Güneşi Beklerken 4. bölüm Tek Link izle, Güneşi Beklerken'in 23 Temmuz'da yayınlanan bölümünde neler yaşandı? (1080p Çözünürlükle İzle)

Güneşi Beklerken yepyeni bölüm.. Güneşi Beklerken son bölüm tek parça izle.. Güneşi Beklerken 4.Bölüm izle.. Kerem iyiden iyiye zıvanadan çıktı, bakalım onu kim durduracak?

GÜNEŞİ BEKLERKEN 4.BÖLÜM

Güneşi Beklerken 4. bölüm full izle. Güneşi Beklerken 4. bölüm seyret. Güneşi Beklerken 4. son bölüm izle Kanal D dizi izle.. Cihan Hoca ile Kerem arasında gerginlik!Dün akşam yayınlanan 4. bölümüyle dizi severleri ekran başına kilitleyen kanal d'nin yeni fenomen dizi Güneşi Beklerken gönülleri fethetmeye devam ediyor. İlk 3 bölümle kısa sürede kendini sevdiren ve uzun soluklu bir iş olacağının sinyallerini veren dizi fenomen olmaya aday durumda.

4. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

İşte ben de bu yarışta varım hem çok güçlü bir şekilde diyerek gençlik dişzisi kulvarında bir çığır açan dizinin salı günü ekrana gelen bölümü. Şimdiden iyi seyirler.

Güneşi Beklerken 4. bölüm izle. Güneşi Beklerken 4. bölüm full izle. Güneşi Beklerken 4. bölüm seyret. Güneşi Beklerken 4. son bölüm izle Kanal D dizi izle... Güneşi Beklerken 4. bölüm izle, Güneşi Beklerken tek parça izle, Güneşi Beklerken son bölüm izle, bu yazın fenomen dizisi Güneşi Beklerken yeni bölümü ile Kanal D'de dizi izle...
 

Güneşi Beklerken dizisinin fragmanlarında Zeynep ve Kerem sahneleri bu hafta yok, yan karakterler bu hafta daha ön planda. Önce seni görmezden gelirler,sonra alay ederler ondan sonra seninle savaşırlar ama sonra sen kazanırsın - Güneşi Beklerken-

Zeynep hiçkimseyle paylaşamadığı hislerini günlüğüne yazıyor. Zeynep'in günlüğüne göz atmak için; http://www.zeynepingunlugu.com/ adlı siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Barış Zeynep'e aşık mı olacak, Kerem bu durumda ne yapacak, Zeynep'i kıskanacak mı? Yoksa şimdiden Kerem, Zeynep'i kıskanmaya mı başladı? Zeynep ile uğraşmaya devam eden Kerem , Barış ile arasını bozdu. Kerem gücü yetmeyince adam tutup Cihan Hocayı pataklattı.. Demet , Jale'nin hastalığını öğrenmeye çalışırken hastaneye gitti ve ex aşkı Cihan ile pişti oldu.Güneşi Beklerken'in 4. bölümü yine heyecan doluydu. Cihan Hoca'dan Kerem'e kapak gibi laf: Sen kral değilsin, sen çocuksun ders bitti! Koşarken seni düşündüm, seni kovaladığımı ve patakladığımı düşündüm..

Güneşi Beklerken TNS verilerine göre 19,38 share alarak günün en çok seyredilen dizisi oldu.Kerem’in yeni hedefi Cihan Hoca..Güneşi Beklerken heycan dolu yeni bölümü 23 temmuz akşamı saat 20.00'de Kanal D'de ekranlarındaydı.

Sana Bir Sır Vereceğim, Benim Hala Umudum Var,  Babam Sınıfta Kaldı, Bir Aşk Hikayesi gibi dizler yaza hızlı girdi.. Bunalrın arasında sıyrılan ve tahtını sağlamlaştıran Güneş'i Beklerken'in 4. Bölüm Fragmanı burada: Güneşi Beklerken'deki Kerem'le Barış'ın odalarında The Beatles,Pink Floyd,London,New York posterleri dolu.. 

"En büyük aşklar kavgayla başlar" İşte marjinal bir aşk hikâyesi..

Güneşi Beklerken kendi kitlesini oluşturdu.. Güneşi Beklerken izleyicileri Güneşi Beklerken'i Bekleyenler diye grup bile oluşturdu.. Diziyi bazı klişe espirilerinden dolayı(üzerine boya fırlatıp gülmeler)  Amerikan dizilerine benzetenler de olmadı değil ama büyük çoğunluk diziyi sahiplendi.  Hatta izleyicilerin çoğu dizinin orjinal versiyonu Kore yapımı "Boys over Flowers" izlemeye bile başladı ve karşılaştırmalar ortaya çıktı.

 Kerem ilk defa Zeynep'i kıskanıyor:

YOKSA ZEYNEP İKİ AŞK ARASINDA MI KALACAK,BARIŞ MI KEREM Mİ, ZEYNEP ANNESİNE HESAP VERMEK ZORUNDA KALIYOR ÇÜNKÜ MELİS ONU ANNESİNE GAMMAZLIYOR, CİHAN HOCA İLE KEREM KOZLARINI PAYLAŞIYOR, KEREM CİHAN HOCAYA BIÇAK ÇEKİYOR.. 

Güneşi Beklerken setinden en son kareler ve fotoğraflar:

 

Kerem’in yeni hedefi Cihan Hoca..Güneşi Beklerken heycan dolu yeni bölümü 23 temmuz akşamı saat 20.00'de Kanal D'de ekranlarındaydı.

güneşi beklerken 4.bölüm izle, kanal d,güneşi beklerken 4.bölüm tek parça izle,güneşi beklerken son bölüm,yeni bölüm izle,güneşi beklerken Seyret,23 temmuz 2013 izle,son bölüm,en son bölüm,geçlik dizisi,lise defteri,hayat bilgisi,komedi,draUsta oyuncu Emre Kınay'ın iyi bir okulda beden eğitimi öğretmeni "

Güneşi Beklerken başrol oyuncuları:

 

YORUMLAR