Güneşi Beklerken 25. Bölüm canlı izle, Güneşi Beklerken dizisi, HD izle, seyret, Güneşi Beklerken online izle-22 Aralık Pazar

Kanal D - 25. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sizler için burada olacak. Güneşi Beklerken dizisinin son bölümünde neler olacak. Kamera arkası fotoğrafları

Güneşi Beklerken 24. bölüm, Güneşi Beklerken 25. bölüm fragmanı izle, Güneşi Beklerken 25. bölüm full hd izle, Güneşi Beklerken 25. bölüm tamamını seyret, Güneşi Beklerken son bölüm izle, kanal d dizi izle, Güneşi Beklerken yeni bölüm izle, Güneşi Beklerken 25. son bölüm izle, Güneşi Beklerken 25.full tek parça izle, Güneşi Beklerken 25. son bölüm izle, Güneşi Beklerken 25. yeni bölüm izle... Güneşi Beklerken Yeni Son Bölüm İzle Tek Parça Full HD kanal d izle.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 24. BÖLÜM İZLE YAYIN TARİHİ: 22 aralık 2013 pazar Kanal D - Güneşi Beklerken 24. Bölüm Fragmanı İzle 22 Aralık 2013 Kanal D - Güneşi Beklerken izle youtube - Güneşi beklerken 25. bölüm fragmanı izle. Güneşi Beklerken 25. bölüm 1. 2 fragmanı ve özeti 22 Aralık 2013 izle ! - Dizi Güneşi Beklerken 24.bölüm fragmanı ve Güneşi Beklerken 25. bölüm YAYINLANDI İZLE KANAL D ile birlikte aynı anda gazetea24.com'da.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 25. BÖLÜM NE ZAMAN?
kanal D'nin efsane gençlik dizisi Güneşi Bekelrken 25. Bölüm 22 aralık 2013 Pazar Günü yayınlanacak. Güneşi Beklerken 25. bölüm fragmanı ve Güneşi Beklerken 25. bölümü yayınlandığında KANAL D ile birlikte aynı anda gazetea24.com dan da  izleyebileceksiniz. Kerem kırk yılın başı aşık oldu. Babasıyla arası kötü olan Kerem bu sayde içini babasına döküyor. Zeynep'e olan aşkı içini kemiriyor ve bunun önüne geçemiyor. Eee kolay değil, daha 21 yaşında olan ve ilk defa aşık olan bir lise öğrencisi o.

Güneşi Beklerkende bakalım bu hafta neler olacak, güneşi beklerken'in son bölümünü buradan seyredebilirsiniz. Güneşi Beklerken 22. bölümü haberin devamında. Güneşi Beklerken 25. bölüm 1. ve 2. fragmanı izle yayınlandı. Tüm fragmanlar haberein devamında.  

 GÜNEŞİ BEKLERKEN 24. BÖLÜM İÇİN TIKLAYINIZ

GÜNEŞİ BEKLERKEN 25. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI? İZLE
Ekranların sevilen dizisi Güneşi Beklerken geçen hafta 25. son bölüm ile ekranlara geldi. Güneşi Beklerken 25. son bölümü ile  22 Aralık 2013 pazar günü sevenlerini ekranlara kilitlemeye hazırlanıyor. Güneşi Beklerken 24. son bölümde, dizinin kötü adamı Aksel, Kerem'e sarıyor. Onu köşeye sıkıştırmayı başarıyor. Kötü adam Aksel, Kerem'e  ona en iyi arkadaşlarından birini harcamasını söyler. Kurban ya Melis, ya Barış ya da Zeynep oalcaktır. Şu anki duruma bakılırsa, Kerem'in Melis'i harcama olasılığı oldukça yülsek. Çünkü zaten onu sevmiyor. Olsa da olur olmasada.. Peki Güneşi Beklerken 24. son bölümde başka neler yaşanacak ? 

GÜNEŞİ BEKLERKEN YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?
Ekranların sevilen dizisi Güneşi Beklerken 25. bölüm 22 Aralık pazar akşamı yayınlacak. Güneşi Beklerken 24. son bölüm ile yine izleyenlerinden tam not aldı. Güneşi Beklerken 24. son bölümde Kerem, Zeynep’e yaşattıklarının hesabını sormak üzere, hiç beklemediği bir anda Aksel’in karşısına çıkıyor ve ikili kozlarını paylaşıyor. Peki Güneşi Beklerken 24. son bölümde başka neler yaşandı? İşte Güneşi Beklerken 25. bölüm tamamı burada...

GÜNEŞİ BEKLERKEN YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Güneşi Beklerken 25. Bölüm'de, Tayfun’un sızmadan önce Zeynep hakkında söyledikleri, Cihan’ın tekrar kafasının karışmasına neden olur. Hastanedeki arkadaşını arayarak DNA sonucunu görmek istediğini söyler.

Güneşi Beklerken 25. Bölüm'de, Zeynep ile Barış’ın arası ise, Begüm nedeniyle fena açılmıştır. Barış kendini affettirmek için uğraşırken Zeynep, çok daha zor bir gerçeği kabul etmek zorunda kalır, Barış’a aşık değildir. Zeynep’e sürpriz yapıp onun gönlünü almaya çalışan Barış, hediye seçimi için Kerem’den yardım ister. Herkes Zeynep’i Barış konusunda teselli edip, erkek arkadaşını affetmesi konusunda akıl verirken, o ayrılmaya karar verir. Ancak karşısına geçip söylemek, karar vermek kadar kolay değildir.

Güneşi Beklerken 25. Bölüm'de, Aksel gibi Begüm’ün de Barış ve Zeynep’in hayatından kolay kolay çıkmaya niyeti yoktur. Zeynep ve Begüm aynı yarışta koşacaklardır. Fakat Begüm’ün karşısında çok daha farklı bir Zeynep vardır.

Güneşi Beklerken 25. Bölüm'de, Behice anneanneye giden Kerem ve Barış’ı orada davetsiz bir misafirle karşılaşırlar. Bu isim Aksel’den başkası değildir. Aksel ertesi gün gece yarısı 12’ye kadar Kerem’e süre tanır. O zamana kadar üçünden birini seçip, herkese rezil etmezse, sevdiği tüm kişileri teker teker kaybedeceğini söyler. Köşeye sıkışan Kerem, herkesin davetli olduğu bir kareoke partisi düzenlemek zorunda kalır. Peki Barış’ı mı? Zeynep’i mi? Melis’i mi seçecektir? O gece herkesin gözünden rezil olacak isim hangisidir?

Güneşi Beklerken 25. Bölüm'de, Kerem’in seçtiği hediyeyi, Zeynep çok beğenir. Barış da yavaşta olsa aralarının düzelmekte olduğunu düşünür. Ancak Barış’ın hediyesini Kerem seçtiğini anlayan Zeynep kesin kararını vermiştir. Barış’tan ayrılacaktır.

Cihan, sonunda Zeynep’in babası olduğunu öğrenecek midir?
Eğer öğrenirse Demet’in buna tepkisi ne olacaktır?
Kerem, sonunda aşık olduğunu Zeynep’e itiraf edebilecek mi?


YORUMLAR