Güneşi Beklerken 26.bölüm fragmanı YAYINLANDI MI

Güneşi Beklerken 26. bölüm fragmanı ve Güneşi Beklerken 26. bölüm fragmanı yayınlandığında KANAL D ile birlikte aynı anda gazetea24.com dan da izleyebileceksiniz.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 26. BÖLÜM FRAGMANI YAYIN TARİHİ: 15 aralık 2013 pazar Kanal D - Güneşi Beklerken 26. Bölüm fragmanı Fragmanı İzle 15 Aralık 2013 Kanal D - Güneşi Beklerken izle youtube - Güneşi beklerken 26. bölüm fragmanı fragmanı izle. Güneşi Beklerken 26. bölüm fragmanı 1. 2 fragmanı ve özeti 15 Aralık 2013 izle ! - Dizi 

GÜNEŞİ BEKLERKEN 26. BÖLÜM FRAGMANI NE ZAMAN YAYINLANACAK?
kanal D'nin efsane gençlik dizisi Güneşi Bekelrken 26. Bölüm fragmanı 15 aralık 2013 Pazar Günü yayınlanacak. Güneşi Beklerken 26. bölüm fragmanı fragmanı ve Güneşi Beklerken 26. bölüm fragmanıü yayınlandığında KANAL D ile birlikte aynı anda gazetea26.com dan da  izleyebileceksiniz. Kerem kırk yılın başı aşık oldu. Babasıyla arası kötü olan Kerem bu sayde içini babasına döküyor. Zeynep'e olan aşkı içini kemiriyor ve bunun önüne geçemiyor. Eee kolay değil, daha 21yaşında olan ve ilk defa aşık olan bir lise öğrencisi o.

Güneşi Beklerkende bakalım bu hafta neler olacak, güneşi beklerken'in son bölüm fragmanıünü buradan seyredebilirsiniz. Güneşi Beklerken 22. bölüm fragmanıü haberin devamında. Güneşi Beklerken 26. bölüm fragmanı 1. ve 2. fragmanı izle yayınlandı. Tüm fragmanlar haberein devamında.  

 GÜNEŞİ BEKLERKEN 26. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

GÜNEŞİ BEKLERKEN 26. BÖLÜM FRAGMANI FRAGMANI YAYINLANDI MI? İZLE
Ekranların sevilen dizisi Güneşi Beklerken geçen hafta 23. son bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Güneşi Beklerken 26. son bölüm fragmanıü ile  15 Aralık 2013 pazar günü sevenlerini ekranlara kilitlemeye hazırlanıyor. Güneşi Beklerken 26. son bölüm fragmanıde, dizinin kötü adamı Aksel, Kerem'e sarıyor. Onu köşeye sıkıştırmayı başarıyor. Kötü adam Aksel, Kerem'e  ona en iyi arkadaşlarından birini harcamasını söyler. Kurban ya Melis, ya Barış ya da Zeynep oalcaktır. Şu anki duruma bakılırsa, Kerem'in Melis'i harcama olasılığı oldukça yülsek. Çünkü zaten onu sevmiyor. Olsa da olur olmasada.. Peki Güneşi Beklerken 26. son bölüm fragmanıde başka neler yaşanacak ? 

GÜNEŞİ BEKLERKEN YENİ BÖLÜM FRAGMANI FRAGMANI YAYINLANDI MI?
Ekranların sevilen dizisi Güneşi Beklerken 26. bölüm fragmanı 15 Aralık pazar akşamı yayınlacak. Güneşi Beklerken 26. son bölüm fragmanı ile yine izleyenlerinden tam not aldı. Güneşi Beklerken 26. son bölüm fragmanıde Kerem, Zeynep’e yaşattıklarının hesabını sormak üzere, hiç beklemediği bir anda Aksel’in karşısına çıkıyor ve ikili kozlarını paylaşıyor. Peki Güneşi Beklerken 26. son bölüm fragmanıde başka neler yaşandı? İşte Güneşi Beklerken 26. bölüm fragmanı tamamı burada...

GÜNEŞİ BEKLERKEN YENİ BÖLÜM FRAGMANI NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Fenomen dizi yepyeni bölüm fragmanıü izle 15 Aralık Pazar günü Kanal D ekranlarınad olacak..  Zeynep iyiden iyiye Barış'tan soğudu.. Kerem için bir umut doğdu çünkü Zeynep her an Barış'ı  kapının önüne koyabilir!.. Güneşi Beklerken 26.Bölüm fragmanı 1. FRAGMANI İZLE ve Güneşi Beklerken 26.Bölüm fragmanı 2. fragmanı izle hd olarak videosu burada. 


YORUMLAR