Güneşi Beklerken 5. bölüm full izle, Güneşi beklerken son bölüm tek parça izle 31.07.2013 00:43

Güneşi Beklerken son bölüm full izle, Güneşi Beklerken 5. bölüm full izle, Güneşi Beklerken tek parça izle.

Güneşi Beklerken 5. bölüm izle. Güneşi Beklerken 4. bölüm full izle. Güneşi Beklerken 5. bölüm seyret. Güneşi Beklerken 5. son bölüm izle Kanal D dizi izle... Güneşi Beklerken 5. bölüm izle, Güneşi Beklerken tek parça izle, Güneşi Beklerken son bölüm izle, bu yazın fenomen dizisi Güneşi Beklerken yeni bölümü ile Kanal D'de dizi izle...

GÜNEŞİ BEKLERKEN 30 TEMMUZ SALI YENİ BÖLÜM

Güneşi Beklerken 5. bölüm fragmanı izle, Güneşi Beklerken yeni bölüm izle, Güneşi Beklerken dizisi 30 temmuz 2013 salı akşamı sizlerle.

Güneşi Beklerken dizisi bu akşam saat 20:00'da Kanal D ekranlarından sizlerle buluşuyor.

Güneşi Beklerken dizisinin bu haftaki yeni bölümünde neler olacak?

Güneşi Beklerken dizine ait yeni bölümün fragmanlarını ve konu özetini haberin devamında görebilirsiniz.

Kerem’in iftirasına uğrayan Cihan Hoca’nın okul ile ilişiği kesiliyor. Zeynep ise, Cihan Hoca’nın okula geri dönmesi için imza kampanyası başlatıyor.

Yıllar sonra karşılaşan Demet ve Cihan, çok şaşkındır. Bu durum ikisi için de büyük sürpriz olur. Demet, Cihan’a Cihan da Demet’e ne söyleyeceğini şaşırır. Okulda da durumlar karışıktır. Cem’e yüzünü gözünü dağıttıran Kerem, bunu Cihan Hoca’nın yaptığını iddia eder. Sevim Hanım, Cihan Hoca’yı okuldan göndermek zorunda kalır.

Cihan’ı iftiraya uğramaktan çok, kızının ve Tülin’in olaya verdiği tepki üzer. Zeynep ise hemen, Cihan Hoca’yı geri getirmek içim imza kampanyası başlatır. Ancak Kerem tarafından tehdit edilen öğrenciler imza atmaya çekinirler.

Masanın bir yanında Zeynep, diğer yanda Kerem’in çetesi kampanyayı baltalamak için beklerler. Zeynep ve kampanyasına destek Barış’tan gelir. İlk imzayı atan Barış, basketbol takımını da gaza getirir. Fakat Barış esas, Can’ı sıkıştırır.

Çünkü Kerem’in anlattıklarına inanmamış ve işin arkasında başka bir iş olduğunu anlamıştır. Barış’ın, kendisine inanmadığını anlayan Kerem, onunla çok büyük bir kavga eder. Babası ile Zeynep’in yakınlığını kıskanan Melis, Dilan ile iş birliği yapar.

Bir an önce Zeynep’i okuldan göndermeye çalışan Melis, onun geçmişi araştırmaya başlar. Ancak bu araştırma onu hiç beklemediği bir gerçeğe götürecektir. Sedat’ta ise Cihan Hoca’yı temize çıkaracak bir görüntü vardır.

Görüntüyü diske kaydeden Sedat, bunun Barış’ın eline geçmesini planlar. Ancak bir yanlışlık sonuncu disk Barış’ın yerine sürpriz bir isimin eline geçer. Cihan Hoca’yı okula geri döndürmek için bir an evvel o diski almak zorundadırlar.

