Güneşi Beklerken 27. son bölüm izle - 5 Ocak Pazar

Güneşi Beklerken izle, Güneşi Beklerken yeni bölümüyle 5 Ocak Pazar akşamı saat 20.00′de ekranlara geliyor.

 Cihan Hoca'nın daha önce buluştuğu ama kim olduğu gösterilmeyen Güneş karakteri ile, bu bölümde ise Jale Hoca buluşuyor. Peki bu Güneş karakteri kim, diziye ismini veren O mu, neden herkes gizli gizli onunla buluşuyor, yoksa Cihan Hoca ile Jale hoca delirdi de hayali bir arkadaş mı edindiler? Bunların hepsinin cevabı önümüzdeki bölümlerde. 

GÜNEŞİ BEKLERKEN 27. BÖLÜM - TIKLA İZLE

Kerem ve Zeynep'in sürpriz bir şekilde öpüşmesiyle biten ve Zeyker fanatiklerini mutluluğa boğan Güneşi Beklerken'in 27. bölüm bütün fragmanları yayınlandı. Yeni bölüm yarın geliyor. Zeynep ile Kerem'in başbaşa romantik anlar yaşadıkları ve çok mutlu oldukları fragmanlardan anlaşılacağı o ki, romantik ikili buz gibi havada sahil kenarında aşk tazeleyecekler.  Hatta üstlerine bir de kar yağacak!..

MODERN KÖTÜ ADAM AKSEL

Güneşi Beklerken yeni bölümde Zeynep ve Kerem'in hayalleri gerçeğe dönüşecek gibi görünüyor,tabi Aksel faktörünü saymassak.. Daha kendi kız kardeşine söz geçiremeyen Aksel Kerem ile başetmeye çalışıyor ama bu gidişle havasını alacak. Çünkü kimse Kerem Sayer'e bulaşamaz.. Bulaşırsa da cezasını çeker!

Ayrıca yeni bölümde Cihan Hoca hazır Melis ile Zeynep birbirlerine yakınlaşmışken onlara gerçeği söylemeyi planlıyor. Demet ise arkadaşından evlenme teklifi alıyor.

Güneşi Beklerken 27. bölüm 3. fragmanı HD izle - 5 Ocak Pazar

KEREM AKSEL'İ TEHDİT EDİYOR, AKSEL DE KEREM'İ

2. Fragmanda da gözüktüğü üzere Aksel, Kerem'in onu tehdit etmesini kendisine yediremez ve karşı atağa geçmek için kolları sıvar. Zeynep'i, Melis'e bütün gerçekleri anlatması için iki arada bir derede bırakır. Zeynep şimdi ne yapcak, bütün gerçekleri Melis'e anlatırsa, çiçeği burnunda kankalar tekrar birbirlerine düşman mı olacak?


27. bölüm 1. fragmanı:

27. yeni bölüm 2. fragmanı 5 Ocak Pazar

 GÜNEŞİ BEKLERKEN 26. BÖLÜM İÇİN TIKLAYINIZ

 

Güneşi Beklerkenin ilk 3 bölümü:

Güneşi Beklerken 3.Bölüm 

 Güneşi Beklerken 2.Bölüm

 Güneşi Beklerken 1.Bölüm

İlgili Video Galeriler:

Güneşi Beklerken--Kerem, Zeynep öpüşmesi ve devamında çalan şarkı

 Başarılı bir sezon geçiren dizi bakalım bu seneyi zirvede kapatabilecek mi?..  Daha ilk bölümlerden beri kendi kitlesini ve hayranlarını yaratmayı başaran Kore uyarlaması Güneşi Beklerken kadrosunda hem tanınmamış genç yetenekleri (Hande Doğandemir) ve deneyimli oyuncuları (Emre Kınay) bulunduruyor. Zeyker hayranları yaz tatilinde de dizinin tekrar bölümlerinin yayınlanmasını istiyorlar.

 Dizide klişe sahneler de yok değil. Zengin oğlan, fakir kız, teması oldukça çok kullanılmakta, öyle ki Can ve Yağmur, Zeynep ve Kerem. Bildiğimiz gibi, Yağmur'un annesi okulda hademelik yapmakta ve İstanbul'da bir gecekondu mahallesinde yaşamakta. Annesinden utanan Yağmur bunu en başından beri gizler lâkin bir gün Kerem bunu öğrenir ve onun alehinde kullanmak ister. Yağmur buna daha fazla dayanamaz ve Kerem'i bıçaklamak isterken yanlışlıkla Barış'ı bıçaklar. Sakarlığın böylesi!!..
 
