Güneşi Beklerken 21. bölüm izle, Güneşi beklerken son bölüm fragmanı izle, güneşi beklerken 22. bölüm tek parça izle, kanal d canlı izle

Güneşi Beklerken 21. Bölüm 3. Fragmanı İzle.Güneşi Beklerken izle, Güneşi Beklerken yeni bölümüyle 24 Kasım Pazar akşamı saat 20.00′de.. İşte 1., 2., ve 3. Fragman..

 FANLARININ ''SALIYI BEKLERKEN'' DİZİSİ

Ekranlara bir yaz dizisi olarak başlayan Güneşi Beklerken öyle görülüyor ki bu sene sezonun en iddialı dizisi olacak. Aslında bir Kore dizisi olan ''Boys over flowers''tan uyarlama olan dizi tam olarak bir gençlik dizisi.

Güneşi Beklerken 21. bölüm için İnternete özel olarak paylaşılan 2. fragmanda ise Kerem'in oldukça asabi olduğu bir basketbol maçından sahneler var. Sizce Kerem niye bu kadar sinirli. Ayrıca biri veya birileri basket sahasına bir gaz bombası atıp kapıyı kitliyorlar. İşte Güneşi Beklerken 21. bölüm fragmanları:

GÜNEŞİ BEKLERKEN 21. BÖLÜM 2. FRAGMANI - TIKLA İZLE

GÜNEŞİ BEKLERKEN 21. BÖLÜM 3. FRAGMANI - TIKLA İZLE

 Demet ve Derya, Bursa’nın Gölyazı ilçesinde mütevazi bir hayat süren anne-kızdır. Demet’in terzi dükkanında işler umduğu gibi gitmez ve elinde avucunda ne varsa kaybeder. Bu sırada İstanbul’dan Demet’e Bir Dost eli uzanır. Bu çocukluk arkadaşı Jale’dir. Jale, İstanbul’un en prestijli kolejlerinden Sayer Koleji'nin müdürüdür. Hem Derya’nın iyi bir eğitim alması hem de yeni bir başlangıç yapmak için anne-kız, Derya’nın tüm itirazlarına rağmen tası tarağı toplayıp İstanbul’a taşınırlar. Aslında Jale’nin onlar için başka planları vardır. Hem Demet’in hem de Derya’nın hayatını kökünden değiştirecek bir sırrı saklamaktadır Jale

Demet’in ise mahkeme günü gelip çatar. Serbest bırakılması için bir mucize gerekmektedir.

Kerem ve Barış, Aksel’e hak ettiği dersi verirler. Ancak o da kolay pes edecek biri değildir. Ve aralarındaki savaş daha yeni başlamıştır.

Güneşi Beklerken 21. bölüm 2. fragmanı izle - dizi izle.Güneşi Beklerken 21. yeni bölüm fragmanı izle - Güneşi Beklerken tek part izle.Güneşi Beklerken Kanal D izle.

Güneşi Beklerken 21. bölüm izle.Güneşi Beklerken 21. bölüm izle - Güneşi Beklerken dizi izle. Kanal D ekranlarında fenomen olan Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Güneşi Beklerken 21. bölümde neler yaşanacak ? İşte merakla beklenen Güneşi beklerken yeni bölümü ve tüm yaşanacaklar.

 Güneşi Beklerken 21. Bölüm fragmanı izle, Güneşi beklerken 21. bölüm izle veya seyret videoları ama illa ki gazetea24.com'da izle.

 

 

 GÜNEŞİ BEKLERKEN 21.BÖLÜM FRAGMANI 

GÜNEŞİ BEKLERKEN 20.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ZEYNEP'İN GÜNLÜĞÜ


YORUMLAR