Gunesi beklerken 19. son bolum fragman izle (10 kasim 2013)

Gunesi Beklerken son yeni bulum full tek parça izle Gunesi beklerken 19. bolum fragman ekranlarda çıkmıştır.

Kanald'nin fenomen dizisi Güneşi Beklerken'de heyecan devam ediyor. Güneşi Beklerken 19.Bölüm ile sevenleri ile buluşacak. Güneşi Beklerken 19.Bölüm 10 Kasım Pazar akşamı Kanald ekranlarında sevenleri ile heyecanlı bir bölüm ile buluşacak. Peki Güneşi Beklerken 19.Bölüm'de neler yaşanacak? Zeynep ile Kerem arasındaki aşk nereye varacak? İşte bütün bu soruların cevabı sitemizde mevcut. Güneşi Beklerken 19.Bölüm izle, Güneşi Beklerken izle, Güneşi Beklerken seyret, Güneşi Beklerken 19.Bölüm canlı izle, Güneşi Beklerken 19.Bölüm tek parça izle.

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

10 Kasım Pazar günü sevenlerinin karşısına 19.Bölümü ile çıkacak olan Güneşi Beklerken dizisinde Yağmur ile Kerem arasında süren çekişme devam etmektedir. Yağmur'un sırlarını apaçık ortaya döken Kerem'e artık Zeynep de kin duymaktadır. Ayrıca kolej maçında Barış'ın oynayamaması nedeni ile Kerem oyuna alınır. Yağmur ise tüm nu olanlardan sonra okulu bırakma kararı alır fakat bu Can'ı ondan vazgeçirmemektedir.

ZEYNEP'İN GÜNLÜĞÜ

Yağmur, beklenmedik bir şekilde Kerem'e saldırıyor. Ancak hedef araya girmek isteyen başka bir isim oluyor. Kerem tarafından sırrı bütün okula yayılan Yağmur, elinde bıçakla bunun bedelini ödetmek için harekete geçer. Kerem'e saldıran Yağmur'un hedefi ile arasına beklenmedik bir kişi girer. Kerem çok üzgündür ve bunu nasıl telafi edeceğini bilemez. Zeynep ise Kerem'den iyice nefret etmeye başlar.

Cihan, Tülin'deki garipliği fark eder ve ne olduğunu sorar. Konuşmak için Sevim ise Cem'i çağırır. Ancak Cem'in elinde Sayerler'e karşı kozu vardır ve onu kullanmaktan çekinmez. Sevim, bunu Ahmet ile konuşmaya gider. Cem'in kontrolden çıktığını düşünen Ahmet, olaya el atmaya karar verir.

Sayer Koleji basketbol takımının önemli bir karşılaşması vardır. Ancak son olaylar nedeniyle Barış'ın oynaması riske girer. Cihan Hoca, Kerem'in oynamasını ister. Yağmur ise okulu bırakır bir daha dönmek istemez. Can ise Yağmur'dan vazgeçmeye niyetli değildir. Onu dönmesi için ikna etmeye çalışır. Sevim Hanım ile yaptığı konuşmadan sonra Cem, kendini iyice kaybeder ve Tülin'i zorla eve çağırır. Ancak işler çığırından çıkar ve bir kaza yaşanır. Demet de moda evinden son çalışmaları göstermek üzere Cem'in evine gönderilir.


YORUMLAR