Güneşi Beklerken 3.Bölüm TEK PARÇA izle... Güneşi Beklerken yeni bölüm izle.. Güneşi Beklerken yeni bölüm izle.. Kanal D 16.07.2013

Güneşi Beklerken 3.Bölüm yayınlandı izle.. Güneşi Beklerken son bölüm FULL izle.. Güneşi Beklerken yeni bölümüyle burada.. Okulda sular durulmuyor.. & Kamera Arkası Fotoğrafları

Güneşi Beklerken ratinglerde fark attı fakat Güneşi Beklerken dizisindeki hata gözlerden kaçmadı: Kadının otobüse binerken kartı manyetik alan yerine ekrana tutup otobüse bindi.

 Kapalı alan korkusu olan Zeynep, bir lunaparkta korku tünelinde eli kolu bağlı tuzağa düşürülmüştür. Üstelik hesapta olmayan bir yangın giderek yayılmaktadır. Lunapark kapalı olduğu için Zeynep’in yardım çığlıklarını kimse duymaz. Tam ümidini kaybetmek üzereyken hiç beklemediği biri Zeynep’in hayatını kurtarır.

Zeynep, Kerem’in evine gider ve onun karşısına dikilir. Fakat bu pek de iyi bir zamanlama değildir. Annesi ve babası ile kötü bir tartışma yaşayan Kerem, çok öfkelidir. Kerem’in uyarılarına aldırmayan Zeynep, onunla konuşabilmek için arabasına biner. Son sürat arabayı kullanan Kerem, kendini de Zeynep’i de yine büyük bir tehlike ile karşı karşıya bırakır. Barış ise defalarca Kerem’e ulaşmaya çalışır ama başaramaz. İkiliden haber alamayan Barış, Kerem'lere gider.

Bir gece içinde iki kez Kerem yüzünden ölümden dönen Zeynep, bu kez onunla ıssız bir ormana düşer. İkili medeniyete dönmeye çalışırken, bu kez de peşlerine köpekler takılır. Ancak esas olay Kerem ile Zeynep’in ertesi gün birlikte okula gelmesi ile yaşanır.

İşte Güneşi Beklerken 3.bölüm fragmanı (16 Temmuz Salı)

 Kanal D'nin yeni dizisi, boys over flowers, güneşi beklerken,kanal d,güneşi beklerken 3.bölüm fragmanı izle,güneşi beklerken,yeni bölüm izle,güneşi beklerken Seyret,16 temmuz 2013 izle,son bölüm,en son bölüm,geçlik dizisi,lise defteri,hayat bilgisi

Usta oyuncu Emre Kınay'ın iyi bir okulda beden eğitimi öğretmeni "Cihan" karakteri ile karşımıza çıktı. Dizi bütününe bakıldığı zaman; mütevazı yaşamlarını bırakıp İstanbul'a gelmek zorunda kalan bir anne-kızın, yeni hayatlarında başlarına gelenler konu edinmiş. Dizide; saklanan sırlar, karşılıksız aşklar, hain tuzaklar, hayal kırıklıkları ve beklenmedik yakınlaşmalar daha ilk bölümden yaşandı bile. Yeni Dizi ‘Güneşi Beklerken' güçlü senaryosu ve genç oyuncu kadrosu ile ekrana farklı ve taptaze bir soluk getirdi.

“Güneşi Beklerken”de başrolleri; Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bursin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Aykaç, Gökçe Yanardağ, Simay Küçük Tuna, Hasan Şahintürk, Ece Dizdar, Deniz Türker, Merve Hazer ve Hale Akınlı paylaşıyor. Usta oyuncu Emre Kınay’ın iyi bir okulda beden eğitimi öğretmeni “Cihan” karakterini canlandırdığı dizide, mütevazı yaşamlarını bırakıp İstanbul’a gelmek zorunda kalan bir anne- kızın, yeni hayatlarında başlarına gelenler konu ediliyor. Dizide; saklanan sırlar, karşılıksız aşklar, hain tuzaklar, hayal kırıklıkları ve beklenmedik yakınlaşmalar öne çıkıyor.

Güneşi Beklerken Setten Kareler:

 Güçlü senaryosu ve genç kadrosu ile ekrana farklı ve taptaze bir nefes getiren dizinin yapımını D Productions, yapımcılığını E. Ayşe Durmaz’ın üstlenirken, yönetmenliğini Altan Dönmez’in yapıyor, senaryosunu ise Gökhan Horzum, Ayşin Akbulut, Deniz Dargı ve Cüneyt Bolak kaleme alıyor. Yediden yetmişe herkeste tiryakilik yaratacak dizinin ilk bölümünün konusu ise şöyle; Demet, kızı Zeynep’e hem babalık hem de annelik yapan fedakar bir kadındır. Ancak, anne-kızın Gölyazı’da kurdukları mütevazı yaşam, Demet’in işlettiği dükkanın iflası ile altüst olur. Maddi sıkıntıya düşen ve bu durumu Zeynep’ten saklayan Demet’e yardım eli en yakın arkadaşı Jale’den gelir. Jale, İstanbul’un en prestijli kolejlerinden biri olan Özel Sayer Koleji’nin müdürüdür. Demet’e ve Zeynep’e reddedemeyecekleri bir teklifte bulunur.


YORUMLAR