Güneşi Beklerken 8. Bölüm Bu Akşam Kanal D İzle ( Tüm Bölümler)

Güneşi Beklerken 8.Bölüm HD izle.. Güneşi Beklerken yeni bölüm izle.. Güneşi Beklerken 8.Bölüm canlı izle Kanal D 20 Ağustos 2013

 Güneşi Beklerken 8. bölüm bu akşam yayınlanıyor. Güneşi Beklerken yeni bölümde heyecan dorukta. Güneşi Beklerken'de bu akşam izleyenleri neler bekliyor? Zeynep, kerem'in oyununu öğreniyor mu? Melis, Zeynep'ten nasıl kurtuluyor? Demet, Jale'yi affetti mi?

Güneşi Beklerken 8.Bölüm izlemek için tıklayınız

Güneşi Beklerken Son Bölüm Bu Akşam Kanal D İzle ( Tüm Bölümler)
Güneşi Beklerken 8. bölüm bu akşam yayınlanıyor. Güneşi Beklerken yeni bölümde heyecan dorukta. Güneşi Beklerken'de bu akşam izleyenleri neler bekliyor? Zeynep, kerem'in oyununu öğreniyor mu? Melis, Zeynep'ten nasıl kurtuluyor? Demet, Jale'yi affetti mi? Güneşi Beklerken 8. bölüm fragmanı şimdiden yeni bölüm için izleyenleri meraklandırdı. Güneşi Beklerken 8. bölüm bu akşam kanal D ekranlarında olacak. Kerem, Melis ve Zeynep babasını aramak için çıktıkları deniz yolculuğunda neler yaşayacaklar?

Güneşi Beklerken 8. Bölüm Fragmanı Kanal D İzle Zeynep denizde kayboluyor!
Güneşi Beklerken 8. bölüm fragmanı çıktı. Güneşi Beklerken yeni bölümde Kerem'in oyunu ortaya mı çıkıyor? Cihan, sonunda Demet ile yüzleşiyor.
Güneşi Beklerken 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Zeynep ile Kerem birlikte okula geri dönerler. Zeynep'e yardım eden kerem neyin peşindedir? Güneşi Beklerken 8. bölüm bomba gibi geliyor.

Güneşi Beklerken 7. bölümde Kerem, Zeynep'e oyunlar oynadı. Zeynep, Kerem'in kendisine kurduğu tuzaktan habersiz ona inandı. Güneşi Beklerken 8. bölümde nelr olacak? Güneşi Beklerken 8. bölüm ne zaman?

Zeynep’ten tamamen kurtulmak isteyen Melis, ona tuzak kuruyor. Demet artık her şeyi öğrenir. Jale’nin bunu nasıl yaptığına inanamazken Cihan çıka gelir. Gölyazı’ya dönmeleri ve Zeynep’in babası hakkında sorduğu sorularla onu sıkıştırır. Kerem ise oyununa devam etmektedir. Zeynep’in babasının arkadaşı zannettiği Salih’i okula getirtir. Ondan aldıkları yeni bilgiler Zeynep’i daha da umutlandırır. Bu arada Jale’nin sağlık durumunu da öğrenen Demet, arkadaşını bırakıp gidemez.

Zeynep’in okulda kaldığı haberi çabucak yayılırken, Melis ise bu kızı hayatından nasıl çıkartacağını kara kara düşünür. Zeynep bir yandan babasını ararken diğer yandan da Burhan Felek Spor Salonu’nda yapılacak önemli atletizm yarışına hazırlanır. Bu yarış ilerisi için ona çok daha büyük kapılar açacaktır. Ancak Barış ile buluşan Melis, Zeynep’in bu yarışa gitmesini engelleyecek bir yalan söyleyerek ortalığı fena karıştırır. Melis yüzünden Cihan Hoca ile Zeynep karşı karşıya gelirken, Kerem de oynadığı oyunu bitirmeye karar verir.

Zeynep’i tekneleri ile babasının orada olduğunu haber aldıkları Karadeniz’deki bir koya götürmek üzere yola çıkartır. Ancak teknede Melis de vardır. Ve bu kez Zeynep’ten kurtulmaya kesin kararlıdır. Zeynep, Melis’i görünce çok şaşırır. Ve bir süre sonra Zeynep son sürat giden teknede ortadan kaybolur.


YORUMLAR