Güneşi Beklerken 21. Bölüm Fragmanı İzle - 24 Kasım Pazar, Kanal D fragman izle

Güneşi Beklerken 21. Bölüm fragman izle, Güneşi Beklerken 21. Bölüm , 24 Kasım 2013 pazar, Güneşi Beklerken - Kamera Arkası Fotoğrafları

21. BÖLÜM FRAGMANI YAYYINLANDIĞINDA SİTEMİZE EKLENECEKTİR. 

Dizi fenomen olma yolunda ilerlliyor , öyle ki; Güneşi Beklerken'i Bekleyenler diye grup bile oluşturdu.. Diziyi bazı klişe espirilerinden dolayı(üzerine boya fırlatıp gülmeler) Amerikan dizilerine benzetenler de yok değil.

"En büyük aşklar kavgayla başlar" İşte marjinal bir aşk hikâyesi..

Güneşi Beklerken kendi kitlesini oluşturdu.. Güneşi Beklerken izleyicileri Güneşi Beklerken'i Bekleyenler diye grup bile oluşturdu.. Diziyi bazı klişe espirilerinden dolayı(üzerine boya fırlatıp gülmeler) Amerikan dizilerine benzetenler de olmadı değil ama büyük çoğunluk diziyi sahiplendi. Hatta izleyicilerin çoğu dizinin orjinal versiyonu Kore yapımı "Boys over Flowers" izlemeye bile başladı ve karşılaştırmalar ortaya çıktı.

"Önceleri hiç ayrılmayacağımıza inanıyordum… Sonraları bir daha karşılaşmayacağımıza… İkisinde de yanılmışım işte.. "

Kore yapımı "Boys over Flowers" dizisine benzetilen Güneşi Beklerken dizisi reytinglerde istenilen oranı tutturdu..Bakalım Güneşi Beklerken dizisi Lise Defteri ve Hayat Bilgisi gibi bir fenomene dönüşebilecek mi? Bir Aşk Hikayesi adlı diziyle aynı gün aynı saatte yayınlanan dizi bakalım birinci olacak mı? Şu an için görünen o ki (reytinglerin gösterdiği) Güneşi beklerken Bir Aşk hikayesinin bir adım önüne geçti.

EFSANE BÖYLE BAŞLADI (1. BÖLÜM)

Saat 20:00'da seyirci kitlesini doyumsuz bir seyret keyfi için kanal d ekran başına toplayacak olan yapım; Güneşi beklerken 20. bölüm fragmanıyla da şimdiden ilgi uyandırmaya bileniyor.

 17 KASIM 2013 PAZAR GÜNÜ 20. BÖLÜM FRAGMANI

Tüm delillerin annesinin aleyhinde olduğunu bilen Zeynep çok üzgündür. Zeynep’e hiç ummadığı destek Kerem’in sayesinde Melis’ten gelir. İlk kez Zeynep ile Melis arasındaki buzlar kırılmaya başlar.
Barış ise Ahmet ile konuşmaya, gazetedeki adamın gerçekte kim olduğunu öğrenmeye gider. Fakat duydukları hiç de beklediği şeyler değildir.
Cihan, Demet’i çıkartmak için elinden gelen her şeyi yaparken Tülin de Cem’in evine gider. Cenaze ve baş sağlığı ziyaretlerini fırsat bilerek evinden gizli kamera kayıtlarının olduğu bilgisayarı almaya çalışır ancak, tetikçi de aynı şeyin peşindedir.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 20. BÖLÜM 2. FRAGMANI - TIKLA İZLE

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Güneşi Beklerken son bölümde hikayenin "kötü çocuğu" Kerem, Zeynep'in annesine yardım etmek için yaptıkları bir işe yarayacak mı? 

ZEYNEP'İN GÜNLÜĞÜ

 

 

Aile tarzında olan Güneşi Beklerken 20. Bölüm full izleyebilirsiniz.İlgili İçerikler: 
Güneşi Beklerken 20. Bölüm izle Güneşi Beklerken 20. Bölüm dizi izle Güneşi Beklerken 20. Bölüm dizisini izle Güneşi Beklerken 20. Bölüm hd izle Güneşi Beklerken 20. Bölüm altyazılı izle Güneşi Beklerken 20. Bölüm türkçe dublaj izle.Güneşi Beklerken 20. Bölüm 3d seyret, Güneşi Beklerken 20. Bölüm tek bölüm seyret, Güneşi Beklerken 20. Bölüm 720p izle, Güneşi Beklerken 20. Bölüm online izle, Güneşi Beklerken 20. Bölüm 1080p seyret, Güneşi Beklerken 20. Bölüm türkçe dublaj seyret, Güneşi Beklerken 20. Bölüm full dizi seyret.

 sıcak haber


YORUMLAR