adam Aksel oradan çoktan uzayıp gidiyor. 

ZEYNEP'İ KİM DAHA ÖNCE BULACAK?

Konteyner içerisinde olan Zeynep gözlerini açtığında büyük bir panik yaşıyor. Sesini duyurabilmek için çaresizce bağıran Zeynep sesini kimseye duyuramıyor. Kerem ve Barış Zeynep ve arkadaşlarını bulmak için Aksel'in bilmecesini çözmeye çalışıyor. Ancak bilmeceyle uğraşmaktan sıkılan Kerem Zeynep'i kendi yöntemleriyle bulmaya devam ederken Barış bilmeceyi çözmeye devam ediyor. Güneşi Beklerken'in 22.bölümünde bakalım Zeynep'i bu akşam önce kim bulacak?

 GÜNEŞİ BEKLERKEN 22.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

GÜNEŞİ BEKLERKEN 21. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Kerem ve Barış ile Aksel arasında büyük kapışma. Kerem ve Barış, Aksel’le, işin içinde Zeynep’in de olduğu büyük bir kapışmaya giriyor.

Aksel, Barış ve Kerem’in peşini bırakamaya niyetli değildir. Üstelik, Kerem ile Zeynep arasında görünenin çok ötesinde bir şeyler olduğunu da sezmişken saldırılarını bu yönde planlar. Zeynep ise hem Barış hem de Kerem’den Aksel’den uzak durmalarını ister.

Tülin ise, Demet’e artık çok daha farklı bir gözle bakıp davranmaya başlar. Tülin’deki bu ani değişiklik Demet’i şüphelendirse de aslında hoşuna gider. Üstelik Melis ve Zeynep’in arası da düzelmiş ve bayağı arkadaş olmuşlardır.


YORUMLAR