Güneşi Beklerken 20. Bölüm / 17 Kasım Pazar

GÜNEŞİ BEKLERKEN 20. BÖLÜM İZLE - güneşi beklerken son bölüm hakkındaki detaylar - Güneşi Beklerken yeni bölüm izle, Güneşi Beklerken 20. Bölüm Fragmanı İzle 17 kasım 2013

Güneşi Beklerkendizisinin merakla beklenen 19. bölümü 10 Kasım Pazar gecesi izleyicilerle buluştu.Güneşi Beklerkenson bölümde Kerem, Zeynep'e yardım etmek istiyor ama ölümcül bir belaya bulaşıyor.Güneşi Beklerkenson bölümden detaylar, Güneşi Beklerken son bölümün özeti veGüneşi Beklerken son bölümfull dizi izleme bağlantıları aşağıdadır.

Güneşi Beklerkensonbölümde Sayer Koleji'nde büyük sevinç yaşanır. Okul takımı, Kerem sayesinde maçı kazanmış ve ezeli rakip Aksel'e gereken ders verilmiştir. Fakat bu mutluluk Demet'in gözaltına alınma haberi ile gölgelenir.Hatırlanacağı gibi Güneşi Beklerkenson bölümde Tülin artık dayanamamış ve Cem'in kafasına şişe ile vurmuştu.Demet, olaymahallindebaşka biri olmadığı için Cem'in şüpheli ölümünün sanığı olarak tutuklanır. Gerçeği söylemekten korkan Tülin, büyük vicdan azabı içindedir.Demet zor durumdadır, mahkeme için adli tıp raporu beklenmektedir.

Bu süre içerisinde Zeynep, Cihan Hoca'nın evinde kalır. Melis buna tepki gösterirken, Tülin'in hiç sorun çıkartmaması dikkat çeker.Cem'in beklenen adli tıp raporu gelir. Olayın cinayet olduğu kesinleşmiştir. Tüm deliller Demet'in aleyhinedir. Bunu öğrenen Zeynep yıkılır. Tülin ise daha fazla kendini tutamaz ve Cihan'a o gün yaşananları itiraf eder.

Güneş Beklerken ismiyle KanalD ekranlarında bugün Güneşi Beklerken 20. bölüm fragmanı izle..Güneşi Beklerken dizisi Fenerbahçe - Galatasaray derbi maçına karşı reytingleri zorladı.

Türk televizyonlarının en çok izlenene genlik dizisi ve KanalD'nin ilgiyle izlenen yapımı Güneşi Beklerken; 20. bölüm izle ile kasıp kavuracak... Dizi severlerin özellikle internetten youtube.com benzeri platformlarda tek parça olarak izlenmeye çalıştığı Güneşi Beklerken dizisinin 20. bölümü merakların zirveye çıktığı bir bölüm olmaya hzırlnıyor.

Bu gece saat 20:00'da seyirci kitlesini doyumsuz bir seyret keyfi için kanal d ekran başına toplayacak olan yapım; Güneşi beklerken 20. bölüm fragmanıyla da şimdiden ilgi uyandırmaya bileniyor.

20. bölümü şimdiden seyredebilmek için milyonlarca kullanıcının google.com'dan Güneşi Beklerken 20. Bölüm Tek Parça Son Bölüm Full HD İzle, Güneşi Beklerken 20. Bölüm Tek Parça 10 kasım 2013 izle, Güneşi Beklerken 20. Bölüm izle full tek parça izle Kanal D dizi izle ve Güneşi Beklerken 20. bölüm izle şeklinde arama yaptığı dizi; yayınlandığı gün itibariyle dizi meraklılarını da ekran karşısına kilitliyor.

GÜNEŞİ BEKLERKEN NASIL İZLENECEK? Günüllerde taht kuran eşssiz dizi Güneşi Beklerken ile ilgili en yeni fragmanlar, fotoğraf , kamera arkası görüntüleri ve haberleri açılış sayfanız gazetea24.com'dan takip edebilirsiniz.