Güneşi Beklerken fanatikleri artık gözlerini Kanal D'ye dikmiş ve pazarı beklemekteler.
 Kanal D canlı izle
 
 
 

 

“Güneşi Beklerken” dizisiyle yıldızı parlayan Kerem Bursin, sevgilisiyle ilk kez Nişantaşı’ndaki Koridor Bar’da görüntülenmiş, ilişkisiyle ilgili soruları yanıtsız bırakmıştı. Kerem'in yanındaki kız kim.

Genç kızın kim olduğu ortaya çıktı. Bursin’in bir süredir görüştüğü esmer güzel, Maritsa.co isimli blog’uyla sosyal medyada dikkat çeken, kısa sürede moda dergilerinin de gözdesi haline gelen 24 yaşındaki Meriç Küçük.

MERİÇ KÜÇÜK KİM?

Meriç Küçük (23) moda dergilerinin ve moda severlerin yeni gözdesi. Maritsa.co isimli blogunda hem moda yorumları yapıyor hem de kendisini fotoğraflıyor.

Güneşi Beklerken dizisiyle hayatımıza giren ve pek çok genç kızın rüyalarını süsleyen Kerem Bursin esmer bir güzelle yakalandı. Güneşi Beklerken dizisinde serseri bir zengin çocuğu canlandıran Kerem Bursin gönlünün sultanını bulmuş gibi. Nişantaşın'da Koridor Bar'da arkadaşları ve sevgilisi ile eğlenen oyuncu eğlence çıkışında kameraları görünce neye uğradığını şaşırdı.
Güneşi Beklerken'in yakışıklı oyuncusu Kerem'in yeni sevgilisi...
Amerika'da da oyunculuk yapan Bürsin, mekanda sevgilisi ile hareketli şarkılarda dans ederken, yaptığı figürler ile bütün marifetlerini sergilerken tüm dikkatleri de üzerine topladı. Mekan çıkışı son anda gazetecileri fark eden Bürsin, sevgilisinin yanından uzaklaşmasına rağmen aynı karede görüntülenmekten kaçamadı. Bürsin'in sevgilisi hızlıca yanlarında bulunan beyefendinin koluna girerek hedef şaşırtmaya çalıştı.

KEREM BURSİN'DEN AŞKA DAİR HERŞEY

Güneşi Beklerken dizisinin yakışıklı oyuncusu Kerem Bursin Elle dergisine röportaj verdi. Kısa zamanda genç kızların hayranlığını kazanan Kerem Bursin verdiği röportajda özel hayatına dair pek çok konuda açıklama yaptı.

İstanbul'da aşık olmak istiyorum diyen Kerem Bursin umarız aradığı aşkı İstanbul'da bulur. Babasının işleri yüzünden uzun süre Amerika ve Teksas'da yaşamak zorunda kalan Kerem Bursin tam bir İstanbul aşığı çıktı.

Üniversite ve oyunculuk eğitimini Amerika'da alan Kerem Bursin verdiği röportajda özel hayatına dair hiç bilinmeyenleri paylaştı... İşte o röportaj..

2000’de Amerika’ya taşınmışsınız, lise ve üniversiteyi orada okumuşsunuz. Amerika’ya neden gitmiştiniz?
- Babamın işleri yüzünden birçok ülke gezdikten sonra Teksas’a taşındık.
Oyunculuğa orada mı başladınız?
- Evet, lisede başladım. Son sene bir tiyatro yarışması yapıldı...
Ve siz kazandınız...
- Öyle oldu. Böylece lisedeki son yılımda oyunculuk nedir, ne değildir, öğrenmeye ve araştırmaya başladım.Ve oyunculuğu sevdim.
Sevdiniz ve sonra?
- Üniversitede oyunculuk eğitimi almaya karar verdim.Aileniz bunu duyunca şaşırdı mı?
- Yok, şaşırmadılar çünkü oyunculukla ciddi ciddi ilgilendiğimi görüyorlardı. Ama gerçekçiydiler. Özellikle babam çok tedirgindi.
* Neden?
- Para kazanamazsam diye. Tamam, “ben bu işi seviyorum, yapacağım” diye tutturuyorsun; ama para kazanmak da önemli.
Peki anneniz?
- O sessiz destekçiydi. Babam “Emin misin oğlum?” derken, annem en uygun üniversite nerede diye araştırmış; onun sayesinde Boston’daki Emerson College’a gittim.

