Güneşi Beklerken 32. Bölüm izle 9 Şubat 2013 - Dizideki gizemli Güneş kim?

Güneşi Beklerken 32.Bölüm izle.. Güneşi Beklerken 32.Bölüm fragmanı izle.. Güneşi Beklerken son bölüm fragmanı izle.. Güneşi Beklerken 32.bölüm izle..Güneşi beklerken 9 Şubat 2014

Zeynep'in gerçekleri öğrenmesi, olayı saklama uğruna sıkıcı ve gereksiz sahnelerin ortadan kalkması dizinin bu bölümünün lokomotifiydi. Hiç beklenmedik bir anda Melis'in olayı gammazlaması da cabası tabii..

Yalnız bu Zeynepte ki anlamsızlık belirten hareketlere bir türlü çözüm getirilemedi.. Kendi başına buyruk özgür kız tripleri yüzünden az daha yine gümbürtüye gidecekti. 

Ayrıca dizinin ilk bölümlerinde hayatının tek amacını demetle zeynepin gerçeği öğrenmesi üzerine kuran Cihan hoca'nın karısı jalenin, bir andaacımasız birine dönüşmesi de dizinin sürprizlerindendi.  Ve bir de intikam meselesi var.. Sayer Holding ile  hesabını görmek isteyen Aksel.. Bunun için önce birkaç bölüm önce polat alemdar vari bir maskeli tarzı kimliği bilinmeyen güneşi soktular şimdide akselin babası devreye girdi...  Mıhtemelen jale böyle bir halta kalkışıyorsa maddi desteği de ondan alıyor olabilir.  t

GÜNEŞİ BEKLERKEN'İN ZEYNEP'İ, BİLİNMEYENLERİ VE FOTOĞRAFLARI:

Kanal D canlı İZLE - Güneşi Beklerken İZLE

KEREM BURSİN KİMDİR - KEREM BURSİN FOTOĞRAFLARI VE HAYAT HİKAYESİ İÇİN AŞAĞIDAKİ FOTOĞRAFA TIKLAYINIZ:

GÜNEŞİ BEKLERKEN HAKKINDA:

Güçlü senaryosu ve genç kadrosu ile ekrana farklı ve taptaze bir soluk getirecek dizinin yapımını D Productions, yapımcılığını E. Ayşe Durmaz’ın üstlenirken, yönetmenliğini Altan Dönmez’in yapıyor, senaryosunu ise Gökhan Horzum, Ayşin Akbulut, Deniz Dargı ve Cüneyt Bolak kaleme alıyor. 

Dizinin yapım ve oyuncu kadrosu da şöyle; Yapım: D Productions Yapımcı: E. Ayşe Durmaz Yönetmen: Altan Dönmez Senaryo: Gökhan Horzum, Ayşin Akbulut, Cüneyt Bolak ve Deniz Dargı Müzik Süpervizör: Demir Demirkan Müzik: Ozan Yılmaz Oyuncular: Emre Kınay (Cihan), Hande Doğandemir (Zeynep), Kerem Bursin (Kerem), İsmail Ege Şaşmaz (Barış),Yağmur Tanrısevsin (Melis), Ebru Aykaç (Demet), Gökçe Yanardağ (Tülin), Simay Küçük Tuna ( Sevim), Hasan Şahintürk (Ahmet), Ece Dizdar ( Melda), Deniz Türker (Jale), Gökhan Atalay (Tayfun), Merve Hazer (Yağmur) ve Hale Akınlı (Anneanne)

Güneşi Beklerken 32.Bölüm 1.Fragmanı / 9 Şubat Pazar 2014

Güneşi Beklerken Kerem kavga sahnesi:


ANADOLU EFES MAÇINDAN BİR KARE:

 


YORUMLAR