Güneşi Beklerken canlı izle, Güneşi Beklerken dizisi 16. bölümizle, Güneşi Beklerken HD izle, Güneşi Beklerken izle, Güneşi Beklerken online izle

Güneşi Beklerken 16.Bölüm fragmanı izle, Güneşi Beklerken 16. Bölüm tek parça izle, Güneşi Beklerken 16.Bölüm full izle,Güneşi Beklerken son bölüm izle

Cihan Hoca'nın karısı Tülin, Cİhan Hoca'yı Sayer Holdin'in Ceo'su ile aldatmaya devam ediyor. Sayerlerin Ceo'su Tülin ile şantaj karşılığı beraber oluyor. Melis Bulimia Hastalığına kendini iyice kaptırmış gibidir. Bir masa dolusu tatlı yiyip sonra tuvalete gidip kusmaktadır. Bunun dışında Kerem ile Melis çıkmaya başladıklarıdan beri Kerem gitgide sıkılmaya başlamıltır lakin bunu belli etmez. Ama altıncı hissi kuvvetli olan Melis dayanamaz ve Kerem'e istemiyorsa onunla birlikte olmak zorunda olmadığını söyler. Kerem ise ondan hoşlandığını söyler. Kerem ve Melis'i elele gören Barış ve Zeynep şok olur. 4 kafadar beraber yemek yer. Kerem hesabı ödemek ister ama barış hesabı çoktan ödemiştir bile. 

Barış babasının ölümün arkasındaki sır perdesini aralamak için hapishanede olan amcasına bir mektup yazar ve onunla görüşmek istediğini söyler. Amcası ile görüşmeye giden barış hapihanede hiç ummadığı biri ile karşılaşır. Meğer işin içinde iş vardır.

Güneşi Beklerken 16.Bölüm Fragmanı - 13 Ekim Pazar

Güneşi Beklerken 16.Bölüm izle, Güneşi Beklerken 16.Bölüm tek parça izle, Güneşi Beklerken 16.Bölüm full izle,Güneşi Beklerken izle, Güneşi Beklerken 16.Bölüm hd izle, Güneşi Beklerken 16.Bölüm son bölüm, Güneşi Beklerken 16. Bölüm online izle,Güneşi Beklerken 16. bölümde ne olacak?

Güneşi Beklerken 16.Bölüm Fragmanı ve Özeti Kanal D Yayın Akışı İzle / VİDEO Kanal D ekranlarında yayınlanan ve beğeni ile takip edilerek izlenen dizi Güneşi Beklerken 16.bölümü ile izleyecisinin karşısında olmaya hazırlanıyor.Güneşi Beklerken Dizisi 16.bölüm fragmanı yayınlandı. Güneşi Beklerken 16.bölüm fragmanı web sitemizdeki yerini aldı. Güneşi Beklerken 16.yeni bölümde neler olacak neler yaşanacak? Güneşi Beklerken son bölüm 16.bölüm fragmanı sitemizde izleyebilirsiniz. İşte Güneşi Beklerken 16.yeni bölüm fragmanı özeti..

Güneşi Beklerken izle, Güneşi Beklerken 16.Bölüm izle, Güneşi Beklerken yeni bölüm izle, Güneşi Beklerken tek parça izle, Güneşi Beklerken son bölüm HD izle, Güneşi Beklerken izle, Tıkla izle , Kanal D izle, online dizi izle

EN SON BÖLÜM NELER OLDU?

Güneşi Beklerken'de Zeynep’in kendi kızı olmadığını DNA sonuçlarından öğrenen Cihan çok üzgündür. Üstelik kendini Demet’e karşı çok zor duruma da düşürmüştür. Jale’nin durumu pekiyi değildir. Kemoterapi sonrası çok halsiz ve moralsizdir. Zeynep ona pasta yapmaya karar verir.

Kanal D'de yayınlanan Güneşi Beklerken dizisinden bomba bir bölüm daha!

İŞTE GÜNEŞİ BEKLERKEN'İN MEŞHUR ETTİĞİ USB - FOTO GALERİ

Kanal D’nin başrolleri; Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bursin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Aykaç, Gökçe Yanardağ, Simay Küçük Tuna, Hasan Şahintürk, Ece Dizdar, Deniz Türker, Merve Hazer ve Hale Akınlı paylaştıkları gençlik dizisi “Güneşi Beklerken” bu akşam da temposu yüksek, heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor.

Kerem ile Melis’in çıkmaya başlaması okulda büyük olay olur. Buna en çok şaşıranlar da Barış ve Zeynep’tir. İkiliyi her yerde elele, kol kola görmek ikisini de aslında içten içe rahatsız eder. Zeynep’in kendi kızı olmadığını DNA sonuçlarından öğrenen Cihan çok üzgündür. Üstelik kendini Demet’e karşı çok zor duruma da düşürmüştür. Tülin ise zor günler geçirmektedir. Cem sürekli elindeki görüntüyü kullanarak onunla buluşmaktadır. Ayrıca Tülin’e daha da yakın olmak için kızı Melis’i de kullanır. İşle ilgili Melis’in de çok hoşuna gidecek bir teklif ortaya atar. Jale’nin durumu pekiyi değildir. Kemoterapi sonrası çok halsiz ve moralsizdir.

15. Bölüm Tek Link:

Güneşi Beklerken 16. bölüm izle 13 Ekim 2013

Peki Güneşi Beklerken dizisinin bu haftaki yeni bölümün de neler yaşanacak?

 

 

 Güneşi Beklerken Özel Klip:


YORUMLAR