Güneşi Beklerken 20. Bölüm Tek Parça izle, Güneşi Beklerken 20. Bölüm Tek Parça yeni sezon, Kerem, büyük bir tehlikenin içinde.

Güneşi Beklerken 20. Bölüm Tek Parça hd izle, Zeynep’e yardımcı olmak isteyen Kerem, büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalıyor.17 Kasım Pazar, Kanal D izle.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 19. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Zeynep’e yardımcı olmak isteyen Kerem, büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalıyor.

Sayer Koleji’nde büyük sevinç yaşanır. Okul takımı, Kerem sayesinde maçı kazanmış, ezeli rakip Aksel’e dersi verilmiştir. Ancak bu mutluluk Demet’in gözaltına alınma haberi ile gölgelenir. Demet, başka gören olmadığı için Cem’in şüpheli ölümünün sanığı olarak tutuklanır. Gerçeği söylemekten korkan Tülin, büyük vicdan azabı içindedir.

Cihan Hoca ise Barış’ın yaralanmasındaki gerçeğin peşindedir. Barış’ı, gerçeği anlatmazlarsa, olayı polise intikal ettirmekle tehdit eder.

Demet zor durumdadır, mahkeme için adli tıp raporu beklenmektedir. Bu süre içerisinde Zeynep, Cihan Hoca’nın evinde kalır. Melis buna tepki gösterirken, Tülin’in hiç sorun çıkartmaması dikkat çeker.

Zeynep’in annesine yardım etmek isteyen Kerem, Cem’in evine gider ve orada şüpheli birini, evi gözetlerken görür ve takibe alır.

saat 20:00'da seyirci kitlesini doyumsuz bir seyret keyfi için kanal d ekran başına toplayacak olan yapım; Güneşi beklerken 20. bölüm fragmanıyla da şimdiden ilgi uyandırmaya bileniyor.

GÜNEŞİ BEKLERKEN NASIL İZLENECEK? Günüllerde taht kuran eşssiz dizi Güneşi Beklerken ile ilgili en yeni fragmanlar, fotoğraf , kamera arkası görüntüleri ve haberleri açılış sayfanız gazetea24.com'dan takip edebilirsiniz.

  

 

17 KASIM 2013 PAZAR GÜNÜ 20. BÖLÜM FRAGMANI

GÜNEŞİ BEKLERKEN 20. BÖLÜM 2. FRAGMANI - TIKLA İZLE

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Güneşi Beklerken son bölümde hikayenin "kötü çocuğu" Kerem, Zeynep'in annesine yardım etmek için yaptıkları bir işe yarayacak mı? 

Zeynep maceralarını, hislerini, aşkını, nefretini, öfkesini,, kısacası bütün duygularını bu günlükte anlatıyor. Zeynep'in günlüğüne buradan ulaşabilirsiniz:

ZEYNEP'İN GÜNLÜĞÜ

Hem Yağmur hem de Can’ın Kerem’in son yaptıkları ile ilgili Zeynep’i suçlamaları onu fazlası ile şaşırtır. Kerem’den bu sorunun cevabını kendi duymak ister. Ancak maçta darbe alan Barış’ın kanaması vardır, yerine Kerem girer. Kerem maçı Barış için kazanmak zorundadır.

Kanal D ekranlarının reyting rekortmeni Güneşi Beklerken 20.Bölüm ile kaldığı yerden devam ediyor.Güneşi Beklerken yeni bölümü 19 Kasım Pazar akşamı saat 20:00'da ekran karşısında.
Güneşi beklerken 20.Bölümde neler olacak?
Güneşi Beklerken son bölüm de Kerem bıçaklanarak ölecek mi merak konusu...

 

 sıcak haber


YORUMLAR