Üniversiteye başlayınca ne oldu?
- Benim için çok iyi oldu, çünkü orası sadece oyunculuk değil; pazarlama eğitimi de veriyordu. Sinema sektörünü endüstri olarak ele alıp ilgili her şeyi öğretiyordu. Zaten annem de bana “Bak marketing okuyacaksın ama bu üniversitede oyunculuk da var” dedi. Kendim okul arasam bu kadar iyi bir seçim yapamazdım.
Oyunculuğa neden Amerika’da devam etmediniz?
- Her yaz tatili anneannemlere yani buradaki ailemin yanına geliyordum. Benim için burada her yıl geçirdiğim o üç aylık tatil dönemleri bambaşkaydı. En ben, en özgür olduğum anlardı. Türkiye’de bulunmak, bu kültürü yaşamak, ailemle vakit geçirmek, yazlıkta olmak, Türk arkadaşlarımla takılmak... Bana çok şey kattı. Ben de zaten Türk’üm, burada iyi hissediyorum.

HOLLYWOOD’DAKİ TÜRK OLMAK
Los Angeles’ta iyi hissetmiyor muydunuz?
- Los Angeles’ta da çok mutluydum. Ancak diyelim ki “audition”a (oyuncu seçimine) gidiyorum. Amerikalı gibi konuşuyorum; ama “Ben Kerem Bürsin” diyorum, herkes şaşırıyor. Türk olmama da şaşırıyorlar. Yanlış anlaşılmasın, Türk olmam onlara farklı ve cazip de geliyor. Ama ilk soruları “Peki Türkiye’de hangi projelerde rol aldın?” oluyordu. Yok diyorum, ben burada okudum, yaşadım... O anda sihir bozuluyor, yani ilgileri azalıyor. Çünkü Los Angeles’ta o kadar çok oyuncu var ki; hepsi yetenekli, hepsi yakışıklı. Hep farklılık arıyorlar. Yoksa benim de en büyük hayalimdi Hollywood’daki Türk oyuncu olmak.
Bu hayalden vaz mı geçtiniz?
- Yok, asla. O anki duygularımdan bahsettiğim için geçmiş zaman kullandım...
Türkiye’ye gelişiniz nasıl oldu? “Güneşi Beklerken” teklifi nasıl geldi?
- Geçen sene kuzenimin düğünü için buradaydım. Herkes “Burada kal, endüstrisi gelişiyor, burada oyunculuk yaparsın” gibi şeyler söylüyordu...
Düşündünüz mü?
- Düşündüm ama çok da ciddiye almadım. Ve Gaye Sökmen’le tanıştım. Onunla konuşunca kalmaya karar verdim. O beni çok iyi anladı... Türkiye’de kalmam başka açıdan da çok güzel. Her yıl yaz tatillerinde Türkiye’ye geldim ama burada hiç yaşamadım. Bu, çok büyük bir fırsat. Biraz da oradaki ortamdan, sürekli “Güzel bir haber gelecek mi?” düşüncelerinden uzaklaşmak istedim. Türkiye’de kalınca en kötü ne olabilir ki? Kendi kendime “Başarısız olursam Yeni Zelanda’ya kaçarım, oradaki çocuklara oyunculuk dersi veririm” dedim.NEYSE Kİ İŞİM YAKIŞIKLI OLMAK DEĞİL
İstanbul’a alıştınız mı?
- İstanbul’a bayılıyorum. Her yönüyle çok güzel. İstanbul’u ziyaret etmek başka, yaşamak bambaşka. Burada kalarak ülkem hakkında çok şey öğrendim.
Oyuncu için çok yakışıklı olmak avantaj mı?
- Ben çok yakışıklı değilim. Neyse ki, işim yakışıklı olmak değil. İşim oyuncu olmak.
Kadınları da konuşalım... Nasıl kadınları beğeniyorsunuz?
- Ayakları üzerinde duran kadın, bana çekici geliyor. Çünkü biliyorsun ki o sana muhtaç değil. Özgüven de önemli. Ukalalıkla karıştırılan özgüvenden bahsetmiyorum ama... Kadının esprili olması da güzel. Kadınlar, çok değişik, çok şey yaşayan değerli varlıklar. Böyle bir dünyada kadın olarak başarılı ve güçlü olmak kolay değil.

