Güneşi Beklerken 28. bölüm YAYINLANDI MI izle

Güneşi Beklerken 28. bölüm ve Güneşi Beklerken 28. bölüm yayınlandığında KANAL D ile birlikte aynı anda gazetea24.com'dan da izleyebileceksiniz.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 28. BÖLÜM YAYIN TARİHİ: 5 ocak 2014 pazar Kanal D - Güneşi Beklerken 28. Bölüm İzle 5 Ocak 2014 Kanal D - Güneşi Beklerken izle youtube - Güneşi beklerken 28. bölüm izle. Güneşi Beklerken 28. bölüm 1. 2 fragmanı ve özeti 5 Ocak 2014 izle ! - Dizi 

GÜNEŞİ BEKLERKEN 28. BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?
kanal D'nin efsane gençlik dizisi Güneşi Bekelrken 28. Bölüm 5 ocak 2014 Pazar Günü yayınlanacak. Güneşi Beklerken 28. bölüm fragmanı ve Güneşi Beklerken 28. bölümü yayınlandığında KANAL D ile birlikte aynı anda gazetea24.com dan da  izleyebileceksiniz. Kerem kırk yılın başı aşık oldu. Babasıyla arası kötü olan Kerem bu sayde içini babasına döküyor. Zeynep'e olan aşkı içini kemiriyor ve bunun önüne geçemiyor. Eee kolay değil, daha 21yaşında olan ve ilk defa aşık olan bir lise öğrencisi o.

Güneşi Beklerkende bakalım bu hafta neler olacak, güneşi beklerken'in son bölümünü buradan seyredebilirsiniz. Güneşi Beklerken 5. bölümü haberin devamında. Güneşi Beklerken 28. bölüm 1. ve 2. fragmanı izle yayınlandı. Tüm fragmanlar haberein devamında.  

 GÜNEŞİ BEKLERKEN 28. BÖLÜM İÇİN TIKLAYINIZ

GÜNEŞİ BEKLERKEN 28. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI? İZLE
Ekranların sevilen dizisi Güneşi Beklerken geçen hafta 23. son bölüm ile ekranlara geldi. Güneşi Beklerken 28. son bölümü ile 5 Ocak 2014 pazar günü sevenlerini ekranlara kilitlemeye hazırlanıyor. Güneşi Beklerken 28. son bölümde, dizinin kötü adamı Aksel, Kerem'e sarıyor. Onu köşeye sıkıştırmayı başarıyor. Kötü adam Aksel, Kerem'e  ona en iyi arkadaşlarından birini harcamasını söyler. Kurban ya Melis, ya Barış ya da Zeynep oalcaktır. Şu anki duruma bakılırsa, Kerem'in Melis'i harcama olasılığı oldukça yülsek. Çünkü zaten onu sevmiyor. Olsa da olur olmasada.. Peki Güneşi Beklerken 28. son bölümde başka neler yaşanacak ? 

GÜNEŞİ BEKLERKEN YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?
Ekranların sevilen dizisi Güneşi Beklerken 28. bölüm 5 Ocak pazar akşamı yayınlacak. Güneşi Beklerken 28. son bölüm ile yine izleyenlerinden tam not aldı. Güneşi Beklerken 28. son bölümde Kerem, Zeynep’e yaşattıklarının hesabını sormak üzere, hiç beklemediği bir anda Aksel’in karşısına çıkıyor ve ikili kozlarını paylaşıyor. Peki Güneşi Beklerken 28. son bölümde başka neler yaşandı? İşte Güneşi Beklerken 28. bölüm tamamı burada...

GÜNEŞİ BEKLERKEN YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?
Fenomen dizi yepyeni bölümü izle 5 Ocak Pazar günü Kanal D ekranlarınad olacak..  Zeynep iyiden iyiye Barış'tan soğudu.. Kerem için bir umut doğdu çünkü Zeynep her an Barış'ı  kapının önüne koyabilir!.. Güneşi Beklerken 28.Bölüm 1. FRAGMANI İZLE ve Güneşi Beklerken 28.Bölüm 2. fragmanı izle hd olarak videosu burada. 


YORUMLAR