Güneşi Beklerken 3.Bölüm izle.. Güneşi Beklerken yeni bölüm burada.. Güneşi Beklerken yeni bölüm izle.. Kanal D / 16.07.2013

Güneşi Beklerken 3.Bölüm TEK PARÇA izle.. Güneşi Beklerken son bölüm FULL izle.. Güneşi Beklerken yeni bölümüyle burada.. Liseliler kapışıyor, Cihan Hoca ayırıyor & Kamera Arkası Fotoğrafları

Güneşi Beklerken ratinglerde fark attı fakat Güneşi Beklerken dizisindeki hata gözlerden kaçmadı: Kadının otobüse binerken kartı manyetik alan yerine ekrana tutup otobüse bindi.

Güneşi Beklerken 3.Bölüm

 “Güneşi Beklerken” Salı’nın birincisi ve sosyal medyanın 1 numaralı gündemi oldu.

 

Kanal D’nin yeni gençlik dizisi, “Güneşi Beklerken” Salı akşamı ekrana gelen bölümü ile, günün en çok izlenen programı ve sosyal medyanın 1 numaralı gündemi oldu.

Saklanan sırlar, karşılıksız aşklar, hain tuzaklar, hayal kırıklıkları ve beklenmedik yakınlaşmaların da öne çıktığı dizinin Salı akşamı ekrana gelen 3. Bölümü, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 5.51 reyting ve yüzde 21.28 izlenme payı, Tüm Kişiler’de de yüzde 4.92 reyting ve yüzde 17.84 izlenme payı ile birinci oldu.

Güneşi Beklerken sosyal medyanın 1 numarası

#gunesibeklerken ve #zeynepvekerem hashtagi ile ekrana gelen ,Kerem ve Zeynep’in ormanda baş başa geçirdiği duygu dolu anların yaşandığı, Zeynep’in Kerem’le ilgili gördüğü rüya ve dizinin final sahnesi ile ön plana çıkan yeni bölüm, izleyiciler ve sosyal medya kullanıcıları tarafından çok beğenildi ve Türkiye’de TT oldu

Kullanıcılardan gelen yorumların bazıları şöyle;

KbrKhy
#zeynepvekerem zeynepin rüyası harikaydi.

yelkencigiller
#zeynepvekerem Büyük aşklar kavgayla başlar

busela
Her aşk #zeynepvekerem`in aşkı gibi başlar ilk önce itiş kakış olur sonra aşk yerini bulur

aamedjan
#zeynepvekerem tıpkı mıknatısın zıt kutupları gibiler. Zıtlıklarıyla birbirlerini çekecekler. :)

selinturunc
#zeynepvekerem bence cok yakisiyorlar ya!

pinkpanjurlu_ev
En buyuk asklar nefretle baslar sozunun aciklamasi :) . Ask kivilcimlari gordum sanki <3 #zeynepvekerem

İşte Güneşi Beklerken 3.bölüm fragmanı (16 Temmuz Salı)

“Güneşi Beklerken” Zirvede

Kanal D’nin yeni dizisi “Güneşi Beklerken” geçen hafta olduğu gibi her iki kategoride de zirvede yer aldı.

TNS’nin ölçümlerine göre gecenin ikincisi tüm kişilerde “Nihat Hatipoğlu ile İftar”, AB’de “Kim Milyoner Olmak İster?” oldu.
Star’da yayınlanan “Hababam Sınıfı Uyuyor” her iki kategoride de üçüncü sırada yer aldı.
FOX’ta yayınlanan “Bir Aşk Hikayesi” tüm kişilerde on üç share alarak dördüncü olurken, AB’de on share alarak dördüncü sırada yer aldı.

 Kanal D'nin yeni dizisi, boys over flowers, güneşi beklerken,kanal d,güneşi beklerken 3.bölüm fragmanı izle,güneşi beklerken,yeni bölüm izle,güneşi beklerken Seyret,16 temmuz 2013 izle,son bölüm,en son bölüm,geçlik dizisi,lise defteri,hayat bilgisi

Usta oyuncu Emre Kınay'ın iyi bir okulda beden eğitimi öğretmeni "Cihan" karakteri ile karşımıza çıktı. Dizi bütününe bakıldığı zaman; mütevazı yaşamlarını bırakıp İstanbul'a gelmek zorunda kalan bir anne-kızın, yeni hayatlarında başlarına gelenler konu edinmiş. Dizide; saklanan sırlar, karşılıksız aşklar, hain tuzaklar, hayal kırıklıkları ve beklenmedik yakınlaşmalar daha ilk bölümden yaşandı bile. Yeni Dizi ‘Güneşi Beklerken' güçlü senaryosu ve genç oyuncu kadrosu ile ekrana farklı ve taptaze bir soluk getirdi.

Güneşi Beklerken Setten Kareler:

 Güçlü senaryosu ve genç kadrosu ile ekrana farklı ve taptaze bir nefes getiren dizinin yapımını D Productions, yapımcılığını E. Ayşe Durmaz’ın üstlenirken, yönetmenliğini Altan Dönmez’in yapıyor, senaryosunu ise Gökhan Horzum, Ayşin Akbulut, Deniz Dargı ve Cüneyt Bolak kaleme alıyor. Yediden yetmişe herkeste tiryakilik yaratacak dizinin ilk bölümünün konusu ise şöyle; Demet, kızı Zeynep’e hem babalık hem de annelik yapan fedakar bir kadındır. Ancak, anne-kızın Gölyazı’da kurdukları mütevazı yaşam, Demet’in işlettiği dükkanın iflası ile altüst olur. Maddi sıkıntıya düşen ve bu durumu Zeynep’ten saklayan Demet’e yardım eli en yakın arkadaşı Jale’den gelir. Jale, İstanbul’un en prestijli kolejlerinden biri olan Özel Sayer Koleji’nin müdürüdür. Demet’e ve Zeynep’e reddedemeyecekleri bir teklifte bulunur.


YORUMLAR