KIRILAN KALBİMİ MÜZİK TEDAVİ ETTİ
Flört etmeyi sever misiniz?
- Bir kadını rahatsız etmek istemem, yani rahatsız etmekten çekinirim. Tabii ki flört yani böyle şeyler o anki akışa bağlı. Centilmenim demek istemiyorum; ama ilişkilerde uyulması gereken bazı kodlar var. Günümüzde maalesef bazı şeyler pek kalmamış. O manada biraz klasik bir insanım.
Hiç kalbiniz kırıldı mı?
- Tabii ki. Lisedeyken kalbim çok fena kırılmıştı. Beni müzik tedavi etti.

AŞK KARİYERİMİ OLUMSUZ ETKİLEMEZ
Çok aşık olup da evlenmeyi isteseniz, kendinizi “önce kariyerim” diye frenler misiniz?
- Oyunculuk benim için çok önemli. Aşık olacağım insan bunu anlar ki, eminim ona bunun için aşık olacağım. Aşkın, kariyerimi
olumsuz etkileyeceğine inanmıyorum.

İSTANBUL VE TEKSAS KIYASLANAMAZ
Türkiye’de hiç aşık oldunuz mu?
- Hayır, hiç aşık olmadım.
Olmak ister miydiniz?
- İstanbul’da aşık olmayı çok isterim. Burası o kadar romantik bir şehir ki... Teksas’ta aşık oldum; ama orada sadece belirli şeyler yapabiliyorsun, gittiğin yerler de belli. Burada aşık olmak çok daha güzeldir. Bir sevgiliyle gidecek o kadar çok yer var ki, say say bitmez. İstanbul’a ilk taşındığımda en sevdiğim şey, sabah dörtte sokağa çıkıp yürümekti. O sessizlik, sokakların enerjisi, her yerde tarihi görüyor ve hissediyorsun. Bir kızın elini tutup da bu sokaklarda yürümek ne keyifli olur. Bir de Teksas’a bak... Kıyaslanamaz.

Kerem Bursin Güneşi Beklerken Dizisinden Ayrılıyor Mu? İşte Detaylar..
Gençlik dizilerinin en çok izlendiği dönemlerden birinde yeni ve tanınmamış oyuncu kadrosuyla ekranlara gelen Güneşi Beklerken dizisinin başrol oyuncularından Kerem Bursin hakkında inanılmaz bir iddia ortaya atıldı. Kerem Bursin hayranlarının büyük bir merakla bu iddianın gerçeği yansıtıp yansıtmadığını merak etmesi de gelen bilgiler arasında yer alıyor.

GÜNEŞİ BEKLERKEN AYRILIK
Güneşi Beklerken dizisinin sevilen oyuncusu Kerem, diziden ayrılacağı yönünde ortaya atılan iddialara ne cevap verecek merakla bekleniyor. Son dönemlerde hem oyunculuğu hem de efendiliği ile kısa sürede büyük bir hayran kitlesine sahip olan Kerem Bursin diziden ayrılacak mı? Dizinin yapımcısı ile arasında sorun yaşadığından dolayı ayrılmak istediği söylentiler arasında yer alıyor.

İNANILMAZ İDDİA
Kerem Bursin'in dizinin yapımcısı ile belirli bir konu üzerinde anlaşamaması üzerine diziden ayrılacak mı? Dizinin yapımcısı ile anlaşamadığı doğru mu? Son günlerde eski rolüne geri dönen ve rolüne bağlı olarak şımarık çocuğu oynamaya devam eden Kerem'in bu rol hakkındaki düşünceleri neler? Şuan için bu konularda açıklama yapılmamasıyla beraber oyuncunun dizideki yeri sabit kalacak gibi görünüyor.

BAŞROL BAŞARISI
Daha önce birçok yabancı filmde rol almış ve ünlü yapımcılar ile çalışmış olan Kerem Bursin ilk kez bir Türk dizisinde yer alıyor. Kerem Bursin'in dizi hakkında yaptığı röportajdan bulunduğu ortamın iyi olduğu anlaşılıyor. Yurtdışında önemli projelerde yer alan Kerem Bursin dizideki rolünü devam ettirecek mi? Önümüzdeki günlerde Kerem Bursin'in konu hakkında açıklama yapması bekleniyor.


YORUMLAR