Güneşi Beklerken 8. Bölüm İZLE - "Kerem, oynadığı oyunu bitirmeye karar verir." "Melis, Zeynep'e tuzak kurar." 20 Ağustos Salı

İşte merakla beklenen tanıtım! Kerem oyununa devam edecek mi? Güneşi Beklerken, yeni bölümüyle Salı 20:00'de! & Güneşi beklerken kamera arkasında neler oluyor?

Güneşi Beklerken 8.Bölüm Fragmanlarının Toplam İzlenme Sayısı Kanal D Sitesi'nde 2 Milyona Yaklaştı..

 

Yeni bölümde yani bu akşam  Zeynep ve Kerem gitgide birbirlerine yakınlaşmaya devam ederler. Kerem, Zeynep'i tavlamaya başlamıştır. Bu işin sonu bal gibi aşk kokmaktadır.  Cihan, Zeynep'in kendi kızını olduğunu öğrencek ama bunu ona söylemesi için daha çok zaman geçmesi gerekmektedir. Melis ise Barış'ın kendisinden hoşlandığını anlar ve ufak ufak Barış'a yaklaşır.  20 Ağustos Salı akşamı, Bir aşk hikayesi ve Güneşi Beklerken'in aynı anda yayınlandığı gecede birinci bakalım kim olacak?  “Güneşi Beklerken” dizisinde Kerem, Zeynep’e gitgide yaklaşıyor! Jale ve Demet arasındaki ipler de kopmuştu ama 8. bölümde görünen o ki Zeynep onları barıştırır. Jale ve Demet'in neden kavga ettiğine bir türlü anlam veremeyen Zeynep'in tek hayali babasını bulabilmektir.

Güneşi Beklerken 8.Bölüm bugün ekranda! 

 

 Güneşi Beklerken kamera arkası fotoları:

Kanal D’nin Salı akşamlarına damga vuran ve yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, yönetmenliğini Altan Dönmez’in yaptığı başrollerini Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bursin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Aykaç , Gökçe Yanardağ, Simay Küçük Tuna, Hasan Şahintürk, Ece Dizdar, Deniz Türker, Gökhan Atalay, Merve Hazer & Hale Akınlı’nın  gibi hem deneyimli hem de genç oyuncuların paylaştığı Güneşi Beklerken yine heyecan dolu.

Güneşi Beklerken'in Barış'ı kimdir?

Kerem Bursin kimdir, necidir? 

Güneşi Beklerken'in Melis'î kimdir, Melis'i tanıyalım:

 

Hande Doğandemir hayatının bilinmeyenlerini anlattı.
 

.

Güneşi Beklerken 8. Bölüm İZLE - "Kerem, oynadığı oyunu bitirmeye karar verir." "Melis, Zeynep'e tuzak kurar." 20 Ağustos Salı, İşte merakla beklenen tanıtım! Kerem oyununa devam edecek mi? Güneşi Beklerken, yeni bölümüyle Salı 20:00'de! & Güneşi beklerken kamera arkasında neler oluyor?Güneşi Beklerken 8.yeni bölüm, 8.bölüm fragmanı izle,20 Ağustos Salı,2013,Güneşi Beklerken 8.bölüm fragmanı izle,Güneşi Beklerken 8 bölüm seyret,Güneşi Beklerken 8.son bölüm izle kanal D dizi izle,güneşi beklerken yeni bölüm, kerem, melis, zeynep, barışGüneşi Beklerken 8. Bölüm FRAGMANI izle, Güneşi Beklerken 8. Bölüm fragmanı yayınlandı & Kamera Arkası görüntüleriKerem gönlünü Zeynep'e kaptırmakla kalmadı O'na aşık oldu!.. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı!..  20 Ağustos Salı,2013,Güneşi Beklerken 8.bölüm fragmanı izleGüneşi Beklerken 8,yeni bölüm,8.bölüm fragmanı izle,20 Ağustos Salı,2013,Güneşi Beklerken 8.bölüm fragmanı izle,Güneşi Beklerken 7 bölüm seyret,Güneşi Beklerken 8.son bölüm izle kanal D dizi izle,güneşi beklerken yeni bölüm,Güneşi Beklerken 8,yeni bölüm,8.bölüm fragmanı izle,20 Ağustos Salı,2013,Güneşi Beklerken 8.bölüm fragmanı izle,Güneşi Beklerken 8 bölüm seyret,Güneşi Beklerken 8.son bölüm izle kanal D dizi izle,güneşi beklerken yeni bölüm, zeynep, melis


YORUMLAR