  

 

17 KASIM 2013 PAZAR GÜNÜ 20. BÖLÜM FRAGMANI

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Güneşi Beklerken son bölümde hikayenin "kötü çocuğu" Kerem, Zeynep'in annesine yardım etmek için yaptıkları bir işe yarayacak mı? 

Zeynep maceralarını, hislerini, aşkını, nefretini, öfkesini,, kısacası bütün duygularını bu günlükte anlatıyor. Zeynep'in günlüğüne buradan ulaşabilirsiniz:

ZEYNEP'İN GÜNLÜĞÜ

Hem Yağmur hem de Can’ın Kerem’in son yaptıkları ile ilgili Zeynep’i suçlamaları onu fazlası ile şaşırtır. Kerem’den bu sorunun cevabını kendi duymak ister. Ancak maçta darbe alan Barış’ın kanaması vardır, yerine Kerem girer. Kerem maçı Barış için kazanmak zorundadır.

Kanal D ekranlarının reyting rekortmeni Güneşi Beklerken 20.Bölüm ile kaldığı yerden devam ediyor.Güneşi Beklerken yeni bölümü 19 Kasım Pazar akşamı saat 20:00'da ekran karşısında.
Güneşi beklerken 20.Bölümde neler olacak?
Güneşi Beklerken son bölüm de Kerem bıçaklanarak ölecek mi merak konusu...

Zeynep’e yardımcı olmak isteyen Kerem, büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalıyor.
Sayer Koleji’nde büyük sevinç yaşanır. Okul takımı, Kerem sayesinde maçı kazanmış, ezeli rakip Aksel’e dersi verilmiştir. Ancak bu mutluluk Demet’in gözaltına alınma haberi ile gölgelenir. Demet, başka gören olmadığı için Cem’in şüpheli ölümünün sanığı olarak tutuklanır. Gerçeği söylemekten korkan Tülin, büyük vicdan azabı içindedir.

Cihan Hoca ise Barış’ın yaralanmasındaki gerçeğin peşindedir. Barış’ı, gerçeği anlatmazlarsa, olayı polise intikal ettirmekle tehdit eder.

Demet zor durumdadır, mahkeme için adli tıp raporu beklenmektedir. Bu süre içerisinde Zeynep, Cihan Hoca’nın evinde kalır. Melis buna tepki gösterirken, Tülin’in hiç sorun çıkartmaması dikkat çeker.

Zeynep’in annesine yardım etmek isteyen Kerem, Cem’in evine gider ve orada şüpheli birini, evi gözetlerken görür ve takibe alır.
Güneşi beklerken 20.Bölüm fragmanı video
Cem’in beklenen adli tıp raporu gelir. Olayın cinayet olduğu kesinleşmiştir. Tüm deliller Demet’in aleyhinedir. Bunu öğrenen Zeynep yıkılır. Tülin ise daha fazla kendini tutamaz ve Cihan’a o gün yaşananları itiraf eder.

Melis ile Zeynep’in arasını düzeltmek isteyen Kerem, bir çılgınlığa kalkışır. Ve yaptığı işe yarar, Melis ilk kez Zeynep’e karşı yumuşar.

Cihan, hem Demet’i hem de Tülin’i kurtaracak bir yol için karakola gider. Zeynep’in üzülmesine dayanamayan Kerem, onunla konuşmaya çalışır. Ancak Zeynep yaşadığı tüm sorunların acısını Kerem’den çıkartır. Kerem de kimsenin haberi olmadan ona yardım etmeye karar verir ve şüpheli şahsı takibe alır.

Barış ise gazetede çıkan ölüm haberinde ilk defa Cem’in fotoğrafını görür ve çok şaşırır. Takip edildiğini anlayan tetikçi, Ahmet’i arar ve birisinin onu takip ettiğini söyler. Ahmet o kişinin işini bitirme emrini verir. Kerem büyük tehlikededir.

 

 

 sıcak haber


YORUMLAR