Güneşi Beklerken dizisi 27. son bölüm tek parça izle - Güneşi Beklerken 5 Ocak

Kanal D Güneşi Beklerken dizisi 27. bölüm fragmanı- Güneşi Beklerken tek parça izle- Güneşi Beklerken tek parça izle.Kanal D ekranlarında fenomen olan Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 27. BÖLÜM FRAGMANI  İZLE: YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK? Kerem yılbaşı partisi veriyor. Partinin sonunda ise Kerem’i bir sürpriz bekliyor. Barış, her yerde Zeynep’i aramaktadır. Geceyi avcı kulübesinde birlikte geçiren ikili, kapının aniden açılması ile hazırlıksız yakalanırlar. İkiliye Barış’tan önce ulaşmaya çalışan Yağmur ve Can, Zeynep ile Kerem’e üst üste mesaj atarlar.

Güneşi Beklerken 27. yeni bölüm fragmanı 5 Ocak Pazar

GÜNEŞİ BEKLERKEN YENİ BÖLÜM

Güneşi Beklerken yeni bölümü heyecanla bekleniyor. Geçen bölüm izlediğimiz gibi Aksel'in kızkardeşi Barış'ın peşinde koşup durmaktadır. Kız apaçık Barış'a abayı yakmıştır fakat BArış hala Zeynep'i unutamamış, kendi kendine tribe girp efkarlanmaktadır. Barış, Kerem'in mekanında takılırken Aksel'in kardeşi de oraya gelir vbe ona aşık olduğunu söyler. Tam aralarında birşey oldu olacaktı ki Aksel oraya damlar ve ikiliyi ayırır sonra da baklayı ağzından çıkarır. Kerem'in oana büyük bir kazık atacağını ve kardeşim dediği adamı iyi tanıması gerektiğini söyler.

Melis’e aklı takılan Aksel, onu görmeye gider. Ancak beklediği ilgiyi göremez. Üstelik Melis, Kerem’i affetmiştir. Kerem, Barış’ı dağ evine getiren şüphenin kaynağının Aksel olduğunu öğrenir. Kerem ve Aksel birbirlerine meydan okurlar. Aksel harekete geçer ve bu kez sonuna kadar gitmekte kararlıdır.

İşte önümüzdeki bölüme damga atacak olaylar sinsilesi.

Zeynep ile Kerem'in romantik dansı!

Yılbaşı Partisi'nde çıkan kavga

Aksel ile Kerem'in yakınlaşması

Barış'ın gerçekleri anlaması.

Güneşi Beklerken 25 Bölüm - Son Sahne ( Zeyker )

 

BARIŞ DAĞ EVİNİ BASIYOR: Bunun üzerine Barış Kerem'den hesap sormaya gider ama Kerem çoktan gitmiştir bile hizmetçiye haftasonu gelmeyeceğini söylemiştir. Hizmetçiden haberleri alan Barış,Sedat'ı da alarak Can'ların dağ evine gider.  Fakat ortada ne Zeynep ne de Kerem vardır . Çünkü Zeynep ve Kerem o sırada ormanın içinde bir başka kulübede mahsur kalmışlardır. 

 Güneşi Beklerken 26. bölüm 1. fragmanı:

 GÜNEŞİ BEKLERKEN 26. BÖLÜM İÇİN TIKLAYINIZ

Öte yandan Demet ve Cihan'ın gitgide yakınlaştığını sezen Tülin bu duruma artık bir dur demek ister ve Demet ile Tayfun'u baş göz etmeye karar verir. Gider ve Tayfun'u doldueruşa getirmeye başlar. BAkalım Tayfun bu gaza gelip Demet'e evlenme teklif edecek mi? Barış'ın ananesini  (1941 doğumlu usta tiyatrocu Hale Akınlı) Barış'ın canının çok sıkkın olduğunu Kerem'in babasına anlatır ( 5 Ekim 1967 doğumlu Hasan Şahintürk). Ona yardım etmesini söyler. Ve Bu konunun aralarında sır kalmasını ister.

 

 

Güneşi Beklerken 26. Bölüm Özeti:
Hatırlanacağı gibi Güneşi Beklerken son bölümünde Barış, her yerde Zeynep'i aramaktaydı. Geceyi avcı kulübesinde birlikte geçiren ikili, kapının aniden açılması ile hazırlıksız yakalanırlar. İkiliye Barış'tan önce ulaşmaya çalışan Yağmur ve Can, Zeynep ile Kerem'e üst üste mesaj atarlar.

