Güneşi Beklerken 7. Bölüm izle Güneşi Beklerken 7. Bölüm HD izle Güneşi Beklerken 7. Bölüm dizisini izle Güneşi Beklerken 7. Bölüm FULL hd izle 13.08.2013

Güneşi Beklerken 7. Bölüm seyret, Güneşi Beklerken 7. Bölüm full dizi seyret.güneşi beklerken kamera arkası fotoğrafları, Setten en son kareler, Güneşi Beklerken'in genç oyuncularını tanıyalım..

  Güneşi Beklerken 7. yeni bölüm izle - dizi izle.Güneşi Beklerken 7. bölüm HD izle - dizi izle. Kanal D ekranlarında yayınlanan Güneşi Beklerken 7. bölüm bu akşam sizlerle... Dört gözle merak edilen Güneşi Beklerken 7. bölümde neler olacak ? İşte Güneşi Beklerken 7. bölümü izle.

Okulda büyük değişim rüzgarları yaşanmaktadır. Okula geri dönen Cihan Hoca kontrolü ele geçirmiştir. Zeynep’le Kerem’in arası da düzelmiştir. Kerem’deki bu değişim Zeynep’in de çok hoşuna gider. Ancak taktik değiştiren Kerem’in aklında bambaşka planlar vardır. Cihan ile karşılaşan Demet, onunla konuşunca aslında ne kızı olduğundan ne de Zeynep’in kim olduğundan haberi olmadığını anlar ve hesap sormak üzere Jale’ye gider...

Kanal D’nin başrolleri; Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bursin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Aykaç, Gökçe Yanardağ, Simay Küçük Tuna, Hasan Şahintürk, Ece Dizdar, Deniz Türker, Merve Hazer ve Hale Akınlı paylaştıkları gençlik dizisi “Güneşi Beklerken” temposu yüksek, heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor. Büyük beğeni ile izlenen dizinin bu bölümünde; Cihan’ın Zeynep’in beden eğitimi hocası olduğunu öğrenen Demet, Gölyazı’na dönmeye karar veriyor.

 Güneşi beklerken 7. bölümde neler yaşanacak ?

Okulda büyük değişim rüzgarları yaşanmaktadır. Okula geri dönen Cihan Hoca kontrolü ele geçirmiştir. Bütün ayrıcalıkları elinden alınan Kerem de bu duruma kısa sürede uyum sağlamış görünmektedir. Üstelik Cihan Hoca’nın baskısı sonucu okulun basketbol takımına da girmiştir. Zeynep’le Kerem’in arası da düzelmiştir. Kerem’deki bu değişim Zeynep’in de çok hoşuna gider. Ancak taktik değiştiren Kerem’in aklında bambaşka planlar vardır. Melis’e açılmaya karar veren Barış ise açık hava sinemasına iki kişilik bilet alır. Ancak sinema teklifi şanssız bir ana denk gelir. Reddedildiğini düşünen Barış’ın biletlerini Kerem alır. Duyduğu konuşmaları yanlış yorumlayan Yağmur’un Zeynep’i gaza getirir. Romantik hayallere kapılan Zeynep de Barış’ın sinemaya kendisini götüreceğini düşünür. Demet’in iş yerine bir telefon gelir ve beden eğitimi hocasının kendisi ile görüşmek istediği bildirilir. İşten izin alan Demet okula gider. Ancak orada gördükleri karşısında şoka girer. Jale’nin neden yalan söylediğini bir türlü anlayamayan Demet, Gölyazı’na dönmeye karar verir. Bavullar hazırlanmış annesinin kararını öğrenen Zeynep ise okulunu bırakmak istemez. Ancak annesinin tepkisinden korkan Zeynep, geri dönüş kararını kabul etmek zorunda kalır. Okula arkadaşları ile vedalaşamaya gelen Zeynep, ayrılık haberi ile herkesi şaşırtır, özellikle de Kerem’i. Bunu hiç beklemeyen Kerem, Zeynep’e engel olmak için ona hiç ummadığı bir şey açıklar. Cihan ile karşılaşan Demet, onunla konuşunca aslında ne kızı olduğundan ne de Zeynep’in kim olduğundan haberi olmadığını anlar ve hesap sormak üzere Jale’ye gider.

Yayın Tarihi :13 Ağustos Salı/2013 Yayın Saati :20.00

SAYER KOLEJİNDE YARIN GECE NELER OLACAK?

Güneşi Beklerken 7. bölüm 1. izle, 13 Ağustos Salı, Zeynep iki aşk arasında!.. Güneşi Beklerken Kamera Arkası Fotoğrafları Güneşi Beklerken TNS verilerine göre %20,19 share alarak kendi gününü birinci olarak tamamladı..Güneşi beklerken'de işler karışıyor.. Kerem'in sn baştan beri okuldan gitmesini istediği Zeynep, okuldan gitmeye karar verince Kerem'e bir haller oldu.. Kerem, Zeynep'e aşık mı oldu?

