Güneşi Beklerken 19. Bölüm fragmanı izle, 10 Kasım Pazar Kanal D,Tülin Cem'i öldürdü mü?

Güneşi Beklerken son bölümünde neler olacak? Fragman izle HD 720p izle, 19. bölüm 1.fragmanı izle. 10 Kasım Pazar Fragman - Kanal D.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 18. BÖLÜMDE NELER OLDU, 19. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Güneşi beklerken dün akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. geldi gelmesin fakat beklenen ilgiyi gördü mü bakalım. çünkürating kaybetmek istemeyen dizi birbirini aldatan eşler konusunu vurguladıktan sonra, bu sefer de şiddet konusuna yöneldi ve barış bıçaklandı. kanları damarlarında zor akan liselilerden birisi olan nam-ı diğer kerem yağmurn annesinin okulda hademe olduğunu öğrenince işe koyuldu. günahsız kadının tek yaptığı helâl yoldan parasını kazanmaktaydı.

YAĞMUR'UN ANNESİNİN AHDEME OLDUĞU ÖĞRENİLDİ

ya başka ne yapsın zaten istanbulda bir gecekondu mahallesinde kızı ile birlikte yalnız başlarına yaşamaktaydular. hem de namuslarıyla. ama kerem durur mu içindeki şeytan tekrar ortaya çıktı ve yağmur'un annesini okuldan kovdurmak istedi. Nasılsa okul onun, istediğini yapar. Yağmur o kadar çok sinirlendi ki ben dedi bu çocuğu öldürürüm, aldı eline bıçağı ve Keremi öldürmeyi kafasına koydu. koridorda keremin üstüne yürüdü tam onu bıçaklayacakken, kahraman barış yetişti ve kendini siper etti.

BARIŞ KEREM'İ AFFETMEDİ

tabi bıçağı da barış yedi. ok yaydan çıkmıştı artık. eğer polis bunu öğrenirse yağmur okuldan atılacak ve hapise girecekti. Neyseki liseliler bir çare buldu ve barışı depo gibi bir yere sakladı. Kerem bin pişman oldu, ve ona BArış'ın yerini söylemediler. Okulun en sinsi kızı Melis Kerem'e yalakalık yapmak için Zeynep'i takip etti ve BArış'ın yerini buldu. Kerem, Barış ile konuşmaya gitti ama tabiki Zeynep'e aşık olduğunu söyleyemedi. 

10 KASIM 2013 PAZAR GÜNÜ 19. BÖLÜM FRAGMANI

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 Son bölümde ayrıca Barış bıçaklanmış haliyle maça çıktı. maçta kendisine sert bir faul yapılınca kanaması oldu ve dışarı alındı. Yılların kurdu Cihan Hoca onun kanaması olduğunu anladı ama nedenini sormadan revire yolladı. 

 

Zeynep maceralarını, hislerini, aşkını, nefretini, öfkesini,, kısacası bütün duygularını bu günlükte anlatıyor. Zeynep'in günlüğüne buradan ulaşabilirsiniz:

ZEYNEP'İN GÜNLÜĞÜ

Hem Yağmur hem de Can’ın Kerem’in son yaptıkları ile ilgili Zeynep’i suçlamaları onu fazlası ile şaşırtır. Kerem’den bu sorunun cevabını kendi duymak ister. Ancak maçta darbe alan Barış’ın kanaması vardır, yerine Kerem girer. Kerem maçı Barış için kazanmak zorundadır.


YORUMLAR