23 Nisan 2014 Çarşamba
   01.08.2013 15:25:25

Güneşi Beklerken 6.Bölüm fragmanı izle.. Yeni Bölüm Fragmanı yayınlandı - İZLE, 6 Ağustos 2013

Güneşi Beklerken 6.Bölüm fragmanı ile karışınızda.. & Zeynep, Kerem'den mi hoşlanıyor yoksa Barış'tan mı, & Kamera Arkası Fotoğrafları

GÜNEŞİ BEKLERKEN 6.BÖLÜM FRAGMANI GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Gençlik dizisinin son bölümde Melis, Zeynep ile kardeş olduklarını öğrenince artık iyiden iyiye Zeynep'e karşı tavır almıştır. Her bulduğu fırsatta Zeynep'in üstüne yürümekte ve kavga çıkarmaktadır. Zeynep ise olan bitene bir anlam veremez. Öte yandan Çılgın Kerem ailesinin de isteği doğrultusunda Amerika'ya gönderilmeye karar verilir. Beni 8 yaşında gönderdiniz, diyerek duygu sömürüsü yapar fakat nafile, Kerem'in annesi bir kez karar vermiştir artık. Zeynep bu olayı duyunca çok üzülür ve Kerem'e acır. Kerem artık acınacak haldedir.

06.08.2013

GÜNEŞİ BEKLERKEN 6.BÖLÜM FRAGAMANI - 06 Ağustos Salı

Güneşi Beklerken dizisi dün akşam #cihanvedemet hastagiyle sosyal medyada rekorlar kırdı.. Güneşi Beklerken 6.Bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız. 

 Güneşi Beklerken 6. bölüm fragmanı:

 Melis, Zeynep ile kardeş olduklarını sonunda öğrendi. Baklım şimdi nasıl davranacak? Melis'e karşı yumuşayacak mı, yoksa daha da mı acımasız olacak? Bu arada Kerem'in kendini dövdürdüğü ortaya çıktı, görüntüler Kerem'in annesinin eline geçti ve annesi Kerem'i kendi okulundan kovdu. Cihan Hoca'yı hemen geri arayıp özür dileyip geri çağırdılar.Fakat Cihan Hoca geri dönmemeye karardlı.

Zeynep'le Kerem'in ilk karşılaşması - TIKLA İZLE

"En büyük aşklar kavgayla başlar" İşte marjinal bir aşk hikâyesi..

 Güneşi Beklerken kendi kitlesini oluşturdu.. Güneşi Beklerken izleyicileri Güneşi Beklerken'i Bekleyenler diye grup bile oluşturdu.. Diziyi bazı klişe espirilerinden dolayı(üzerine boya fırlatıp gülmeler)  Amerikan dizilerine benzetenler de olmadı değil ama büyük çoğunluk diziyi sahiplendi.  Hatta izleyicilerin çoğu dizinin orjinal versiyonu Kore yapımı "Boys over Flowers" izlemeye bile başladı ve karşılaştırmalar ortaya çıktı.

Kamera Arkası Fotoğrafları:

"Önceleri hiç ayrılmayacağımıza inanıyordum… Sonraları bir daha karşılaşmayacağımıza… İkisinde de yanılmışım işte.. "

Kore yapımı "Boys over Flowers" dizisine benzetilen Güneşi Beklerken dizisi reytinglerde istenilen oranı tutturdu..Bakalım Güneşi Beklerken dizisi  Lise Defteri ve Hayat Bilgisi gibi bir fenomene dönüşebilecek mi? Bir Aşk Hikayesi adlı diziyle aynı gün aynı saatte yayınlanan dizi bakalım birinci olacak mı? Şu an için görünen o ki (reytinglerin gösterdiği) Güneşi beklerken Bir Aşk hikayesinin bir adım önüne geçti.

Dizi bütününe bakıldığı zaman; mütevazı yaşamlarını bırakıp İstanbul'a gelmek zorunda kalan bir anne-kızın, yeni hayatlarında başlarına gelenler konu edinmiş. Dizide; saklanan sırlar, karşılıksız aşklar, hain tuzaklar, hayal kırıklıkları ve beklenmedik yakınlaşmalar daha ilk bölümden yaşandı bile. Yeni Dizi ‘Güneşi Beklerken' güçlü senaryosu ve genç oyuncu kadrosu ile ekrana farklı ve taptaze bir soluk getirdi.

“Güneşi Beklerken”de başrolleri; Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bursin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Aykaç, Gökçe Yanardağ, Simay Küçük Tuna, Hasan Şahintürk, Ece Dizdar, Deniz Türker, Merve Hazer ve Hale Akınlı paylaşıyor. Usta oyuncu Emre Kınay’ın iyi bir okulda beden eğitimi öğretmeni “Cihan” karakterini canlandırdığı dizide, mütevazı yaşamlarını bırakıp İstanbul’a gelmek zorunda kalan bir anne- kızın, yeni hayatlarında başlarına gelenler konu ediliyor. Dizide; saklanan sırlar, karşılıksız aşklar, hain tuzaklar, hayal kırıklıkları ve beklenmedik yakınlaşmalar öne çıkıyor.

 güneşi beklerken 6.bölüm fragmanı, kanal d, 6 ağustos salı 2013,  güneşi beklerken 6.bölüm izle,güneşi beklerken son bölüm,yeni bölüm izle,güneşi beklerken geçlik dizisi,lise defteri,hayat bilgisi,komedi,draUsta oyuncu Emre Kınay'ın iyi bir okulda beden eğitimi öğretmeni "
güneşi beklerken 6.bölüm fragmanı,kanal d,6 ağustos,güneşi beklerken 6.bölüm izle,güneşi beklerken son bölüm,yeni bölüm izle,güneşi beklerken Seyret,6 ağustos 2013 izle,son bölüm,en son bölüm,geçlik dizisi,lise defteri,hayat bilgisi, melis, cihan hoca , kerem, barış

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!