Güneşi Beklerken 19. bölüm 2. fragmanı izle, Güneşi Beklerken 18. bölüm 2. fragmanı seyret, Güneşi Beklerken 18. Bölüm fragmanı

Güneşi Beklerken yeni bölüm, Kanal D dizileri, uyarlama diziler, Güneşi Beklerken 19.Bölüm izle, Güneşi Beklerken 18.Bölüm izle 3 kasım 2013.

Güneşi Beklerken izle:me rekorları kıracak yepyeni bölümüyle bu akşam saat 20:00'da kanalD'de canlı izlenebilecek. Bir önceki bölümde Kerem'e bıçakla saldıran Yağmur'un neden böyle davrandığı bu akşamki bölümde ortaya çıkacak.

Bütün Sayer kolejine sırrı ifşa olan Yağmur'un deliye dönmüş bir şekilde Kerem başta olmak üzere etrafa saldıracağı Güneşi Beklerken 18. Bölümünde yaşanacaklar unutulmaz bir izlenme keyfi yaşatacak.

fenomen dizi Güneşi Beklerken yeni Bölüm Fragmanı ile tıkla dizi izle Kanal D dizi izle. Güneşi Beklerken 18. Son Bölüm Fragmanı full izle. Güneşi Beklerken 19. Yeni Bölüm Fragmanı izle. Güneşi Beklerken 19. Son Bölüm Fragmanı seyret. Güneşi Beklerken yeni Bölüm Fragmanı izle tıkla dizi izle. Güneşi Beklerken son Bölüm Fragmanı izle Güneşi Beklerken 19. Son Bölüm Fragmanı izle, Güneşi Beklerken tek parça izle.

CEM'İN EVİNDEKİ KAZADA TÜLİN'E NE OLDU?

Güneşi Beklerken 19. Bölüm'de, Cem; Sevim'in açıklamaları sonrasında kendini kaybedip Tülin'i zorla evine getirir. Burada işler çığrından çıkar ve tatsız bir vaka yaşanır. Bu da yetmezmiş gibi Demet de Cem'e yeni çalışmaları göstermek üzere Cem'in evinin yolunu tutar.

Güneşi Beklerken Yeni Bölüm'de ortalığı gerek bir diğer konu ise Zeynep'in maç oynamak isteyen Barış'ı odaya kapatmasıdır. Bir şekilde odadan kurtulmayı başararak maçta oynayan fakat kendisini sakatlayan Barış'ın yerine Güneşi Beklerken Son Bölümünde maça giren Kerem'in barış için yaptığı fedakarlığın neye yol açacağı da merak konusu.

Kaynak: gazetea24.com 


YORUMLAR