-GÜNEŞİ BEKLERKEN YENİ BÖLÜM FRAGMANLARI-

Kanal D’nin Salı akşamlarına damgasını vuran, başrollerini Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bursin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Aykaç , Gökçe Yanardağ, Simay Küçük Tuna, Hasan Şahintürk, Ece Dizdar, Deniz Türker, Gökhan Atalay, Merve Hazer ve Hale Akınlı’nın paylaştıkları sevilen dizisi “Güneşi Beklerken”in yeni bölümü saat 20.00’de ekrana gelecek.. Yeni bölümüne; Kerem ve Zeynep’in sürpriz yakınlaşması damgasını vuracak.

Güneşi Beklerken 7. bölüm 1.Fragmanı:

BilgilerTürler: Aile Dizileri
Yapım Yılı: 2013İçerik 
Konusu: Bursa’da mütevazi bir şekilde yaşayan Demet ve kızı Zeynep’e, İstanbul’dan bir dost eli uzanır. Demet’in çocukluk arkadaşı Jale, Zeynep’in daha güzel bir eğitim alması için onları İstanbul’a taşınmaya ikna eder. Aslında Jale’nin anne kız için başka planları vardır. Zeynep yeni okuluna ve çevresine alışmaya çalışırken, her şey farklı bir boyut kazanacaktır.

 

YENİ BÖLÜMDE KİMBİLİR NELER OLACAK?

Güneşi Beklerken 7. bölüm 2.Fragmanı:

 

 

 

 Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşi Beklerken 7. yeni bölümüyle 13 Ağustos Salı akşamı ekranlarda olacak.

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Güneşi Beklerken yeni hafta da neler yaşanacak?

 

GÜNEŞİ BEKLERKEN GENEL KONU

Bursa’da mütevazi bir şekilde yaşayan Demet ve kızı Zeynep’e, İstanbul’dan bir dost eli uzanır. Demet’in çocukluk arkadaşı Jale, Zeynep’in daha güzel bir eğitim alması için onları İstanbul’a taşınmaya ikna eder. Aslında Jale’nin anne kız için başka planları vardır. Zeynep yeni okuluna ve çevresine alışmaya çalışırken, her şey farklı bir boyut kazanacaktır

.

Güneşi Beklerken kamera arkası fotoları:

Güneşi Beklerken'de Tarkan'dan pare pare şarksı Cihan Hoca için çaldı..

 Zeynep'le Kerem'in ilk karşılaşması - VİDEO GALERİ

Güneşi Beklerken'in genç başrol oyuncuları:


Aile tarzında olan Güneşi Beklerken 7. Bölüm full izleyebilirsiniz.İlgili İçerikler: 
Güneşi Beklerken 7.Bölüm fragmanı izle.. Güneşi Beklerken 7.bölüm 1.fragmanı ve 2.Fragmanı İZLE ve 13 Ağustos salı,Güneşi Beklerken 7. Bölüm izle Güneşi Beklerken 7. Bölüm dizi izle Güneşi Beklerken 7. Bölüm dizisini izle Güneşi Beklerken 7. Bölüm hd izle Güneşi Beklerken 7. Bölüm altyazılı izle Güneşi Beklerken 7. Bölüm türkçe dublaj izle.Güneşi Beklerken 7. Bölüm 3d seyret, Güneşi Beklerken 7. Bölüm tek bölüm seyret, Güneşi Beklerken 7. Bölüm 720p izle, Güneşi Beklerken 7. Bölüm online izle, Güneşi Beklerken 7. Bölüm 1080p seyret, Güneşi Beklerken 7. Bölüm türkçe dublaj seyret, Güneşi Beklerken 7. Bölüm full dizi seyret.güneşi beklerken 7.bölüm izle, son bölüm, yeni bölüm, Güneşi Beklerken 7. bölüm İZLE, Güneşi beklerken 7.bölüm, güneşi beklerken yeni bölüm, güneşi beklerden son bölüm. 13 AĞUSTOS salı,7. bölüm,son,Güneşi Beklerken 7.bölüm tek parça izle, kanal d, güneşi beklerken 7.bölüm izle,güneşi beklerken son bölüm,yeni bölüm izle,güneşi beklerken Seyret,13 AĞUSTOS 2013 izle,son bölüm,en son bölüm,geçlik dizisi,lise defteri,hayat bilgisi,komedi,Güneşi Beklerken 7. bölüm İZLE, güneşi beklerken yeni bölüm, Güneşi beklerken son bölüm,tanıtım,13 AĞUSTOS 2013,CİHAN HOCA,demet,aşk,cihanvedemet,emre kınay,emine ün,kerem,zeynep,Yaz,dizi,İlaç,Zeynep,eskiden,Kanal D,Kampanya,Kanal D,boys over flowers, kore dizisi, hande doğandemir, hande doğandemir kimdir, Yeni bölümde kim bilir neler olacak, Melis artık Zeynep'le kardeş olduklarını biliyor! 13 Ağustos salı, Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bursin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin Fotoğrafları

 


YORUMLAR