Güneşi Beklerken 27.bölüm izle Kanal D - 5 Ocak

Güneşi Beklerken bu hafta yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Güneşi Beklerken 27.bölüm izlemek için tıklayınız. Güneşi Beklerken son bölümü sitemizden izleyebilirsiniz.

 Güneşi Beklerken izle, Güneşi Beklerken son bölüm izle, Güneşi Beklerken tek parça izle, Güneşi Beklerken hd izle, Güneşi Beklerken full hd izle, Güneşi Beklerken 27.bölüm izle, Güneşi Beklerken 27.bölüm online izle, Güneşi Beklerken yeni bölüm izle, Güneşi Beklerken 27.bölüm hd izle, Güneşi Beklerken 27.bölüm canlı izle, Güneşi Beklerken 27.bölüm kanal d izle, Güneşi Beklerken 27.bölüm online izle, Güneşi Beklerken 27.bölüm 720 p izle, Güneşi Beklerken 27.bölüm 1080p izle, Güneşi Beklerken 27.bölüm tek part izle, Güneşi Beklerken 27.bölüm tek parça izle, Güneşi Beklerken 27.bölün takılmadan izle, Güneşi Beklerken seyret, Güneşi Beklerken 27.bölüm seyret, Güneşi Beklerken 05 Ocak izle, Güneşi Beklerken 27.bölüm 5 ocak hd izle, Güneşi Beklerken canlı yayın, Güneşi Beklerken kanal d izle


Güneşi Beklerken haftası geldi çattı.. İzleyenleri ekran başına kilitleyen dizi Güneşi Beklerken 27.bölüm izle de bu hafta neler olacak? Güneşi Beklerken yeni bölüm izle de Kerem ile Zeynep arasında neler yaşanacak? Kötü niyetlerini yaptığı planlarla ortaya koyan Aksel, bu akşam hazırladığı hangi oyunla Kerem ile Zeyep’in üzerine gidecek?

GÜNEŞİ BEKLERKEN İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.


İŞTE GÜNEŞİ BEKLERKEN 27.BÖLÜM FRAGMANI

Güneşi Beklerken’in bu akşam yayınlanacak olan bölümünde Aksel, Zeynep’e Melis’e itirafta bulunması için baskı uyguluyor. Ancak Zeynep Aksel’in bu isteğini kabul etmliyor. Ancak Aksel, Zeynep’in Melis’e itirafta bulunmasını kafasına koyuyor. Bunun için elindeki kozları Zeynep’in önüne koyarak onu tehdit ediyor ve Zeynep’i köşeye sıkıştırıyor. Bu akşam yayınlanacak olan bölüm’de Zeynep’in Melis’e itirafta bulunup bulunmayacağı merak konusu haline geldi. Güneşi Beklerken 27.bölüm izle ’de Zeynep Melis’e itirafta bulunacak mı?
Yeni yıla Kerem ile birlikte giren Zeynep, duygularını gizlemeden Kerem’le birliktedir. Ancak ikilinin arasına eski bir aşk girmeye çalışıyor. Aklı Kerem’de kalan Melis, Kerem’in mekanına gidiyor. Kerem, Melis ve Zeynep üçlüsü arasında neler yaşanacak? Güneşi Beklerken son bölüm’de bu üçgen arasında ki aşk nasıl şekillenecek?


YORUMLAR