Güneşi Beklerken 5.Bölüm izle.. Güneşi Beklerken Canlı yayın izle.. Güneşi Beklerken son bölüm izle.. Güneşi Beklerken 5.Bölüm tek parça HD yayın izle..

güneşi Beklerken 5.Bölüm izle.. Güneşi Beklerken son bölüm tek parça izle. Güneşi Beklerken 5.Bölüm izle.. Güneşi Beklerken HD yayın izle.. Cihan Hoca okuldan kovuldu mu? Kerem ile Zenep arasında neler olacak?

Güneşi Beklerken 5. Bölüm izle

Güneşi Beklerken Bir Aşk Hikayesi ile aynı gün yayınlanan dizi bakalım reytinglerde nasıld bir başarı veya başarısızlık yakalayacak?

Bir Twitter Geyiği: "Güneşi Beklerken dizisinin bence sabah namazıyla ilgili olması lazımdı. Ben öyle zannetmiştim.."

Cihan Tülin'le tartışıyor. Bunu duyan Melis, babasının eskiden bir sevgilisi olduğu gerçeğini öğreniyor ve araştırmaya başlıyor.Kanal D'nin reyting rekorları kıran dizisi Güneşi Beklerken'in 30 Temmuz Salı günü yayınlanacak olan 5. bölüm fragmanı yayınlandı.Güneşi Beklerken'de Cihan'la Demet yıllar sonra karşı karşıya geliyor...İkili sadece birbirlerine 'nasılsın' diyebiliyor...Jale, Demet'e neler hissettiğini soruyor. Cihan Tülin'le tartışıyor...Bunu duyan Melis, babasının eskiden bir sevgilisi olduğu gerçeğini öğreniyor ve araştırmaya başlıyor.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 30 TEMMUZ SALI YENİ BÖLÜM

"Güneşi Beklerken"in genç oyuncuları kendilerini ispatladı ve diziyi iyi bir yere taşıdılar. Kanal D’nin yeni dizisi “Güneşi Beklerken”in gençleri bu fırsatı iyi değerlendirerek reytinglerde zirveye oynuyor! Cihan Hoca'nın aklı ex aşkı Jale'de kaldı!.. Cihan Hoca ile Jale hastanede karşılaştıktan sonra birbirlerine yine aşık oluyorlar.. En çok izlenen yaz dizisi Güneşi Beklerken'de heyecan kaldığı yerden devam edecek. 

 GÜNEŞİ BEKLERKEN YENİ BÖLÜM, GÜNEŞİ BEKLERKEN 5.BÖLÜM 1. FRAGMANI

 

GÜNEŞİ BEKLERKEN 5.BÖLÜM FRAGMANI İZLE.. MELİS BABASININ SAKLADIĞI ESKİ MEKTUPLARI VE RESİMLERİ BULUYOR..  BABASININ SIRLARINI ÖĞRENEN MELİS BÜYÜK BİR ŞOK YAŞAYACAK, BELKİDE ZEYNEPLE KARDEŞ OLDUKLARINI ÖĞRENECEK..

GÜNEŞİ BEKLERKEN YENİ BÖLÜM, GÜNEŞİ BEKLERKEN 5.BÖLÜM 2. FRAGMANI YAYINLANDI

 

 

 

Güneşi Beklerken 5. bölüm fragmanı,30 temmuz salı,5. bölüm,son,Güneşi Beklerken 3.bölüm izle,Güneşi Beklerken 16 temmuz izle,Güneşi Beklerken tek parça izle,Güneşi Beklerken izle,Güneşi Beklerken 4.bölüm fragmanı izle,Güneşi 

 Zeynep hiçkimseyle paylaşamadığı hislerini günlüğüne yazıyor. Zeynep'in günlüğüne göz atmak için; http://www.zeynepingunlugu.com/ adlı siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Haklıya sırtını dönen kendini karanlık sırtını görür sadece..

 Güneşi Beklerken TNS verilerine göre 19,38 share alarak günün en çok seyredilen dizisi oldu. Güneşi Beklerken yine 1. oldu! 22:00 - 22:15  SBT Reyting'leri 

1) KANALD: 5.76 
2) ATV: 3.9 
3) FOX: 3.31 
4) STAR: 3.04 
5) SHOW: 2.12

 "En büyük aşklar kavgayla başlar" İşte marjinal bir aşk hikâyesi..

Güneşi Beklerken kendi kitlesini oluşturdu.. Güneşi Beklerken izleyicileri Güneşi Beklerken'i Bekleyenler diye grup bile oluşturdu.. Diziyi bazı klişe espirilerinden dolayı(üzerine boya fırlatıp gülmeler)  Amerikan dizilerine benzetenler de olmadı değil ama büyük çoğunluk diziyi sahiplendi.  Hatta izleyicilerin çoğu dizinin orjinal versiyonu Kore yapımı "Boys over Flowers" izlemeye bile başladı ve karşılaştırmalar ortaya çıktı.

Güneşi Beklerken setinden en son kareler ve fotoğraflar:

Güneşi Beklerken 5. bölüm izle,30 temmuz salı,5. bölüm,son,Güneşi Beklerken 5.bölüm tek link izle,Güneşi Beklerken 30 temmuz,izle,Güneşi Beklerken tek parça izle,Güneşi Beklerken 5.bölüm tek parça izle,Güneşi Beklerken 5.bölüm fragmanı izle,Güneşi güneşi beklerken 4.bölüm,,kanal d,güneşi beklerken 5.bölüm izle,güneşi beklerken son bölüm,yeni bölüm izle,güneşi beklerken Seyret,31 temmuz 2013 izle,son bölüm,en son bölüm,geçlik dizisi,lise defteri,hayat bilgisi,komedi,drama, Usta oyuncu Emre Kınay, iyi bir okul, beden eğitimi öğretmeni, en son bölüm, Güneşi Beklerken 5. bölüm fragmanı, güneşi beklerken yeni bölüm, son bölüm, tanıtım, 30 temmuz 2013 salı, emre kınay, emine ün,kerem,zeynep,Yaz,dizi,İlaç,Zeynep,eskiden,Kanal D,Kampanya,Kanal D'nin,Gece Gündüz,boys over flowers

Güneşi Beklerken başrol oyuncuları:

 

YORUMLAR