Güneşi Beklerken dizisinin 16.bölüm 13 ekim 2013 perşembe tarihli yayını. Güneşi Beklerken 16.Bölüm seyret

Güneşi Beklerken 13 ekim, Güneşi Beklerken son bölümü indirmeden izle, Güneşi Beklerken yeni bölümü kaliteli video youtube.

Güneşi Beklerken 15. bölüm yarın yani 6 Ekim Pazar akşamı saat 20:00'da Kanal D'de ekrana gelecek. Güneşi Beklerken yeni bölümde Kerem, beklenmedik bir karar alıyor ve Barış'ı üzmemek için Zeynep'i kendinden uzaklaştıracak bir şey yapıyor. Kerem ile Melis'in çıkmaya başlaması okulda büyük bir olay olur.
İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Güneşi Beklerken 15.Bölüm izle, Güneşi Beklerken 15.Bölüm tek parça izle, Güneşi Beklerken 15.Bölüm full izle,Güneşi Beklerken izle, Güneşi Beklerken 15.Bölüm hd izle, Güneşi Beklerken 15.Bölüm son bölüm, Güneşi Beklerken 15. Bölüm online izle,Güneşi Beklerken 15. bölümde ne olacak?

Buna en çok şaşıranlar da Barış ve Zeynep'tir. İkiliyi her yerde elele, kol kola görmek ikisini de aslında içten içe rahatsız eder. DNA sonuçlarına bakan Cihan Zeynep'in kendi kızı olmadığını öğrenir ve buna çok üzülür. Üstelik kendini Demet'e karşı çok zor duruma da düşürmüştür. Tülin ise zor günler geçirmektedir. Cem sürekli elindeki görüntüyü kullanarak onunla buluşmaktadır. Ayrıca Tülin'e daha da yakın olmak için kızı Melis'i de kullanır. İşle ilgili Melis'in de çok hoşuna gidecek bir teklif ortaya atar.

Güneşi Beklerken yeni bölümde Jale'nin durumu hiç iyi değildir. Kemoterapi sonrası çok halsiz ve moralsizdir. Zeynep ona pasta yapmaya karar verir ki malzemeleri almak için Eminönü'ne gitmesi gerekmektedir. Barış ise amcasını görmeye karar vermiştir, o nedenle Zeynep'e yardım etmesi için Kerem'i arar. Kerem istemeye istemeye Zeynep ile alış verişe çıkar. Sonrasında da Melis ile buluşmasını unutur ve Jale Hoca'nın pastasını yapmak için Zeynep'e yardım eder. İkili birlikte mutfakta çok güzel vakit geçirirler. Bu arada amcası ile görüşen Barış'ın kafası karışık, Kerem tarafından ekilen Melis'in ise morali bozuktur. Yaptığı hatayı anlayan ve Zeynep'ten uzak durmaya çalışan Kerem, Melis'i sinemaya götürür. Ancak Zeynep orda da karşısına çıkar. Kardeşi gibi sevdiği, hayatta en çok güvendiği Barış'ı üzmemek adına Kerem, Zeynep'i kendinden tamamen uzaklaştıracak bir çılgınlık yapar.

Güneşi Beklerken 15. Bölüm Fragmanı 2 (İnternete Özel)

Güneşi Beklerken 15. Bölüm Fragmanı 3 (İnternete Özel)

 


YORUMLAR