Güneşi Beklerken 23.Bölüm 8 Aralık 2013 | tek parça, son bölüm

Güneşi Beklerken yeni bölüm, Kerem, Zeynep'e aşkını itiraf ediyor!

KANALD CANLI YAYINI İZLE - GÜNEŞİ BEKLERKEN 23. BÖLÜM CANLI İZLE LİNKİ

Güneşi Beklerken 24. Bölüm Fragmanı İzle 15 Aralık 2013 Kanal D - Güneşi Beklerken izle youtube - Güneşi beklerken 24. bölüm fragmanı izleGüneşi Beklerken 24. bölüm 1. 2 fragmanı ve özeti 15 Aralık 2013 izle ! - Dizi Güneşi Beklerken son bölüm seyret tüm fragmanlar burada olacak ve hd olarak izlenecek. Güneşi beklerken, Güneşi Beklerken 24. bölüm 2. fragmanı izle , Güneşi Beklerken 24. bölüm 3. fragmanı izle , Güneşi Beklerken 24. bölüm Kanal D dizileri, okul dizileri, uyarlama diziler.

KEREM AŞKINI NİHAYET İTİRAF ETTİ

Kerem kırk yılın başı aşık oldu. Babasıyla arası kötü olan Kerem bu sayde içini babasına döküyor. Zeynep'e olan aşkı içini kemiriyor ve bunun önüne geçemiyor. Eee kolay değil, daha 21yaşında olan ve ilk defa aşık olan bir lise öğrencisi o.

Güneşi Beklerkende bakalım bu hafta neler olacak, güneşi beklerken'in son bölümünü buradan seyredebilirsiniz. Güneşi Beklerken 22. bölümü haberin devamında. Güneşi Beklerken 24. bölüm 1. ve 2. fragmanı izle yayınlandı. Tüm fragmanlar haberein devamında.  

 GÜNEŞİ BEKLERKEN 23. BÖLÜM İÇİN TIKLAYINIZ

GÜNEŞİ BEKLERKEN 24. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI? İZLE 

Ekranların sevilen dizisi Güneşi Beklerken geçen hafta 22. son bölüm ile ekranlara geldi. Güneşi Beklerken 24. son bölümü ile  15 Aralık 2013 pazar günü sevenlerini ekranlara kilitlemeye hazırlanıyor. Güneşi Beklerken 24. son bölümde, dizinin kötü adamı Aksel, Kerem'e sarıyor. Onu köşeye sıkıştırmayı başarıyor. Kötü adam Aksel, Kerem'e  ona en iyi arkadaşlarından birini harcamasını söyler. Kurban ya Melis, ya Barış ya da Zeynep oalcaktır. Şu anki duruma bakılırsa, Kerem'in Melis'i harcama olasılığı oldukça yülsek. Çünkü zaten onu sevmiyor. Olsa da olur olmasada.. Peki Güneşi Beklerken 24. son bölümde başka neler yaşanacak ? 

GÜNEŞİ BEKLERKEN YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Ekranların sevilen dizisi Güneşi Beklerken 24. bölüm 15 Aralık pazar akşamı yayınlandı. Güneşi Beklerken 24. son bölüm ile yine izleyenlerinden tam not aldı. Güneşi Beklerken 24. son bölümde Kerem, Zeynep’e yaşattıklarının hesabını sormak üzere, hiç beklemediği bir anda Aksel’in karşısına çıkıyor ve ikili kozlarını paylaşıyor. Peki Güneşi Beklerken 24. son bölümde başka neler yaşandı? İşte Güneşi Beklerken 24. bölüm tamamı burada...

KEREM YİNE KÖŞEYE SIKIŞTIRIYOR

Zeynep artık Barıştan soğumuş durumda. Çünkü Barış Aksel ile basketbol maçında, iddiaya giren BArış, Zeynep'i maç sonrası tamamen kaybetmiştir. Hatta dizinin son bölümünde Zeynep onu Aksel'in kardeşiyle öpüşürken görmesine rağmen hiç birşey hissetmez.

GÜNEŞİ BEKLERKEN YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Fenomen dizi yepyeni bölümü izle 15 Aralık Pazar günü Kanal D ekranlarınad olacak..  Zeynep iyiden iyiye Barış'tan soğudu.. Kerem için bir umut doğdu çünkü Zeynep her an Barış'ı  kapının önüne koyabilir!.. Güneşi Beklerken 24.Bölüm 1. FRAGMANI İZLE ve Güneşi Beklerken 24.Bölüm 2. fragmanı izle hd olarak videosu burada. 


YORUMLAR