 GÜNEŞİ BEKLERKEN YENİ BÖLÜM, GÜNEŞİ BEKLERKEN 5.BÖLÜM 1. FRAGMANI

 GÜNEŞİ BEKLERKEN 5.BÖLÜM FRAGMANI İZLE.. MELİS BABASININ SAKLADIĞI ESKİ MEKTUPLARI VE RESİMLERİ BULUYOR..  BABASININ SIRLARINI ÖĞRENEN MELİS BÜYÜK BİR ŞOK YAŞAYACAK, BELKİDE ZEYNEPLE KARDEŞ OLDUKLARINI ÖĞRENECEK..

GÜNEŞİ BEKLERKEN YENİ BÖLÜM, GÜNEŞİ BEKLERKEN 5.BÖLÜM 2. FRAGMANI YAYINLANDI

 

 Güneşi Beklerken 5. bölüm fragmanı,30 temmuz salı,5. bölüm,son,Güneşi Beklerken 3.bölüm izle,Güneşi Beklerken 16 temmuz izle,Güneşi Beklerken tek parça izle,Güneşi Beklerken izle,Güneşi Beklerken 4.bölüm fragmanı izle,Güneşi 

 Zeynep hiçkimseyle paylaşamadığı hislerini günlüğüne yazıyor. Zeynep'in günlüğüne göz atmak için; http://www.zeynepingunlugu.com/ adlı siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Haklıya sırtını dönen kendini karanlık sırtını görür sadece..

 Güneşi Beklerken TNS verilerine göre 19,38 share alarak günün en çok seyredilen dizisi oldu. Güneşi Beklerken yine 1. oldu! 22:00 - 22:15  SBT Reyting'leri 

1) KANALD: 5.76 
2) ATV: 3.9 
3) FOX: 3.31 
4) STAR: 3.04 
5) SHOW: 2.12

 "En büyük aşklar kavgayla başlar" İşte marjinal bir aşk hikâyesi..

Güneşi Beklerken kendi kitlesini oluşturdu.. Güneşi Beklerken izleyicileri Güneşi Beklerken'i Bekleyenler diye grup bile oluşturdu.. Diziyi bazı klişe espirilerinden dolayı(üzerine boya fırlatıp gülmeler)  Amerikan dizilerine benzetenler de olmadı değil ama büyük çoğunluk diziyi sahiplendi.  Hatta izleyicilerin çoğu dizinin orjinal versiyonu Kore yapımı "Boys over Flowers" izlemeye bile başladı ve karşılaştırmalar ortaya çıktı.

Güneşi Beklerken setinden en son kareler ve fotoğraflar:

 Kanal D’nin yeni gençlik dizisi, “Güneşi Beklerken” Salı akşamı ekrana gelen bölümü ile, günün en çok izlenen programı ve sosyal medyanın 1 numaralı gündemi oldu.

Zeynep intikamını işte böyle aldı

Güneşi Beklerken 5. bölüm izle,30 temmuz salı,5. bölüm,son,Güneşi Beklerken 5.bölüm tek link izle,Güneşi Beklerken 30 temmuz,izle,Güneşi Beklerken tek parça izle,Güneşi Beklerken 5.bölüm tek parça izle,Güneşi Beklerken 5.bölüm fragmanı izle,Güneşi güneşi beklerken 4.bölüm,,kanal d,güneşi beklerken 5.bölüm izle,güneşi beklerken son bölüm,yeni bölüm izle,güneşi beklerken Seyret,31 temmuz 2013 izle,son bölüm,en son bölüm,geçlik dizisi,lise defteri,hayat bilgisi,komedi,drama, Usta oyuncu Emre Kınay, iyi bir okul, beden eğitimi öğretmeni, en son bölüm, Güneşi Beklerken 5. bölüm fragmanı, güneşi beklerken yeni bölüm, son bölüm, tanıtım, 30 temmuz 2013 salı, emre kınay, emine ün,kerem,zeynep,Yaz,dizi,İlaç,Zeynep,eskiden,Kanal D,Kampanya,Kanal D'nin,Gece Gündüz,boys over flowers

Güneşi Beklerken başrol oyuncuları:

  


YORUMLAR