Güneşi Beklerken 24. bölüm fragmanı (15 aralık) İZLE

KANAL D Güneşi Beklerken 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Güneşi Beklerken dizsinin son bölümü nefesleri kesti. Güneşi Beklerken son bölümde Kerem sonunda Zeynep'e aşkını itiraf etti

 Güneşi Beklerken 24. bölüm fragmanı izle burda olacak. Kanal D ekranlarının heyecanla takip edilen dizisi Güneşi Bekerken 24. bölüm fragmanı izle henüz çıkmadı. Güneşi Beklerken 24. bölüm fragmanı çıkar çıkmaz dizisinin hayranları için sitemize eklenecek.

Güneşi Beklerken son bölüm nefesleri kesti.

KEREM AŞKINI ZEYNEP'E İTİRAF ETTİ!

Zeynep ile Barış ayrıldılar. Zeynep'in birinci olduğu yarışın ardından, bunu Nişantaşı'nda bir karaoke barda  kutlamaya giden arkadaşlar, sırayla 'imalı' şarkılar söylediler. Hatta Barış, Zeynep'in gözlerine bakarak Emre Altuğ'dan gidecek yerim mi var'ı söyledi. Ama nafile çünkü 5 dakika sonra Zeynep, Barış'ı şutladı. Öte yandan Tam Kerem Jukebox'dan müzik seçerken yanına sarışın bir kız geldi ve ona yazılmaya başladı. Bu sahne karşısında kıskançlık krizine giren Melis tam Kerem'in yanına gidiyordu ki kendi kulaklarıyla Kerem'den şunu duydu: O sadece benim takıldığım bir kız.. Ve ağlaya ağlaya dışatı kaçtı!

ZEYNEP BARIŞ'I ŞUTLADI

Güneşi Beklerken dizisinin son bölümü Kanal D ekranlarında yayınlandı. Güneşi Beklerken dizisinin son bölümüne Kerem, sonunda Zeynep'e olan aşkını itiraf etti. Kerem önce babasına anlattı Zeynep'i nasıl sevdiğini. Yanıyorum dedi. Kerem'i hiç umursamayan babası bile Kerem'in Zeynep'e olan aşkı karşısında duygusal anlar yaşadı. Kerem Güneşi Beklerken dizisinin final sahnesinde ise Zeynep'e olan duygularını çok güzel bir şekilde açıkladı. Aksel'in isteği üzerine Melis'i herkesin içinde rezil eden Kerem, kendisinden hesap sormak için peşinden gelen Zeynep'e duygularını cebinde tuttuğu ve kendisinin çizdiği Zeynep'in yüzlerce resmi ile haykırdı. Kerem'in duygu dolu sözleri karşısında Zeynep'in ise gözleri doldu ve ağlamamak için kendisini zor tuttu.

KAMERA ARKASI FOTOĞRAFLARI:

Öte yandan Güneşi Beklerken dizisinde önemli gelişmeler yaşandı. Kerem, Zeynep'e duygularını açmadan önce, Zeynep, Barış'a ayrılmak istediğini söyledi. Barış, Zeynep'in bu kararı karşısında büyük bir şok yaşadı..

CİHAN HOCA ZEYNEP'İN KENDİ KIZI OLDUĞUNU ÖĞRENDİ

Güneşi Bekklerken dizisinin son bölümünde yaşanan diğer önemli bir gelişme ise Cihan Hoca'nın Zeynep'in kendi kızı oduğunu öğrenmiş oldu. Ama Cihan Hoca, bu durumu şimdilik Zeynep'e söylemedi. Zeynep ise katıldığı bir koşudan yine birinci olarak ayrıldı..

Güneşi Beklerken dizisinin 24. bölüm fragmanı izle çıkar çıkmaz burda olacak..

Güneşi Beklerken 24.Bölüm 1. FRAGMANI ve  İzle, Güneşi Beklerken 24.Bölüm 2. fragmanı hd olarak  izle.


YORUMLAR