Melis'e aklı takılan Aksel, onu görmeye gider fakat beklediği ilgiyi göremez. Üstelik Melis, Kerem'i affetmiştir. Kerem, Barış'ı dağ evine getiren şüphenin kaynağının Aksel olduğunu öğrenir. Kerem ve Aksel birbirlerine meydan okurlar. Aksel harekete geçer ve bu kez sonuna kadar gitmekte kararlıdır.

Güneşi Beklerken yeni bölümde Melis sorularıyla Zeynep'i köşeye sıkıştırır. Zeynep aşkının önündeki büyük engellerle ilk kez yüzleşir. Kerem ve Zeynep zor bir kararın eşiğine gelir. Herkesin iyiliğini düşünerek doğru olanı yapmaya karar verirler.

Okulda ise Sedat Yılbaşı çekilişi düzenler. Kimse çektiği ismi söylemeyecek, yılbaşına kadar sır gibi saklayacaktır. Güneşi Beklerken 26. yeni bölümde abisinin Levent ile konuşmalarını dinleyen Begüm, Barış'ı Aksel'in planlarına karşı uyarır. Ancak Barış ona inanmaz.
Tayfun ile Ela Yılbaşı gecesi için Demet'e misafir olur. Cihan ise hazırladığı sofranın başında Tülin'in gelmesini beklemektedir. Ancak her ikisi açısından da gece beklenmedik şekilde sonuçlanacaktır.

2013'ün son Güneşi Beklerken bölümünde Yılbaşı için geri sayım başlamıştır artık. Kerem'in düzenlediği partinin davetsiz bir misafir vardır. Barış'ı inandıramayan Begüm, Aksel'in planını durdurmak için Kerem'le konuşur. Fakat o da Barış gibi Begüm'ün söylediklerine şüphe ile yaklaşır. Partideki gerginlik, kısa sürede arbedeye dönüşür. Aksel'in hazırlığı sürpriz, partinin orta yerinde adeta bomba etkisi yapar. 2014'e sayılı dakikalar kalmıştır. Hediyeler değiş tokuş edilmiş, hayaller kurulmuştur. Zeynep'in ise yeni yıldan tek bir dileği vardır. Peki o dilek nedir? Kerem ve Aksel arasındaki mücadeleden kim galip çıkacaktır?

 Güneşi Beklerken yeni bölümü ile salı 20.00'de Kanal D'de.. Sosyal medya salıyı beklerken diye lanse edilen dizi her hafta sevenleriyle buluaşuyor. Güneşi Beklerken bütün bölümler full izle...  kanal d'nin yeni fenomen dizi Güneşi Beklerken gönülleri fethetmeye devam ediyor. İlk 3 bölümle kısa sürede kendini sevdiren ve uzun soluklu bir iş olacağının sinyallerini veren dizi fenomen olmaya aday durumda. 

İşte ben de bu yarışta varım hem çok güçlü bir şekilde diyerek gençlik dişzisi kulvarında bir çığır açan dizinin salı günü ekrana gelen bütün bölümleri. Şimdiden iyi seyirler.

boys over flowers'ın türkiye versiyonu gençlük dizisi tüm heyecanıyla devam ediyor.

Güneşi Beklerkenin ilk 3 bölümünü beraber hatırlayalım:

Güneşi Beklerken 3.Bölüm 

 Güneşi Beklerken 2.Bölüm

 Güneşi Beklerken 1.Bölüm

Güneşi Beklerken Boys of Flowers'ın Türk versiyonu.

Güneşi Beklerken izle,bütün bölümler,güneşi beklerken 11. bölüm,12.bölüm izle,9.bölüm, 8.bölüm,7.bölüm,6.bölüm,  Salı,2013,Güneşi Beklerken 5.bölüm, geçmiş bölümler, yeni, son, 4.bölüm, 3.bölüm,2.bölüm, 1.bölüm, melis, zeynep, kerem, barış, kamera arkasıkanal D'nin yeni dizisi, boys over flowers, güneşi beklerken,kanal d,güneşi beklerken 3.bölüm fragmanı izle,güneşi beklerken,yeni bölüm izle,güneşi beklerken Seyret,16 temmuz 2013 izle,son bölüm,en son bölüm,geçlik dizisi,lise defteri,hayat bilgisi, Güneşi Beklerken,Güneşi Beklerken 3.bölüm izle,Güneşi Beklerken 16 temmuz izle,Güneşi Beklerken tek parça izle,Güneşi Beklerken izle,Güneşi Beklerken 4.bölüm fragmanı izle,Güneşi Beklerken son bölüm izle, bütün bölümler, tek link, son bölüm, 27 ağustos, 3 eylül, bütün bölümleri izle

 


YORUMLAR