Güneşi Beklerken 23. bölüm fragmanı izle - Güneşi Beklerken izle

Güneşi beklerken 22. bölüm izle Güneşi Beklerken 23. Bölüm fragmanları HD super kalite izle (Güneşi Beklerken Son Bölüm Fragmanları HD kalite)

Güneşi beklerken 22. bölüm izle Güneşi Beklerken 23. Bölüm fragmanları HD super kalite izle (Güneşi Beklerken Son Bölüm Fragmanları HD kalite)

Ekranların sevilen dizisi Güneşi Beklerken 22. son bölüm ile ekranlara geldi. Güneşi Beklerken 23. son bölümü ile sevenlerini ekranlara kilitledi. Güneşi Beklerken 23. son bölümde Kerem ile Aksel, kozlarını paylaşıyor. Peki Güneşi Beklerken 23. son bölümde başka neler yaşandı? İşte Güneşi Beklerkeni izlemek için aşağıdaki linki tıklayın.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 22.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Ekranların sevilen dizisi Güneşi Beklerken 23. bölüm 8 Aralık pazar akşamı yayınlandı. Güneşi Beklerken 23. son bölüm ile yine izleyenlerinden tam not aldı. Güneşi Beklerken 23. son bölümde Kerem, Zeynep’e yaşattıklarının hesabını sormak üzere, hiç beklemediği bir anda Aksel’in karşısına çıkıyor ve ikili kozlarını paylaşıyor. Peki Güneşi Beklerken 23. son bölümde başka neler yaşandı? İşte Güneşi Beklerken 23. bölüm tamamı burada...

GÜNEŞİ BEKLERKEN'DE SULAR DURULMUYOR

Zeynep artık BArıştan soğumuş durumda. Çünkü Barış Aksel ile basketbol maçında, iddiaya giren BArış, Zeynep'i maç sonrası tamamen kaybetmiştir. Hatta dizinin son bölümünde Zeynep onu Aksel'in kardeşiyle öpüşürken görmesine rağmen hiç birşey hissetmez.

GÜNEŞİ BEKLERKEN YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Fenomen dizi yepyeni bölümü izle 8 Aralık Pazar günü Kanal D ekranlarınad olacak.. 

Zeynep iyiden iyiye Barış'tan soğudu.. Kerem için bir umut doğdu çünkü Zeynep her an Barış'ı  kapının önüne koyabilir!..

Güneşi Beklerken 23.Bölüm 1. FRAGMANI ve  İzle, Güneşi Beklerken 23.Bölüm 2. fragmanı hd olarak  izle.

 Güneşi Beklerken 23.Bölüm 1. FRAGMANI VE 2. fragmanı İZLE

 Güneşi Beklerken 23. Bölüm Fragmanı izle 8 Aralık Pazar

Kerem burnundan kıl aldırmamaktadır ama bal gibi Zeynep'e aşıktır.  Barış ile Zeynep'in aralarının bozulması onun işine gelecektir.

Güneşi Beklerken yeni bölümü ile pazar 20.00'de Kanal D'de.. Sosyal medya salıyı beklerken diye lanse edilen dizi her hafta sevenleriyle buluşuyor. Güneşi Beklerken bütün bölümler full izle...  kanal d'nin yeni fenomen dizi Güneşi Beklerken gönülleri fethetmeye devam ediyor. İlk 3 bölümle kısa sürede kendini sevdiren ve uzun soluklu bir iş olacağının sinyallerini veren dizi fenomen olmaya aday durumda. 

İşte ben de bu yarışta varım hem çok güçlü bir şekilde diyerek gençlik dişzisi kulvarında bir çığır açan dizinin salı günü ekrana gelen bütün bölümleri. Şimdiden iyi seyirler.

Güneşi Beklerken Kamera Arkası Fotoğrafları:

 

Güneşi Beklerken 3.Bölüm İZLE

 Güneşi Beklerken 2.Bölüm İZLE

 Güneşi Beklerken 1.Bölüm İZLE

 GÜNEŞİ BEKLERKEN'İN YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Gençlik dizisi güneşi beklerkenin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmz sitemideki yerini alacaktır. 

GÜNEŞİ BEKLERKEN 22.BÖLÜM'DE NELER OLDU

Güneşi Beklerken yeni bölümde Aksel’in kızkardeşi Begüm de Barış’ın peşindedir. Abisi ile oynadığı basketbol maçında gördüğü Barış’ı bir türlü aklından çıkartamaz. Üstelik beklenmedik bir tesadüf Barış ile onu karşı karşıya getirir. Kendisini iddia malzemesi yapan Barış’a bir ders vermek isteyen Zeynep, hiç kimsenin ummadığı bir intikam planı yapar. Ancak sorunsuz işleyen planın sonuçları herkes için büyük sürprizdir. Aksel’i takip etmeyi bıraktığına herkesi inandıran Kerem ise, Zeynep’e yaşattıklarının hesabını sormak üzere, hiç beklemediği bir anda Aksel’in karşısına çıkar.

 ZEYNEP'İ KİM DAHA ÖNCE BULDU?

Konteyner içerisinde olan Zeynep gözlerini açtığında büyük bir panik yaşıyor. Sesini duyurabilmek için çaresizce bağıran Zeynep sesini kimseye duyuramıyor. Kerem ve Barış Zeynep ve arkadaşlarını bulmak için Aksel'in bilmecesini çözmeye çalışıyor. Ancak bilmeceyle uğraşmaktan sıkılan Kerem Zeynep'i kendi yöntemleriyle bulmaya devam ederken Barış bilmeceyi çözmeye devam ediyor. Güneşi Beklerken'in 23.bölümünde bakalım Zeynep'i bu akşam önce kim bulacak?

 


YORUMLAR