Güneşi Beklerken dizisinin 14.bölüm 29 eylül 2013 perşembe tarihli yayını. Güneşi Beklerken 13.Bölüm seyret yeni

Güneşi Beklerken 29 eylül, Güneşi Beklerken son bölümü indirmeden izle, Güneşi Beklerken yeni bölümü kaliteli izlemek için tıklayın...

Güneşi Beklerken İzle - 14. Bölümde Pembe Saçlı Asi Bir Zeynep Var! Güneşi Beklerken 14. bölüm 22 Eylül Pazar günü yani bu akşam 13. bölümü ile yeni yayın gününe geçiyor. Güneşi Beklerken yeni bölümde Zeynep adeta asileşiyor ve çevresindekilere sert tepkiler veriyor. Güneşi Beklerken 13. bölüm fragmanlarına ve dizinin canlı izleme bağlantısına haberimizde izleyebilirsiniz. Güneşi Beklerken 14. bölümden itibaren Pazar akşamları yayınlanacak. Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşi Beklerken'in 14. bölümde Zeynep farklı bir ruh haline bürünmüştür.

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Babasıyla ilgili annesinden cevap alamaması ve yaşadığı hayal kırıklığı nedeniyle Zeynep bir anda değişiyor ve adeta isyan ediyor. Çevresindekilere ters davranmaya başlıyor. Hatta okul kurallarını ihlal ederek saçını pembe renge boyatıyor. Hocalarla da takışınca disiplin kurulana sevk ediliyor. Barış ise Zeynep'in bu asi hali haline nasıl bir tepki vermesi gerektiğini bilemiyor ve bocalıyor. Barış da Kerem'e danışıyor ve Zeynep'i gerçekten anlayan tek kişinin Kerem olduğu görülüyor.

Zeynep, Barış'ın öğretmen tavrından daralır kafasını dağıtmak için Kerem ile eğlenmeyi seçer. Kerem ile Zeynep bardan bara geçerek takılırlar ama kafası hala bozuk olan Zeynep her mekanda bir olay çıkartır ve Kerem'e de zor anlar yaşatır. Barış ise Zeynep'in gönlünü almak için elinde çiçeklerle onun kapısına gider ancak ummadığı bir manzara ile karşılaşır. Güneşi Beklerken yeni bölümde çok farklı bir Zeynep izleyeceğiz ve dizideki ilişkiler değişecek. 

Güneşi Beklerken dizisinin yeni bölümünde Zeynep'in babasıyla ilgili gelişmeler Cihan'ın aklını kurcalamaktadır. Zeynep'in babasının Tayfun olmadığını öğrenince ilk defa Cihan'ın aklına Zeynep'in babası olabileceği ihtimali gelir. Kafasını kurcalayan bu soruyla ilgili olarak Demet'i sıkıştırır. Bu arada Melis de hastaneden taburcu olur ve Tülin onu psikologa götürür. Melis, hastanedeyken Kerem'in ilgisiyle umutlanmış, onunla yalnız kalmanın planlarını yapmaktadır.

Güneşi Beklerken dizisinin yeni bölümde olacakları öğrenmek için aşağıdaki fragmanlara göz atabilir ayrıca diziyi internetten izlemek isterseniz hemen aşağıdaki "Güneşi Beklerken İzle" bağlantısı ile Kanal D'nin canlı yayınına erişebilirsiniz. Güneş Beklerken İzle (13. Bölüm 22 Eylül Pazar Saat 20:00)...


YORUMLAR