Güneşi Beklerken 26. bölüm YAYINLANDI MI

Güneşi Beklerken 26. bölüm ve Güneşi Beklerken 26. bölüm yayınlandığında KANAL D ile birlikte aynı anda gazetea24.com'dan da izleyebileceksiniz.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 26. BÖLÜM YAYIN TARİHİ: 22 aralık 2013 pazar Kanal D - Güneşi Beklerken 26. Bölüm  İzle 22 Aralık 2013 Kanal D - Güneşi Beklerken izle youtube - Güneşi beklerken 26. bölüm izle. Güneşi Beklerken 26. bölüm 1. 2 fragmanı ve özeti 22 Aralık 2013 izle ! - Dizi 

GÜNEŞİ BEKLERKEN 26. BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?
kanal D'nin efsane gençlik dizisi Güneşi Bekelrken 26. Bölüm 22 aralık 2013 Pazar Günü yayınlanacak. Güneşi Beklerken 26. bölüm fragmanı ve Güneşi Beklerken 26. bölümü yayınlandığında KANAL D ile birlikte aynı anda gazetea24.com dan da  izleyebileceksiniz. Kerem kırk yılın başı aşık oldu. Babasıyla arası kötü olan Kerem bu sayde içini babasına döküyor. Zeynep'e olan aşkı içini kemiriyor ve bunun önüne geçemiyor. Eee kolay değil, daha 21yaşında olan ve ilk defa aşık olan bir lise öğrencisi o.

Güneşi Beklerkende bakalım bu hafta neler olacak, güneşi beklerken'in son bölümünü buradan seyredebilirsiniz. Güneşi Beklerken 22. bölümü haberin devamında. Güneşi Beklerken 26. bölüm 1. ve 2. fragmanı izle yayınlandı. Tüm fragmanlar haberein devamında.  

 GÜNEŞİ BEKLERKEN 26. BÖLÜM İÇİN TIKLAYINIZ

GÜNEŞİ BEKLERKEN 26. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI? İZLE
Ekranların sevilen dizisi Güneşi Beklerken geçen hafta 23. son bölüm ile ekranlara geldi. Güneşi Beklerken 26. son bölümü ile 22 Aralık 2013 pazar günü sevenlerini ekranlara kilitlemeye hazırlanıyor. Güneşi Beklerken 26. son bölümde, dizinin kötü adamı Aksel, Kerem'e sarıyor. Onu köşeye sıkıştırmayı başarıyor. Kötü adam Aksel, Kerem'e  ona en iyi arkadaşlarından birini harcamasını söyler. Kurban ya Melis, ya Barış ya da Zeynep oalcaktır. Şu anki duruma bakılırsa, Kerem'in Melis'i harcama olasılığı oldukça yülsek. Çünkü zaten onu sevmiyor. Olsa da olur olmasada.. Peki Güneşi Beklerken 26. son bölümde başka neler yaşanacak ? 

GÜNEŞİ BEKLERKEN YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?
Ekranların sevilen dizisi Güneşi Beklerken 26. bölüm 22 Aralık pazar akşamı yayınlacak. Güneşi Beklerken 26. son bölüm ile yine izleyenlerinden tam not aldı. Güneşi Beklerken 26. son bölümde Kerem, Zeynep’e yaşattıklarının hesabını sormak üzere, hiç beklemediği bir anda Aksel’in karşısına çıkıyor ve ikili kozlarını paylaşıyor. Peki Güneşi Beklerken 26. son bölümde başka neler yaşandı? İşte Güneşi Beklerken 26. bölüm tamamı burada...

GÜNEŞİ BEKLERKEN YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?
Fenomen dizi yepyeni bölümü izle 22 Aralık Pazar günü Kanal D ekranlarınad olacak..  Zeynep iyiden iyiye Barış'tan soğudu.. Kerem için bir umut doğdu çünkü Zeynep her an Barış'ı  kapının önüne koyabilir!.. Güneşi Beklerken 26.Bölüm 1. FRAGMANI İZLE ve Güneşi Beklerken 26.Bölüm 2. fragmanı izle hd olarak videosu burada. 


YORUMLAR