Güneşi Beklerken 20. Bölüm Özel Fragmanı İzle 17 Kasım Pazar

Güneşi Beklerken Dizisi 20.Bölüm Fragmanı ve Özeti / VİDEO.

Kanald'nin fenomen gençlik dizisi Güneşi Beklerken 20.Bölüm ile ekranlara gelecek. Güneşi Beklerken 20.Bölüm ile yine tüm heyecanı ile devam edecek. Güneşi Beklerken'in merakla beklenen 20.Bölümünde neler yaşanacak? Zeynep ile Melis arasındaki buzlar çözülecek mi? Cihan, Demet'i çıkarabilecek mi? Bu soruların cevabı Güneşi Beklerken'in 20.Bölümünde cevap bulacak. Güneşi Beklerken 20.Bölümü ile yarın akşam saat 20:00'de Kanald ekranlarında yayınlanacak.

EFSANE BÖYLE BAŞLADI (1. BÖLÜM)

Güneşi Beklerken,Güneşi Beklerken izle,Güneşi Beklerken 20.Bölüm fragman,Güneşi Beklerken fragman izle,Güneşi Beklerken 20.Bölüm izle,Güneşi Beklerken 20.Bölüm hd izle,Güneşi Beklerken 20.Bölüm full hd izle,Güneşi Beklerken 20.Bölüm full izle,Güneşi Beklerken 20.Bölüm tek parça izle,Güneşi Beklerken 20.Bölüm online izle,Güneşi Beklerken 20.Bölüm indirmeden izle,Güneşi Beklerken 20.Bölüm seyret,Güneşi Beklerken 20.Bölüm hd seyret,Güneşi Beklerken 20.Bölüm full hd seyret,Güneşi Beklerken 20.Bölüm online seyret,Güneşi Beklerken 20.Bölüm Kanald seyret,Güneşi Beklerken 20.Bölüm canlı Kanald seyret.

Kanald'nin her hafta pazar günleri rayting rekorları kıran fenomen gençlik dizisi Güneşi Beklerken 20.Bölümü ile ekranlara geliyor. Peki Güneşi Beklerken hayranlarını 20.Bölümde ne gibi sürprizler bekleyecek. İşte Güneşi Beklerken 20.Bölüm özet.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 20. BÖLÜM 2. FRAGMANI - TIKLA İZLE

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Zeynep ile Melis arasındaki buzlar eriyecek mi? Ufuk'un yanına giden Ahmet Bey, Ufuk'a Kerem ile ilgili önemli bir bilgiyi açıklar. Kerem'in cinayeti aydınlatıp Zeynep'e yardımcı olmak için cinayet şüphelisini takip etmeye başladığını açıklar. Tetikçiyi arayan Ahmet Bey çok fazla zaman kaybetmeden onu bulmaya çalışır. Cinayet ile ilgili bütün delillerin annesi aleyhinde olduğunu iyi bilen Zeynep yıkılmış durumdadır. Zeynep'e bir çok kişi tarafından destek verilir. Ancak ilk destek hiç beklemediği bir isim olan Melis'ten gelir. Kerem'in sayesinde Zeynep'e ilk desteği veren Melis ile Zeynep arasında buzlar yavaştan erimeye başlar.

Bu arada Barış ise Ahmet Bey ile konuşmaya gider. Gazetedeki adamın gerçekte kim olduğunu çok merak eden Barış, Ahmet Bey'e bu sorunun cevabını bulmak için gider. Bu sırada Cihan'da Demet'i içerden çıkarmak için elinden gelen her şeyi yapmaya devam eder. Cenaze ve baş sağlığı ziyaretlerini fırsat bilerek evinden gizli kamera kayıtlarının olduğu bilgisayarı almaya çalışır ancak, tetikçi de aynı şeyin peşindedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İşte heyecan ile beklenen Güneşi Beklerken'in 20.Bölüm fragmanı


YORUMLAR