Güneşi Beklerken 21. Bölüm fragmanı - Kerem meçhul adamın peşinde

Kanal D ekranlarında 24 kasım akşamı saat 20:00'da Güneşi beklerken fırtınası esecek, güneşi beklerken 21.bölüm, Güneşi Beklerken Dizisi 21.Bölüm Fragmanı için tıklayın.

Güneşi Beklerken 21. bölüm Fragmanı: Kanal D ekranalrında doruğa çıkan heyecan 24 kasım akşamı k son buluyor. Hafta boyunca Güneşi Beklerken 21. bölümüne ait 1. 2. ve 3. fragmanlarını izleyip izleyip meraklanacak olan kanal D Güneşi beklerken dizi izleyicileri önümüzdeki hafta pazar akşam saat 20:00'da nihayet aradıkları soruların cevabına nihayet kavuşacaklar. 

GÜNEŞİ BEKLERKEN 21. BÖLÜM FRAGMANINDA BEKLENMEDİK HEYECAN VE SÜRPRİZLER: Güneşi Beklerken son bölümde cinayet ve aşk üçgenleri artmıştı da artmıştı. 21. bölümde sevenlerini merak yumağı içinde bırakan Güneşi Beklerken senaristlerini Güneşi Beklerken yeni bölümde konuyu nereye sürükleyeceği ise şimdiden merak konusu.

İnternete özel fragman dönemini de başlatan Güneşi Beklerken; 21. bölüm için internete özel 2 fragman da yayınlayarak sevenlerinin merak duygusunu zirveye çıkardı. Güneşi Beklerken özel fragmanında Kerem'le Zeynep bir kediyi kurtarırken görülüyor ve ikili arasında hoş bir sahne yaşanıyor. Güneşi Beklerken 21. bölüm fragmanında ise Kerem ile Zeynep arasındaki gergilik de tam anlamıyla fırtınalar kopartıyor. Kanal D ve yapımcı firma tarafında zekice kurgulanan ve yayınlanan Güneşi Beklerken 3. fragmanda ise Zeynep'in annesinin durumu işleniyor. Dava süreci ve cinayetle ilgili sahnelere yer verilen Güneşi Beklerken 21. bölüm fragmanlarının izleyemeyenler gazetea24.com adresinden izleyebilirler.

Güneşi Beklerken 21. Bölüm de hangi konuların devamı ve cevapları olacak?:
Güneşi Beklerken 21 bölümde yaşanacaklardan habersiz olan Kerem tetikçinin peşindedir. Ama kerem'in hesaba katmadığı bir şey vardır çünkü tetikçi de aldığı emri uygulamak için çoktan harekete geçmiştir. Bir diğer karakterimiz Ufuk ise Ahmet Bey’in yanına konuşmaya gider ama neler olacağı Güneşi Beklerken son bölümde ortaya çıksa da .

Bilinen o ki; Ufuk Ahmet Bey'e, Kerem’in Zeynep’e yardımcı olmak için cinayet ile ilgili şüpheli bir adamı takip ettiğini açıklar. Bil bilgiyi alan ve tetikçiyi arayan Ahmet tatsız gelişmeleri önlemek adına harekete geçer. Barış'ın Güneşi Beklerken'in keyifle seyredilecek yeni bölümde Ahmet Bey'den gazeteye haber olan meçhul kişi ile ilgili bilgi alma çabaları da boşa çıkacaktır.

Yağmur'un dümenlerinden bunalan ve kerem ile Barış arasında ne yapacağını iyiden iyiye şaşıran Zeynep ise Güneşi Beklerken bu akşam yayınlanacak bölümünde; annesinin suçlandığı cinayetle ilgili olarak delillerin annesini göstermesi nedeniyle üzgündür. Güneşi Beklerken 21. bölüm fragmanlarında ortaya çıkan sürpriz gelişmelerden biri de Melis ile ilgilidir.

Çünkü; Zeynep’e en dar zamanında en büyük yardım Melis'ten Gelir. Fakat ne Zeynep ne de Melis Güneşi beklerken 21. bölümde bu yardımın kerem tarafından ayarlandığından haberdar değildir.
hiç ummadığı destek Kerem’in sayesinde Melis’ten gelir. İlk kez Zeynep ile Melis arasındaki buzlar kırılmaya başlar. Güneşi Beklerken 21. Bölüm fragmanı izle, Güneşi beklerken 21. bölüm izle veya seyret videoları ama illa ki gazetea24.com'da izle.

 


YORUMLAR