Güneşi Beklerken 18.Bölüm fragmanı izle.. Kerem'in ile Can barışacak mı? 18.bölümde heyecan dorukta 27 Ekim 2013

Güneşi beklerken 18.Bölüm izle.. Güneşi Beklerken son bölüm izle.. Güneşi Beklerken 18.bölüm tek parça izle.. Güneşi Beklerken HD yayın izle..Kamera arkası + Fragman

Güneşi Beklerken 18. bölüm izle, Güneşi Beklerken son bölüm izle, Güneşi Beklerken yeni bölüm izle, Güneşi Beklerken tek parça izle, Güneşi Beklerken full izle, Güneşi Beklerken canlı izle, Güneşi Beklerken kanal d izle, güneşi beklerken 18. bölüm fragmanı izle, 27 Ekim 2713 Pazar...

Güneşi Beklerken 18. bölüm fragmanı izle Kerem Zeynep' i hüsrana uğrattı 27 Ekim bu akşam Kanal D Merakla beklenen Güneşi Beklerken 18. bölüm bu akşam Kanal D ekranlarında sizlerle kavuşacak. Güneşi BEklerken 18. bölüm, yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Güneşi Beklerken yeni bölümde Zeynep, Kerem' den iyice uzaklaşmakta. Güneşi Beklerken 18. bölüm fragmanını izle.

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Güneşi Beklerken fanatiklerinin merakla beklediği Güneşi Beklerken 18. bölümü bu hafta ekranlara gelecek. Güneşi Beklerken 18. bölüm yine heyecan fırtınası yaşatacak. İşte Güneşi Beklerken 18. bölümde yaşanacaklar... Güneşi Beklerken hayranlarının merakla beklediği Güneşi Beklerken 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Güneşi Beklerken 18. bölümün 27 Ekim Pazar akşamı yayınlanacak olmasına rağmen Güneşi Beklerken hayranları tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

Güneşi Beklerken 18. bölüm fragmanında yaşananlar;

Kerem ile Zeynep bütün bağlarını koparma aşamasına gelmiştir. Güneşi Beklerken 18. bölümde Zeynep, Kerem' e olan ilgisini fark etmiştir. Fakat Kerem cephesinde durum çok farklıdır. Güneşi Beklerken 18. bölüm fragmanından anlaşılacağı gibi Kerem, Zeynep' in kendisinden uzak kalabilmesi için bir plan yapmaktadır. Bu plan herkesin düzenini bozacaktır. Güneşi Beklerken 18. bölümde Yağmur' un bütün sırlarını öğrenen bir isim olacaktır. Güneşi Beklerken 18. bölüm fragmanında Barış' ın hayatı mahvolmuştur. Güneşi Beklerken yeni bölümde Melis rahatsızlanmakta ve olaylar karmaşıklaşmaktadır.

Güneşi Beklerken fanatiklerinin merakla beklediği Güneşi Beklerken 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Güneşi Beklerken 18. bölüm yine heyecan fırtınası yaşatacak. İşte Güneşi Beklerken 18. bölümde yaşanacaklar... Güneşi Beklerken hayranlarının merakla beklediği Güneşi Beklerken 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Güneşi Beklerken 18. bölümün 27 Ekim Pazar akşamı yayınlanacak olmasına rağmen Güneşi Beklerken hayranları tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Güneşi Beklerken 18. bölüm 27 Ekim Pazar yani bu akşam Kanal D ekranlarında.

Güneşi Beklerken 18.Bölüm izlemek için tıklayınız...

Güneşi Beklerken 15.Bölüm özet...

Kerem, büyük bir çılgınlık yapıyor Kerem, kardeşi gibi sevdiği, hayatta en çok güvendiği Barış’ı üzmemek adına, Zeynep’i kendinden tamamen uzaklaştıracak bir çılgınlık yapıyor. Kerem ile Melis’in çıkmaya başlaması okulda büyük olay olur. Buna en çok şaşıranlar da Barış ve Zeynep’tir. İkiliyi her yerde elele, kol kola görmek ikisini de aslında içten içe rahatsız eder. Zeynep’in kendi kızı olmadığını DNA sonuçlarından öğrenen Cihan çok üzgündür. Üstelik kendini Demet’e karşı çok zor duruma da düşürmüştür. Tülin ise zor günler geçirmektedir.

Cem sürekli elindeki görüntüyü kullanarak onunla buluşmaktadır. Ayrıca Tülin’e daha da yakın olmak için kızı Melis’i de kullanır. İşle ilgili Melis’in de çok hoşuna gidecek bir teklif ortaya atar. Jale’nin durumu pekiyi değildir. Kemoterapi sonrası çok halsiz ve moralsizdir. Zeynep ona pasta yapmaya karar verir. Malzemeleri alması için Eminönü’ne gitmesi gerekmektedir. Barış ise amcasını görmeye karar vermiştir, o nedenle Zeynep’e yardım etmesi için Kerem’i arar. Kerem istemeye istemeye Zeynep ile alış verişe çıkar.

Sonrasında da Melis ile buluşmasını unutur ve Jale Hoca’nın pastasını yapmak için Zeynep’e yardım eder. İkili birlikte çok güzel vakit geçirir. Amcası ile görüşen Barış’ın kafası karışık, Kerem tarafından ekilen Melis’in ise morali bozuktur. Yaptığı hatayı anlayan ve Zeynep’ten uzak durmaya çalışan Kerem, Melis’i sinemaya götürür. Ancak Zeynep orda da karşısına çıkar. Kardeşi gibi sevdiği, hayatta en çok güvendiği Barış’ı üzmemek adına Kerem, Zeynep’i kendinden tamamen uzaklaştıracak bir çılgınlık yapar.

 


YORUMLAR